Skocz do zawartości

Inkontynencja lodówki?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Piecyk jest z nadmuchem. Tam tez jest plyn?

 

MaK

 

W takim piecyku nie ma płynów.

Zgłoś się do ministra Obrony Narodowej  :]  :]  :]  :-]  :-]  :-]  :jump:  :jump:

 

Coś ciężko dzisiaj myślę :skromny:

Chyba teraz już dobrze kojarzę, a jeśli tak, to poddając się Twoim sugestiom, soku z uszkodzonej brzozy wykluczyć nie można :jump:Czy dobrze myślę :hmm:

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zagadkowość zjawiska rośnie.

A może jednak masz lodówkę z agregatem...

Agregat pracuje w kąpieli olejowej, obieg czynnika chłodzącego jest odseparowany. Może olej znalazł sobie nieszczelność a agregat zanim się zatrze to sporo czasu minie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpoznałbym...

 

A  żona tym razem nie pojechała...

Łatwiej byłoby zawęzić krag podejrzanych..

 

Musze dokładnie sprawdzić typ lodówki chyba.

 

 

Z Essen pozdrawia

 

MaK

Edytowane przez MaK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale te damskie natłuszczacze intensywnie pachną, rozpoznałby chyba.

Oj niektóre wcale nie. Są jakieś oleje że wszystkiego. Im bardziej zdrowe tym bardziej śmierdzi ;-) oczywiście żartuje ale nie wszystkie pachną faktycznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze dokładnie sprawdzić typ lodówki chyba.

 

 

Rocznik przyczepy :hmm:

No to zagadkowość zjawiska rośnie.

A może jednak masz lodówkę z agregatem...

Agregat pracuje w kąpieli olejowej, obieg czynnika chłodzącego jest odseparowany. Może olej znalazł sobie nieszczelność a agregat zanim się zatrze to sporo czasu minie.

 

Ale to by była lodówka sprężarkowa. Słyszałeś, aby takie były montowane w przyczepach :hmm:

MaK pisał, że pracowała z 12 V, więc nie może być sprężarkowa.

To, co napisałeś jest słuszne dla sprężarki, dlatego w pierwszym poście pomyślałem o dachowej klimie, jednak jej nie ma.

Generalnie ciekawy przypadek - obstawiam dzieciaki :]

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to było od lodówki, to ta strużka cieczy nie rozciągałaby się wzdłuż przyczepy mijając lodówkę, tylko by wyraźnie od niej pochodziła. Moim zdaniem tak jak napisałem wyżej, coś się wylało w jednym miejscu i w czasie jazdy spłynęło na drugi koniec przyczepy. O ile nie wyżarło podłogi i nie brakuje Ci żadnych trunków :]  to bym się nie przejmował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba teraz już dobrze kojarzę, a jeśli tak, to poddając się Twoim sugestiom, soku z uszkodzonej brzozy wykluczyć nie można :jump:Czy dobrze myślę :hmm:

 

Blisko, bliziutko  :]  Trzeba tylko wczuć się w sposób myślenia Pana Ministra   :]  :hmm:  :look:

 

 

Jak oleiste to był pytał jednak żonę. Moja zabiera różne oleje i oliwy. Może jakaś się wylała jednak tylko winnego jeszcze nie ma :-P

 

Tez sterowałbym w tym tym kierunku  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Ale to by była lodówka sprężarkowa. Słyszałeś, aby takie były montowane w przyczepach :hmm:

MaK pisał, że pracowała z 12 V, więc nie może być sprężarkowa.

...

A bo to raz ktoś lodówkę domową montuje zamiast pozornie słabej oryginalnej? To z niewiedzy.

Tak sobie pofilozofuję:

Otóż czasami wypowiedzi są tak skonstruowane, że nawet ta którą mam na myśli mogłaby być faktem.

np lodówka sprężarkowa na 230V i na 12V z użyciem przetwornicy. Są tacy co nie wiedzą na czym polega różnica bo zlecenie elektryk realizował, ale wiedzą że na 12V też chodzi jak się pstryczek pstryknie lub pokrętełko przekręci. Nieprawdaż Krzysiu?

:)

A ciort jeden  wie jaka odpowiedź jest na zagadkę.

MaK, nie milcz bo my tu już zakłady obstawiamy...

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem,

 

milczę, ale pilnie czytam. 

Przyczepa stoi w pobliżu, ale po odstawieniu i zebraniu ciuchów tudzież żywności,  jeszcze nie dokonałem trzeciej inspekcji. Brak czasu.

Liczę  na czas jutro lub w niedziele.

 

Dziękuję i pozdrawiam z Essen

 

MaK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem forumowicze,

 

wydaje mi sie, ze częściowo rozwiązałem zagadkę. Po ponownym przeszukaniu schowków  tudzież obmacaniu zakamarków i braku jakichkolwiek rezultatów, zabrałem sie za zbieranie rzeczy niepotrzebnych.

W misce, bezpiecznie umiejscowionej na łóżku leżały jeszcze zimowe odsysacze wilgoci. Wilgoć, którą wyssały na wyjeździe i która wylała sie do miski, miała podobny kolor i konsystencje płynu z podłogi...

 

post-16103-0-66271900-1463776269_thumb.jpg

 

Nie mam pojęcia, jak znalazło sie to na podłodze. Nie mam pojęcia skąd ten płyn. Wylałem go przecież przed wyjazdem z Essen...  

 

Synowie oczywiście nic nie widzieli, niczego nie słyszeli, niczego nie dotykali...

No nic, Ważne, że to nie lodówka! 

To już koniec bicia piany/lania wody!

Przepraszam za zamieszanie! Gdybym znał (prawdopodobne) rozwiązanie, wstawiłbym zapytanie do "na wesoło"!

 

Z Essen pozdrawia

 

MaK

 

 

   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.