Skocz do zawartości

Prośba o ocenę


awa39

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Bardzo proszę o spostrzeżenia na temat przyczepy z linku. Od dłuższego czasu próbujemy znaleźć coś wartego uwagi aby zmienić naszą małą Chateau caratt 353C. Bardzo odpowiada nam układ tej hobby 2+1, DMC do 1300 i przede wszystkim łazienka. Chcieliśmy zamienić na hobby de luxe lub easy 400 ale w nich wc jest maleńkie w porównaniu z tą 440 . Przeczytaliśmy na forum wątek na temat hobby i jej wad więc z grubsza wiemy na co szczególnie zwrócić uwagę ale nie ma to jak opinia fachowców. Czy warto jechać oglądać?  Planujemy w sobotę, jeśli jeszcze będzie aktualna.     http://campingmruk.pl/przyczepa-kempingowa-hobby-de-luxe-easy-440/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz mieć dobrą i pewną cepke zajrzyj tutaj.

 

Za te cenne myślę że dostaniesz u nich dużo więcej 

 

http://przyczepycampingowepoznan.pl/pl/

Mają tego pełno, tylko na większość z nich trzeba uważać... Ale te nowe co do nich przyjeżdzają są często w bardzo dobrym stanie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Bardzo proszę o spostrzeżenia na temat przyczepy z linku. Od dłuższego czasu próbujemy znaleźć coś wartego uwagi aby zmienić naszą małą Chateau caratt 353C. Bardzo odpowiada nam układ tej hobby 2+1, DMC do 1300 i przede wszystkim łazienka. Chcieliśmy zamienić na hobby de luxe lub easy 400 ale w nich wc jest maleńkie w porównaniu z tą 440 . Przeczytaliśmy na forum wątek na temat hobby i jej wad więc z grubsza wiemy na co szczególnie zwrócić uwagę ale nie ma to jak opinia fachowców. Czy warto jechać oglądać?  Planujemy w sobotę, jeśli jeszcze będzie aktualna.     http://campingmruk.pl/przyczepa-kempingowa-hobby-de-luxe-easy-440/

Można by zobaczyć przyczepę na żywo!Jest niezła (na zdjęciach). :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O sprzedawcy z Wiórka to tu na forum już sporo negatywnych opinii było, generalnie chodzi mi o opinię o tej konkretnej przyczepie czy jest coś co rzuca się na oczy, co należałoby szczególnie sprawdzić. Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie to i tak w weekend pojedziemy. W sumie nie ma gwałtu, przyczepa stara jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A znajomy Wiórek strasznie reklamował i powiedział że bardzo ładna przyczepkę u nich zakupił i jest zadowolony. :hmm:  :hmm:

Ja również tam kupiłem dobrą przyczepę, ale trzeba uważnie patrzeć na niektóre z nich... Moja jest w bardzo dobrym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U każdego idzie kupić fajna budkę bo nie wszystkie są fe. Jednak trzeba mieć oczy i uszy szeroko otwarte. I nie słuchać sprzedawcy tylko samemu szukać a jesli to jest problemem to jechać z kimś np z forum kto zna się na rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.