Skocz do zawartości

Byry007 i jego przygody z hobby 420


byry007

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Przód Oki tył jest ślad , wkładzina była bardzo mocno przyklejona ze podczas oglądania nie dało rady zobaczyć tam w domu ze śrubokrętem dopiero dałem rade . Drzewo twarde .

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Patrząc na zdjęcia to śmiem twierdzić iż czeka Cię to samo co u kol. Robaka. A wątek jego naprawy dość zacny jest. Sam osobiście czerpałem i z niego wiedzę. A próba uszczelniania od spodu , przykręcania płyty etc to jak pudrowanie syfa. Jeśli nie masz miejsca,czasu,samozaparcia to sugeruję żebyś sobie dał spokój z remontem. Spróbuj się skontaktować ze sprzedającym, wskazując na swoje odkrycia. Masz czas na zwrot chyba  tygodnie od zakupu ale pewny nie jestem a po tym co odkryłeś to chyba nie będzie problemu...ale to tylko chyba. Na koniec nie powiem że sarkastycznie ale zapraszam do nowego wątku ,opisującej remont...

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda po starciu sklejki pierwszej 2 do 3 mm , wydaje mi się ale ekspertem nie jestem ze było kiedyś mokre ale to malowanie pomogło i był ślad ogólnie teraz suche ale proszę o fachowców zdanie .

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

 

post-20725-1461008523,19_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko nie wygląda to dobrze  :nono:

Śledziłem Twój post i miałem nadzieję że kupisz sobie coś co da Tobie i rodzinie radochę :look:

Sprawdź też parapet i wszystko pod szybą,bo to wszystko co widać,

mogło tylko zostać zmyślnie osuszone by sprzedać.

Te ślady prowizorycznych niedawnych napraw nie dobrze rokują.

Nie wiadomo czy została faktycznie zlikwidowana przyczyna wlewania się wody ???

Trudna sytuacja, na pewno teraz trzeba dobrze wszystko sprawdzić na spokojnie,

sytuację masz naprawdę poważną.

Najlepiej pokaż to jakiemuś doświadczonemu serwisantowi, który dokładnie wszystko sprawdzi

i wyda konkretny werdykt. / na forum jest kolega ANDREWA1 http://forum.karawaning.pl/user/2830-andrewa1/

Jak przeczytałem wielu kolegom pomógł.

W Twoim rejonie, mogę Ci polecić też serwis w Paczkowie k/Poznania:

Ryszard Smolicz - specjalista od HOBBY.

Ja bym teraz szukał pomocy u profesjonalistów.

W tej cenie można już kupić coś dobrego i suchego co będzie służyć i dawać radość i zadowolenie a tu :hmm:

ewidentnie co się dzieje nie tak.

Pozdrawiam i mimo wszystko życzę Powodzenia.

Edytowane przez visitor1967 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej pokaż to jakiemuś doświadczonemu serwisantowi, który dokładnie wszystko sprawdzi

i wyda konkretny werdykt. / na forum jest kolega ANDREWA1 http://forum.karawaning.pl/user/2830-andrewa1/

Jak przeczytałem wielu kolegom pomógł.

 

Mam wrażenie, że kolega Anderwa już oglądał tę budkę. Przed zakupem. http://forum.karawaning.pl/topic/21220-byry007-i-jego-poszukiwania/?p=469540

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak był ale nie oglądał po swojemu tylko wpadł pogadać i tylko zobaczyć z zewnątrz nie mógł się położyć miał kontuzje .

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli już gnije. Ja bym reklamował u sprzedawcy. Teraz już wiadomo dlaczego podłoga została zabezpieczona tuż przed sprzedażą, a przecież żaden sprzedawca to nie dobry wujek. No i to też tyle z tych rad typu jedź i kupuj w ciemno. Moja rada jest teraz taka. Masz dwie opcje. Jedź i oddaj budkę albo zażądaj obniżenia ceny i naprawiaj. Edit : no chyba że to co widać to tylko powierzchowny nalot, bo piszesz, że drewno twarde. Niech bardziej doświadczeni koledzy w temacie napraw się wypowiedzą

Dokładnie  tak ,pierwsze kroki do sprzedawcy .

Buda podpicowana do sprzedaży została , Bitexem lub innym szuwaksem pryśnięta  została aby ukryć grzyba i zgniłą podłogę.

 

Dziesięć koła poszło na dzień dobry i teraz kolejne kilka tysia na remont  poleci . Czy nie lepiej za kilkanaście tysia kupić inna budę ,może będzie w lepszym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda po starciu sklejki pierwszej 2 do 3 mm , wydaje mi się ale ekspertem nie jestem ze było kiedyś mokre ale to malowanie pomogło i był ślad ogólnie teraz suche ale proszę o fachowców zdanie .Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Po co w tym grzebiesz sam a nie zwrócisz się z tym do sprzedawcy, który prawdopodobnie o wszystkim wiedział? Działając teraz samodzielnie zamykasz sobie jedyną drogę do reklamacji. Przyznam szczerze, że nie rozumiem. Wydałeś kupę kasy, handlarz zarobił pewnie nie mało. Teraz kupę kasy będziesz być może musiał włożyć w naprawę tego. Czyli nawet optymistycznie patrząc to kilkaset złotych, kupa stresu i nerwów, i jeszcze masa czasu. Pamiętaj, że prawo jest po Twojej stronie. Warto korzystać z niego.Edit: róg ściany przy podłodze wygląda na przebarwiony. Jak w ścianie jest zgnite to może na podłodze być powierzchowny grzyb. To gdzieś po prostu musi wyjść i wychodzi. Ale na 100% dowiesz się jak będziesz zaglądać głębiej.

Dokładnie tak ,pierwsze kroki do sprzedawcy .

Buda podpicowana do sprzedaży została , Bitexem lub innym szuwaksem pryśnięta została aby ukryć grzyba i zgniłą podłogę.

 

Dziesięć koła poszło na dzień dobry i teraz kolejne kilka tysia na remont poleci . Czy nie lepiej za kilkanaście tysia kupić inna budę ,może będzie w lepszym stanie.

Dlatego nie rozumiem teraz działania na własną rękę zamiast uderzenia do sprzedawcy. Ewidentne ślady są właśnie zacierane. Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To proponujecie oddanie przyczepy ? A jak zaproponuje jakaś kwotę to w jaka będzie adekwatna do naprawy tego ?

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tak proponuje. Nie wiesz ile będzie Cię kosztować naprawa nawet, bo nie wiesz co i ile jest zgnite. Spytaj robaka ile czasu naorawiał i jakie to były koszty i sam policz.

 

Tylko nie liczyłbym, że sprzedawca tak łatwo odda kasę albo zejdzie z ceny. No ale próbuj walczyć. Nie masz nic do stracenia. Ewentualnie się przygotuj od strony prawnej aby sprzedawca Ci kitu nie wciskał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że kolega Anderwa już oglądał tę budkę. Przed zakupem. http://forum.karawaning.pl/topic/21220-byry007-i-jego-poszukiwania/?p=469540

 

byłem  widziałem  ale  nie  byłem  wstanie  zwryfikowac  stanu   miałem  mały  wypadek  na zakładzie  i  nie  mogłem  podjąć sie   oceny  stanu tej przyczepy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.