Skocz do zawartości

Prośba o opinię przed zakupem - przyczepa Chateau 1998


uwpalka

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ogromną prośbę o opinię i poradę doświadczonych forumowiczów.

Po latach wyjazdów na kempingi z namiotem postanowiłem kupić pierwszą przyczepę.

 

Ponieważ zupełnie się na tym nie znam trochę poczytałem i znalazłem ofertę która niesamowicie kusi wyposażeniem.

 

http://olx.pl/oferta/przyczepa-chateau-1998r-super-okazja-CID5-IDe7CIW.html#96f1862d08

 

 

Ponieważ wiem, że na okazjach najłatwiej się przejechać, bardzo proszę o wszelkie uwagi i porady które pomogą podjąć decyzję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kątownik to komin, widać na zdjęciach, że z zewnątrz jest wylot. Prawdopodobnie w koi jest jakiś podgrzewacz. Pewnie była na nim jakaś osłona? Albo to przeróbka poprzedniego właściciela.

Ogólnie przyczepka jest bardzo ładna(co nie znaczy, że w super stanie), za mało za małych(:)) zdjęć aby coś wywnioskować. Sprzedawca napracował się i wypisał wszystko co mu przyszło do głowy aby ładnie wyglądało w ogłoszeniu. Orócz movera cała reszta to nic nadzwyczajnego, tak już w przyczepach jest. Ja osobiście na słowa super okazja robię się ostrożniejszy, niezależnie czego oferta dotyczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kątownik to komin, widać na zdjęciach, że z zewnątrz jest wylot. Prawdopodobnie w koi jest jakiś podgrzewacz. Pewnie była na nim jakaś osłona? Albo to przeróbka poprzedniego właściciela.

Ogólnie przyczepka jest bardzo ładna(co nie znaczy, że w super stanie), za mało za małych( :)) zdjęć aby coś wywnioskować. Sprzedawca napracował się i wypisał wszystko co mu przyszło do głowy aby ładnie wyglądało w ogłoszeniu. Orócz movera cała reszta to nic nadzwyczajnego, tak już w przyczepach jest. Ja osobiście na słowa super okazja robię się ostrożniejszy, niezależnie czego oferta dotyczy.

Dzięki za info, właśnie nie chciałbym wtopić na hasło okazja, a moje doświadczenie jest zerowe  :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17500 za 1998 rok to trochę przesadzona cena

Cena to rzecz względna

Przyczepa użytkowana kilka razy w roku, zimowana pod dachem na pewno

Jest w lepszym stanie od młodszej eksploatowanej bardzo dużo i

stojącej całą zimę pod chmurką.

Ze swojego doświadczenia wiem, że są przyczepy rocznikowo młode

w bardzo złym stanie a widziałem też wiekowe w stanie idealnym :smirk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać że poprzedni właściciel nie szczędził kasiorki na swoją przyczepkę. Kwestia tylko tego czy jest jakiś ukryty powód sprzedaży. Jeśli przyczepa jest sucha i wszystkie urządzenia ma 100% sprawne to może jest warta tej ceny.

 

W starej budce najważniejsze jest to, czy nie jest zgnita. Każdy sprzedawca oczywiście pisze że jest sucha. Najlepiej pojedź, oceń stan ścian, sprawdź wszystkie urządzenia i podrób jak najwięcej zdjęć, wtedy będzię można ocenić

Edytowane przez maciejkos (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest oferta handlarza wg mnie

Ten sam co tutaj omawiany

 

http://www.forum.karawaning.pl/index.php?/topic/21233-Prośba-o-opinię-Chateau-Calista-466-C

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać że poprzedni właściciel nie szczędził kasiorki na swoją przyczepkę. Kwestia tylko tego czy jest jakiś ukryty powód sprzedaży. Jeśli przyczepa jest sucha i wszystkie urządzenia ma 100% sprawne to może jest warta tej ceny.

 

W starej budce najważniejsze jest to, czy nie jest zgnita. Każdy sprzedawca oczywiście pisze że jest sucha. Najlepiej pojedź, oceń stan ścian, sprawdź wszystkie urządzenia i podrób jak najwięcej zdjęć, wtedy będzię można ocenić

Dzięki za wskazówki podjadę w niedzielę obejrzę, obwącham i pofotgrafuję. Poproszę wówczas o dalsze wskazówki i opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.