Skocz do zawartości

Prośba o wycenę dethleffs


lucskywalker

Rekomendowane odpowiedzi

prosze was koledzy czay warto kupic ta przyczepę 

 

http://olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-dethleffs-CID5-ID2vzkw.html

 

 

lub druga taka sama z innej oferty 

 

http://olx.pl/oferta/przyczepa-campingowa-CID5-IDdjxML.html

 

 

ewentualnie ile byscie zapłacili za nie ?  znalazłem identyczne, bez kasetowej WC i z  saolonka, jednym lozkiem za 5700, czy nie za duzy to rozrzut cenowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kolego, kupując przyczepę za 5-6 tyś musisz się nastawic że przy takiej przyczepie zaraz po zakupie trzeba ją przejrzeć, co nie co naprawić, zakładając że nie jest zbyt mocno pognita. Natomiast od przyczepy dwa razy droższej wymagałbym już stanu prawie idealnego.

Zakup przyczepy to ciężki temat. Wiem to z autopsji.

Edytowane przez zigi (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 tys zł za te roczniki to nie jest mało.Jeśli będziesz uważnie śledził ogłoszenia,to na bank znajdziesz ciekawsze oferty.Nie nastawiaj się że musi to być akurat Dethleffs. Spokojnie za tą kwotę znajdziesz Knausa lub Hobby. Popatrz za Home-Car. Sprowadziłem takie dwie i nic do zarzucenia nie ma.Oczywiste jest to że nawet sprzęt z 2014 roku może być złomem,ale to zależy głównie od jego historii. Jeśli znajdziesz coś w okolicach Katowic i bede miał czas,to moge ocenić żebyś nie musiał jeździć tak daleko na daremnie. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 tys zł za te roczniki to nie jest mało.Jeśli będziesz uważnie śledził ogłoszenia,to na bank znajdziesz ciekawsze oferty.Nie nastawiaj się że musi to być akurat Dethleffs. Spokojnie za tą kwotę znajdziesz Knausa lub Hobby. Popatrz za Home-Car. Sprowadziłem takie dwie i nic do zarzucenia nie ma.Oczywiste jest to że nawet sprzęt z 2014 roku może być złomem,ale to zależy głównie od jego historii. Jeśli znajdziesz coś w okolicach Katowic i bede miał czas,to moge ocenić żebyś nie musiał jeździć tak daleko na daremnie. Pozdr

 

Dobrze mówisz. Ja osobiście nie sugerowałbym się rocznikiem bo np. moja stara budka mimo ze z lat 80-tych była w duuuuuuuuuużo lepszym stanie (podłoga, ściany itd) niż większość które oglądałem z lat 90-2000. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także w okolicach Katowic mogę podjechać sprawdzić budki

Moją budkę zakupiłem od miłośnika karawaningu w Sosnowcu. Pan Andrzej ma kilka ogłoszeń na olx

http://olx.pl/i2/oferta/przyczepa-kempingowa-dethleffs-4-osobowa-z-lazienka-CID5-IDflZil.html#:c4468d12dd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze was koledzy czay warto kupic ta przyczepę 

 

http://olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-dethleffs-CID5-ID2vzkw.html

 

 

lub druga taka sama z innej oferty 

 

http://olx.pl/oferta/przyczepa-campingowa-CID5-IDdjxML.html

 

 

ewentualnie ile byscie zapłacili za nie ?  znalazłem identyczne, bez kasetowej WC i z  saolonka, jednym lozkiem za 5700, czy nie za duzy to rozrzut cenowy ?

Tej pierwszej nie widziałem a tą drugą oglądałem dwukrotnie raz jeszcze w styczniu i drugi raz końcem lutego i na pierwszy rzut niby ok ale nie na tyle ok żeby dać 11900 i gościu twierdził na początku że kupił sobie ale już jej nie chce i do dzisiaj stoi nie zarejestrowana w Polsce na początku że nie handlarz a  potem wyszło że ma jeszcze knausa z 86 roku i kilka aut jakiś padlin i tak mi ten temat odpadł wolałem vitesse z 91r za 7200 i stan igła

a jeszcze przypomniało mi się że taka rewelacja przez telefon tylko jechać a tu opon nie ma sparciałe na max

Edytowane przez wally1978 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tej pierwszej nie widziałem a tą drugą oglądałem dwukrotnie raz jeszcze w styczniu i drugi raz końcem lutego i na pierwszy rzut niby ok ale nie na tyle ok żeby dać 11900 i gościu twierdził na początku że kupił sobie ale już jej nie chce i do dzisiaj stoi nie zarejestrowana w Polsce na początku że nie handlarz a  potem wyszło że ma jeszcze knausa z 86 roku i kilka aut jakiś padlin i tak mi ten temat odpadł wolałem vitesse z 91r za 7200 i stan igła

a jeszcze przypomniało mi się że taka rewelacja przez telefon tylko jechać a tu opon nie ma sparciałe na max

dziekuje, koledzy za cenne porady gosciu z oławy zjechał mi na 9.800 czy jest to cena do zaakceptowania? 

 

p.s wally1978 jaka cene Ci zaproponował w styczniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje, koledzy za cenne porady gosciu z oławy zjechał mi na 9.800 czy jest to cena do zaakceptowania? 

 

p.s wally1978 jaka cene Ci zaproponował w styczniu?

O to ładnie 9800 mi nie zbyt chciał opuścić 100zł dodam że ta przyczepa stała wcześniej na komisie pod Oławą jeszcze wczesną jesienią widziałem ją jeżdżąc do pracy i ostatnio znikła myślałem nawet że sprzedał ale jak widzę jednak nie dobrze posprawdzaj,pooglądaj  - handlarz z dobrym bajerem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje, koledzy za cenne porady gosciu z oławy zjechał mi na 9.800 czy jest to cena do zaakceptowania? 

 

p.s wally1978 jaka cene Ci zaproponował w styczniu?

Dopóki nie obejrzałeś przyczepy to nie wiadomo jaka cena jest do zaakceptowania. Pojechałem kiedyś obejrzeć przyczepę która na zdjęciach wygladała jako tako. W rzeczywistości była to ruina. Zdjęcia były bardzo umiejętnie zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiem tá przyczepe, po ujechaniu okolo 15 km, wyrwal mi sié hak w samochodzie , zniszczona zostala obudowa hamulca najazdowego, jak pech to pech... teraz nie wiadomo czy bedzie do czego przyspawac  hak, tom sie nacieszyl dlugo  wyjazdami....

Edytowane przez lucskywalker (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.