Skocz do zawartości

prosze o opinie kupno


majronn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowym forumowiczem i chyba zaczne ciagac  cepke jak szczescie pozwoli ,i zwracam sie z prosba o opinnie co do ogloszenie i fotek  przyczepki,bo moja familia to 2 plus 2  i fajnie by bylo miec tak przyczepke z dwoma sypialniami jedna dla doroslych i druga dla dzieci i dmc  przyczeki to max 1070 kg wrzucam linka jesli ktos cos moze doradzic lub odradzic i mnie troche opanowac co do wyboru

 

 

http://allegro.pl/przyczepa-kempingowa-coachman-2-odzielne-sypialnie-i6048464414.html

Edytowane przez majronn (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ta firma to nie żaden J-trans. Aczkolwiek źródło pochodzenia to samo. Przyczepa stoi w Swarzędzu pod Poznaniem na strzeżonym parkingu koło Tesco. Oglądałem kiedyś tamte przyczepy i żadnej bym ani nie kupił, ani nie polecił. Wyeliminuje każdą jedną z nich w mniej niż 3min. Podłogi, ściany, sufity, wszystko nasiąknięte wilgocią. Zapach wilgoci wszedł w nie tak głęboko, że czuć go przechodząc obok ulicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rocznik lipka.

przyczepa z 1994r z takim piecykiem ?? takie to były w 1988-90. 

jak przedmówca wspomniał bez stabilizatora - anglicy nie lubią AKS wolą Buldogi.

Ale sprawdź jej zawias. (coś bardzo nisko siedzi) moja nisko siedziała ale Chalenger tak miał.

wg mnie pomacaj tylną ścianę bo zdaje mi się juz tam jest wiórek sam.

nad lewym przednim oknem albo oderwana półka albo sama odeszła bo nie miała się czego trzymać.

lodówka starego typu (1985) odpuść sobie ją..

zdjecia z zawnątrz są prześwietlone specjalnie aby nie było widać załamań ani beżowej budki. po wstawieniu do programu widać że były retuszowane.

popękana bakistra i niefachowo zaklejona.

Szukaj dalej a tę wg mnie możesz zostawić w spokoju.. :)

 

post-5064-0-42398500-1458235916_thumb.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak już się zorientowałem i w porę edytowałem. Nie będę nikogo bezpodstawnie oczerniał :-)

 

Ale w cuda bym nie wierzył z tą przyczepą. Jak widać po powyższej dyskusji tacy handlarze mają rynek zbytu bo sporo ludzi chce kupić lekką przyczepę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o fest fajnie ze tak szybko wiadomo o co chodzi a jednak  tych sprzedawcow poznanskich typu wiórek oraz swarzędz nie zagladac tam czy moze jednak przejazdem wstapic można kurcze zona mi glowe suszy   :oslabiony: tymi przyczepkami ale no coz bede szukal dalej a moze wy macie jakas tak do 10 tys ??a tym  czasem pzdr i dziekuje za szybką weryfikacje ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chciałem kupić za do 10 a zrobiło się 13.

Zobacz u Mruka w Trzciance wydaje mi się gość ok przysyłał mi szczegółowe zdjęcia a na końcu kupiłem w Warszawie.POWODZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o fest fajnie ze tak szybko wiadomo o co chodzi a jednak  tych sprzedawcow poznanskich typu wiórek oraz swarzędz nie zagladac tam czy moze jednak przejazdem wstapic można kurcze zona mi glowe suszy   :oslabiony: tymi przyczepkami ale no coz bede szukal dalej a moze wy macie jakas tak do 10 tys ??a tym  czasem pzdr i dziekuje za szybką weryfikacje ;-)

A musisz mieć koniecznie budkę angielską? Herbatę mają dobrą, ale przyczepy już nie koniecznie. A może byś poczekał troszkę, może uda się zwiększyć budżet, albo trafi się jakieś cudo??? Dethleffs, Adria, małe Knausy, coś powinno się znaleźć w Twoich oczekiwaniach wagowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-z-przedsionkiem-6-cio-osobowa-CID5-IDa28c9.html

 

kurcze moze i bym podjechal zerknac bo mam nie daleko ale czy te panele na podlodze to dobry wybor troche mnie one martwia a co wy o tym sadzicie  wiem zdjec troche malo jest i facet nie bardzo ma jak zrobic bo niby niema  czym .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.