Skocz do zawartości

Waga


shrooms

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się że obydwoje jesteśmy po dwóch stronach rzeki,na której nie ma mostu. Korzystając z internetu można ściągnąć dane z oficjalnych stron producenta ,czyli przez internet ,ale od producenta . :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

WŁaśnie dzisiaj byłem przyczepą ,a i przy okazji samochodem na przeglądzie (przegląd do 08.06 2008 )gdyż będę nad jeziorem i trudno pojechać na przegląd i wszystko bylo fajnie do momentu jak zapytał o przeciwmgielne ( przyczepa 1985 )ale na tyle był elastyczny że dał się przekonać o obowiązku posiadania ich po 1986 roku. :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć czy było gdyż sprawę starał się obrócić w żart,a JA dalej tematu nie ciągnąłem bo i po co tym bardziej że jeżdżę tam z przyczepą od dawna i dopiero w tym roku o tym wspomniał.Ważne że sprawdził hamulce przyczepy i tak jak powinien według MNIE tzn. na rolkach, kazał powoli jechać i jak koła przyczepy miały wpaść na rolki kazał nacisnąć hamulec i wtedy kola przyczepy wjechały na rolki, a na dyszlu było wciśnięte jak przy hamowaniu i włączył rolki i okazało się że hamulec działa i jest OK. :hop1::hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAAAAA a, widzisz znalazłem stację z której jestem zadowolony tyle że jak pojedziesz to przypomni że chcesz sprawdzić dokładnie hamulce chociaż nie musiałem gdyz i tak musiałem wjechać samochodem więc wjechałem całym zestawem i sprawdzil wszystko dokładnie a stacja jest na BIESZCZADZKIEJ naprzeciwko M1 na brzezinskiej a dokladnie na tej ulicy jest więzienie.Jadąc od Wojska Polskiego musisz dojechać do światel jak zaczyna sie zwężenie i w prawo jest do M1 i zawrocić i tuż za przystankiem autobusowym jest wjazd w ulicę w prawo w kierunku BIESZCZADZKIEJ dojeżdżasz do bramy aresztu i skręcasz w prawo i za okolo 50m. jest brama po prawej stronie i to wjazd do stacji,a dalej po lewej stronie jest fachowiec od przyczep ( też bardzo pomocny ) ale się rozpisałem i mam nadzieję ze pogoda do wtorku się poprawi i wyjazd na 3 miesiące.POZDRAWIAM. :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Każda okręgowa ale najpierw musisz udać się do swojego wydziału komunikacji i uzyskać skierowanie na nadanie tej zastępczej tabliczki . Tam też uzyskasz adres stacji która to wykona w Twojej okolicy . Cena za tabliczkę 36 zł.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie musze mies skierowania za stacji z potwierdzeniem ze danej tabliczki nie mam?

 

To zależy od wydziału komunikacji , niektóre takie zaświadczenie że faktycznie nie ma tabliczki chcą . Gdyby tak było podjedz do stacji i dokonaj dodatkowego badania technicznego pojazdu skierowanego przez starostwo co do którego zachodzi podejrzenie że nie spełnia określonych warunków technicznych / koszt 20 zł. /

Dostaniesz zaświadczenie że nie ma tabliczki i na jego podstawie w wydziale komunikacji dostaniesz skierowanie na wykonanie zastępczej tabliczki znamionowej

 

Ale nie ciesz się że na niej będzie DMC , bo nie ma , jest tylko marka , typ i numer ramy :swieca:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tabliczkę oryginalną z DMC pojazdu możesz uzyskać tylko u przedstawiciela producenta i to nie każdego , tabliczka zastępcza robiona przez stacje kontroli w Polsce nie posiada DMC

 

Natomiast masę własną przyczepy spokojnie możesz ustalić poprzez ważenie . Pamiętaj tylko aby wagowy wpisał Ci numer ramy lub numery tablic rejestracyjnych i podbił pieczątkę z wagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.