Skocz do zawartości

Prośba o ocenę ADRIA 430 PH


CezaryK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, na wstępie dodam że wcześniej nigdy nie kupowałem przyczepy i bardzo proszę o opinie: Co możecie powiedzieć o tej propozycji, na co zwrócić uwagę ( forumowy poradnik już przestudiowałem):

http://allegro.pl/przyczepa-kempingowa-adria-430-ph-i6258397019.html

dodam że do sprzedajacego mam niedaleko, a ten model mi odpowida, pozdrawiam i dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

na fotkach nie wiele widać, jak masz blisko to koniecznie podjedź

i do bólu oglądaj. Poczytaj tez forumowy poradnik kupującego,

na pewno coś pomoże. Możesz też poprosić forumowiczów mieszkających blisko

o pomoc w oględzinach, no i uzupełnij swój profil.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się nad nią zastanawiałem, ale mnie zniechęciło brak ogrzewania gazowego i to że na pytanie co było robione przy przednim lewym narożniku sprzedający zapewnia że nic a na zdjęciach widac naprawy żywicą.

Jak masz niedaleko to jedź i zweryfikuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie opinie, dziś po pracy pojechałem obejrzeć budę. Generalnie przyczepa mi się spodobała, wszystko działa, zapach ok, wnętrze ok, właściciel raczej mało mówi - tylko to o co zapytasz . Czegoś takiego szukam - zamierzam ja użytkować max 2-3mc w roku i raczej w okół komina - pojezierze brodnickie. Wiadomo wszystko jest kwestią ceny, jak będzie atrakcyjna to przy odrobinie serca można się będzie nią nacieszyć. Mam czas do namysłu do piątku bo właściciel wyjeżdża i wraca w piątek. Zobaczymy za ile ją ostatecznie będzie chciał puścić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj, poczekaj, mogę podjechać i obejrzeć na spokojnie? Przejeżdżałem rowerem obok niej i już wtedy była podejrzana...Daj sobie na wstrzymanie, jestem na miejscu, w razie czego pisz na priw to się ugadamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się nad nią zastanawiałem, ale mnie zniechęciło brak ogrzewania gazowego i to że na pytanie co było robione przy przednim lewym narożniku sprzedający zapewnia że nic a na zdjęciach widac naprawy żywicą.

Jak masz niedaleko to jedź i zweryfikuj.

 

 

98r  za 10tyś to czego oczekujecie?

 

Nie ważne czy za 15,  czy 10 czy za 5.   jak na pytanie odnośnie usterki czy wady ktora z daleka widać sprzedajacy odpowiada że tej wady nie ma to wzbudza podejżenia czy jakiekolwiek ze slów sprzedającego jest cos warte.

 

Obejzyj dokładnie pod wzgledem szczelności. Nie ważne czy bedziesz jeździł wookół komina czy dalej. Z cieknącej budki nie będziesz miał pozytku nawet na ogrodku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukasz gó...a to czego się spodziewasz - brylantów? Po prostu sprzedawca jest grzeczny i nie chce wprost tego mówić co ja.

Dobry sprzęt z tych lat to min. 15 tyś. Niższa cena to na 100 % wady często ukryte i trzeba być niepoprawnym optymistą, żeby twierdzić inaczej. Przykro mi, że nie ma okazji. 

 

 

dodam że do sprzedajacego mam niedaleko, a ten model mi odpowida, 

To chyba powinno być tak  "dodam że do sprzedającego mam niedaleko, a ta cena w porównaniu z innymi podobnymi z tego rocznika jest bardzo zachęcająca- gdzie jest haczyk ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szuler ma rację. Wydaje mi się że okazję nie istnieją. Może to żaden wykladnik ale za Adria 502up z 98 roku z letnim przedsionkiem dałem powyżej 17 tysięcy. Po swoich poszukiwaniach wiem jedno: rocznik+ niska cena = nic dobrego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.