Skocz do zawartości

Pomoc w zaplanowaniu objazdówki, wakacji


lukpyr

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że już raz wysłałem, ale na forum się nie pokazało. Powtórka: Tramp bardzo fajny i świetnie położony (najlepszy nocny widok na Toruń - moim zdaniem - największa atrakcja Torunia). Tańsze alternatywy: Ciechocinek (tężnie), Świecie (camping pod zamkiem - nie zapomnieć o zacnej pizzerni na Rynku!). Co dalej - oczywiście Bory Tucholskie (świetne trasy rowerowe, kajaki). Jeśli nad morze: A1 z przyczepą kosztuje 75 zł. Stara "1" - w zasięgu piękne zamki i inne atrakcje. W okolicach Trójmiasta polecam Galerię Pępowo - prywatne muzeum volkswagena - mały camping, do Gdańska autobusem spod bramy campingu 40 min. 

To naprowadziłeś mnie do Ciechocinka :yes: faktycznie taniej  , powiem że w tym momencie dwie pieczenie za jednym razem . Niedaleko do Torunia i te słynne

tężnie. :]  Co dalej , własnie  :hmm:  :hmm:

Na razie taki plan ogólny drogi i pobytu Tarnów-Kazimierz Dolny-Żabi Raj- Ciechocinek- ??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Co dalej , własnie  :hmm:  :hmm:

Na razie taki plan ogólny drogi i pobytu Tarnów-Kazimierz Dolny-Żabi Raj- Ciechocinek- ??????

Teraz kolej na Twoją propozycję bo te wyżej to nasze :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może masz trochę racji :drink:  , ale jak by nie wy wszyscy :fuck:  to z twojej strony nie znalazł bym Magicznych Ogrodów, w Warszawie było by mi ciężko znaleźć miejsce parkingowe a tu z pomocą przyszedł Prusiak , krzysio wskazał mi Ciechocinek :yay:  co miałem wybrany juz Toruń i to własnie zmieniło ir &ed tez pomógł :]  . Moim założeniem była Warszawa ,Toruń żeby córa zobaczyła ,ale jak by tu nie pozwiedzać więcej i naszła mnie objazdówka . I chyba o to chodzi żeby sobie pomóc  i wskazać fajne, ciekawe miejsca o których nie ma się pojęcia :swieca: .

 

Teraz kolej na Twoją propozycję bo te wyżej to nasze :D

Co dalej :hmm:  ciągnie mnie nad morze Pogorzelicę , jest tam jak dla córy dość dużo atrakcji w okolicach  aby sie nie nudzić  ale odległość z Ciechocinka jest ok 5 godzin jazdy, może faktycznie gdzieś bliżej okolice zalewu wiślanego itp .Mazury, byliśmy tam w tamtym roku zwiedziliśmy najważniejsze turystyczne miasta , a co więcej :hmm:.  Tu własnie mam rozterki   

Nie odbierajcie tego jako że chce gotowca    :]  :]  :]  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Warszawę, Toruń (i inne duże miasta) i poruszanie się komunikacją miejską polecam aplikację jakdojade.pl na smartfona. Wtedy zostawisz sobie auto na metrze Młociny (ew. gdzieś przy następnej stacji jeśli na Młocinach nie byłoby miejsca). W aplikacji wpisujesz gdzie chcesz dojechać (np. do PKiN albo do Łazienek) i apka pokazuje Ci czym jechać, gdzie się przesiąść i w co. Więc raczej nie ma mowy, żeby się zgubić.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.