Skocz do zawartości

Kemping u żony bosmana :)


bosmanzbryzy

Rekomendowane odpowiedzi

gruz jest na drodze wjazdowej a nie na "terenie" :-) to jako primo

secundo - to moge juz oficjalnie potwierdzic ze bede w weekend majowy na miejscu ale patrz nizej

tertio - poniewaz przyjade w srode to procz slowojki (i moich przyczep) nie bedzie tam nic (literalnie), bo nie zdaze sie zainstalowac z czymkolwiek, ani nawet sciagnac toitoiow wiec jak ktos lubi dzicz totalna to

quattro - smialo mozna przyjechac bedzie weekend promocyjny

 

lubie lokalne piwka z malych browarow ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
i to jest faktycznie metoda miarodajne jak dla mnie i w takim towarzystwie chce byc :-)

Zaciekawiła mnie twoja wypowiedź i oglądnąłem stronkę którą masz w swym profilu.

No jeżeli to prawda co piszesz na stronce (w co nie wątpię) to ja już myślę w które wakacje nad morze pojadę :hop1:.Tylko tam nie pisze że my forumowicze mamy jakieś zniżki :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bosman, pewnie do tych zagranicznych organizacji zgłosiłeś się jako baza sezonowa, ale dlaczego data otwarcia (powrotu z wojaży) podawana na stronie już po raz trzeci się zmieniła? coś myślę, że w tym roku konsekwentnie w stosunku do zeszłego nie zrealizujesz zapowiedzi o bazie całorocznej :hop1:

 

odpowiedz serio, jeśli poważnie traktujesz swoich potencjalnych gości. wybierałem się do Ciebie już w kwietniu, w maju ze znajomym z forum planowaliśmy wyjazd i prawdę mówiąc przez ten chaos zniechęciliśmy się do wydm podobno piękniejszych niż te w Łebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosman jest tam u Ciebie jakaś woda czy tylko lasy ? Poza tym odwiedziłem Twoją stronę www i dajże do galerii jakieś fotki sanitariatów , pola campingowego , a nie bele siana...

I jeszcze jedno , czy wagę do ważenia czworonogów masz zalegalizowaną ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojej jaki odzew :-)

juz odpowiadam (nie siedze przy kompie zbyt czesto obecnie, stad opoznienie w odpowiedziach)

@leszek - znizki sa negocjowalne ;-) a atrakcji zestaw sie rozszerzyl prawde mowiac, ala ciii...

@affa - data sie zmienila 3x? nie wiedzialem (myslalem ze raz), serio, generalnie juz jestem, wybacz ale w czerwcu mam trzy duze eventy (ponad 200 osob na kazdym) i pochlaniaja mnie w tej chwili do cna, baza bedzie caloroczna od tego roku ( w zeszlym nikomu tego nie obiecywalismy), bo zamieszkujemy w tym roku juz na stale (znudzilo nam sie cyganskie zycie),

co do chaosu to nie poczuwam sie, bo uczciwie informowalem o zmianach, zreszta mielismy juz kilkunastu Gosci (z lat wczesniejszych) ale byli to samoobslugowcy-bezoplatowi ;-) wiec nie jest tak zle...

wydmy sa piekniejsze :-D ale nie kazdy to doceni, bo nie wszedzie mozna dojechac autem (i chwala Bogu)

@Jarekkow - ale za to jakie lasy!!! ;-) woda jest, sanitariaty mielismy w zeszlym roku kontenerowe postawione przez zewnetrzna firme, w tej chwili stawiamy permanentna konstrukcje wlasne (stad brak zdjec - nie zamieszcze zeszlorocznych bo ich nie bedzie i byloby to nieuczciwe, tegoroczne zamieszcze jak skoncze - jeszcze z 14dni)

co do czworonogow - to jestem milosnikiem zwierzat ale nie jestem czestokroc milosnikiem ich wlascicieli - i to jest bat na tych niewspolpracujacych (do tej pory uzylem tego punktu cennika uzylem 2 (dwa) razy), dla mnie wazniejsze jest bezpieczentwo i zadowolenie rodzin z dziecmi a nie biegajacy (i s...) po bazie bezpanski (w praktyce) pies, tylko tyle i az tyle

pzdr z frontu pracy

robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

data sie zmienila 3x? nie wiedzialem (myslalem ze raz)

podawałeś 15.04. potem mi odpisałeś, że miesiąc później,a teraz że 1.06

piszę, żeby nie było że mi się wydawało, bo planowaliśmy tam wyjazd już w kwietniu i podczytywałem podlasem.org

 

baza bedzie caloroczna od tego roku ( w zeszlym nikomu tego nie obiecywalismy)

wydaje mi się, że gdzieś czytałem, ale nie mam czym się podeprzeć. w takim razie w sierpniu być może się zjawimy, tylko zaktualizuj stronę jak już dojdziesz do Ciebie. i pochwal się: czy są jakieś atrakcje dla małych dzieci, czy trzeba samemu improwizować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@affa - no faktycznie, prawda jest taka, ze camping to metoda na wydawanie pieniedzy a nie ich przysparzanie (przynajmnniej na razie) :-) i stad prowadzone projekty byly wyzej na liscie priorytetow, teraz na pierwszym miejscu jest baza i mozna sie bawic, przykro mi jesli pokrzyzowalem Ci jakies plany - przepraszam

zeszloroczna oferta nie przewidywala calorocznosci - jestem tego 100% pewien

co do dzieci to nie jest zle - nie martw sie (np mamy kozy - uwielbiaja dzieci i vice versa)

 

 

@Jarekkow - mamy staw na terenie - jeszcze nie zarybiony, 15minut od bazy plynie sobie Lupawa - czysta i bogata w rybe, w 10 minut autem dojedziesz do Lebska czy Gardna - tez ryby sporo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.