Skocz do zawartości

Prośba o pomoc przy wyborze/zakupie


Talbot

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry (mój pierwszy post).

 

W zeszłym roku spędziłem urlop w domku na kółkach i od tamtej pory nie mogę przestać myśleć o zakupie własnego. Jednak nie chciałbym dać się naciągnąć, jak pierwszy lepszy naiwny.

Dodam że:

- mój budżet jest dość ograniczony (ok. 10 000),

- potrzebuje przyczepę z dwoma oddzielnymi łóżkami (sypialniami),

- chciałbym aby posiadała prysznic/kibelek (małe dziecko).

 

Wypatrzyłem kilka ofert które by mnie interesowały. Prosiłbym bardziej doświadczonych kolegów  o rzucenie okiem i ew. ocenę.

 

http://olx.pl/oferta/knaus-sudwind-zarejestrowana-i-oplacona-stan-bdb-CID5-IDfuG0t.html#74d2427538

pasuje mi układ i to że daleko jechać nie trzeba (ok 100 km), minusem jest brak namiotu.

 

http://olx.pl/oferta/hylander-vision-450-okazja-1999rok-CID5-IDftK8h.html

ten sam sprzedawca niezły rocznik jak na ten przedział cenowy.

 

http://olx.pl/oferta/przyczepa-ambasador-4-5-osobowa-przedsionek-1997r-CID5-IDfPZxw.html#74d2427538;promoted

znowu blisko i namiot ale niepokoi mnie ten fragment o możliwości rejestracji (nigdy nie kupowałem nić niezarejestrowanego w PL.

 

http://moto.gratka.pl/tresc/przyczepa-kempingowa-lmc-lmc-luxus-390-k-20691983.html#e08091d01ab6873d,1

cena trochę przekracza mój zakładany budżet ale moją uwagę zwrół zwrot pierwszy właściciel. "Hłyt mełketingowy"??

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyną wartą zainteresowania jest moim zdaniem ta ostatnia. Może i cena odstaje nieco od pozostałych, ale i na pierwszy rzut oka wygląda lepiej niż tamte. Na tej bym się skoncentrował.

Zapoznaj się z poradnikiem kupującego, poproś może kogoś o pomoc (jest taki temat na forum) i trza jechać na oględziny. Ze zdjęć ładnie wygląda, ale trzeba dotknąć, pomacać, bo na odległość to wróżenie z fusów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.LMC to dobra firma ,sam użytkowałem podobny model przez trzy lata.Cena troszke wysoka ale można zbić kosztem jednego przedsionka .Do Żor mam około 10 km mogę pomóc w oględzinach .Pisz na pw.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem obejrzeć tą przyczepkę,zrobiłem trochę fotek.Wszystkie zdjęcia i opis dodatków i tego co na plus posłałem zainteresowanemu na PW ,a minusy opiszę:Brak stabilizatora jazdy,opony 10-letnie popękane kleber R 14 - zapas 15-letnia R 15,Ściana przednia inny wzór okleiny,prawdopodobnie dwie dziurki na bokach-jedna była poklejona ale klej odpadł i widać jakby wbity kawałek metalu,z drugiej strony przyklejony niby odblask.Na łączeniu tylnej sciany z boczną jakby zaciek.Górne narożniki w bakiŚcie od Środka troszeczke miękkie ale naprawde niedużo.Widoczne doszczelnienia na dzrzwiczkach schowka bocznego i oknie .Podłoga zdrowa ,przyczepka bez zapachów.W imieniu zainteresowanego proszę o cene zdjęć.post-20440-0-94304100-1465141506_thumb.jpg post-20440-0-31321700-1465141519_thumb.jpg post-20440-0-84867100-1465141534_thumb.jpg post-20440-0-85850400-1465141549_thumb.jpg post-20440-0-01668100-1465141566_thumb.jpg post-20440-0-06983200-1465141581_thumb.jpg post-20440-0-34814500-1465141593_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałby, bardzo serdecznie podziękować koledze jacekh za sprawdzenie przyczepy. Twoje uwagi dały nam więcej niż długie godziny czytania forum. Raczej nie zdecydujemy się na tą przyczepę , postanowiliśmy że dalej już będziemy pochodzić z większym dystansem do ogłoszeń i skupimy się na tych bliższych, nawet kosztem obecnego sezonu. Zamierzamy również zwiększyć budżet na nasz przyszły domek na kółkach Jacku mam nadzieję że kiedy uda nam się już kupić wymarzoną przyczepkę , spotkamy się na jakimś zlocie. Będziemy mogli Ci wtedy podziękować po swojemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.