Skocz do zawartości

Przyczepa Kempingowa Abi Marauder 3 osobowa


Diana 176

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam prośbę do Was mieszkających blisko Warszawy lub w Warszawie o możliwość spojrzenia na przyczepkę j.w. napisane.Przyczepka jest w Kampinosie a ogłoszenie na Allegro.Przepraszam ale nie potrafię wkleić linka do ogłoszenia . Jeżeli będzie taka możliwość to bardzo proszę o ocenę.Dziękuję. Przyczepa kempingowa Abi Marauder , 10tyś, Kampinos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekręt na DMC. Mam taką samą, jak widać obok. Moja ma DMC 935kg.

A po za tym cepke sobie chwalę. Jeśli nie ma jakiś felerów, to warta ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega jurekM napisał. DMC to ok 950 z tym wyposarzeniem. według mojej wiedzy. sprawdź vin bo na anglikach często wałek na roku produkcji. Jak juz DMC przeklamany to bym wszystko sprawdził . DMC przekłamania na 750 żeby nie robic przeglądów.

 

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do swojej dokładałem bojler Carver Cascade i być może te 10-15kg mam mniej na DMC. Jak pamiętam któryś z kolegów załączył na forum taki katalog DMC cepek i tam też było 935kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie Wszystkich,

Chciałem wszystkim wyjaśnić że sprzedaję swoją ukochaną cepkę z którą spędziłem trochę czasu czyli 5 lat. Tak jak piszecie DMC jest przekłamane w oryginale ma DMC 935 kg jak i z tego co doszedłem jest z roku 1993. Po prostu Polak Potrafi i wykorzystał to że w Anglii nie ma dowodów rej cepek tylko przyczepiając tablice rej. z samochodu jest to zespół pojazdów. Masę zaniżano żeby nie robić przeglądów corocznych a rocznik od tak sobie zawsze młodsza o 3 lata. Zrobiłem z nią trochę km, i jeżeli chodzi o te dwa przekłamania to nigdy ani mi ani Policji nigdy nie przeszkadzały. Jeżeli chodzi o samą cepkę to uznałem że zakupię sobie do małego remontu, niż kupię jakąś zgniłą purchawkę. W oryginale cepka nie miała WC oraz prysznica i bojlera do podgrzewania wody. Wszystko to było wstawiane. Uszkodzenie polegało na wymianie kilku listewek, dodatkowemu wzmocnieniu całego przodu, oraz na uszczelnieniu prawego przedniego rogu. Założyłem nową tapetę i wymieniłem wykładzinę na gumoleum ze względu na łatwiejsze utrzymanie w czystości podłogi, zamontowałem taśmę led na pilota ze ściemniaczem. Przyczepa naprawdę jest czysta 100% sucha, sprawna, zadbana I NIE ŚMIERDZI JAK STARA PIECZARKA. Poświęciłem jej naprawdę wiele czasu i kasy. Sprzedaję ją tylko ze względu na to że pożegnałem się z karawaningiem i osiadłem na stałe na własnej działce. Za autkiem jedzie jak złoto i czasem zapominałem że coś ciągnę, na szczęście mam od przypominania żonę. Na pewno nie mam się czym powstydzić przy oględzinach, ponieważ za tą kasę kiedyś się naoglądałem i trochę Polski zwiedziłem w poszukiwaniach upragnionej cepki i wiem co piszę ponieważ w większości to były hodowle grzybów na kołach. Proszę nie traktować tych wyjaśnień jako formę reklamy lub innej promocji, ale ja tylko się bronię ponieważ sprzedaję kochaną cepkę z którą naprawdę nigdy nie miałem żadnych problemów i boli mnie jak ktoś kto jej nie widział od razu pisze i krytykuje. Jeżeli chodzi o pojazd holujący to skoda fabia jest ewidentnie za kiepska do jej ciągania. Wcześniej miałem skodę octavię 110 KM była OK.

W razie pytań proszę pisać.

 

Pozdrawiam,

Waldemar M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.