Skocz do zawartości

Wypożyczenie przyczepy


michal95

Rekomendowane odpowiedzi

Ceny w wypożyczalniach są zaporowe, bardziej się opłaca nocować w hotelach, kwaterach, bungalowach itp lub kupić własną przyczepę... Wysadzić 4000zł na dwa tygodnie - dla mnie przegięcie. Fakt, że przyczepy nowiuśkie, ale za taką kwotę można mieszkać bez problemu gdziekolwiek w bardzo przyzwoitych warunkach i nie przejmować się ponad toną balastu na ogonie.

 

Ceny od osób prywatnych są przystępne - nawet pięciokrotnie niższe.

Jak możesz porównywać mieszkanie w hotelu do podróżowania z przyczepą? Na tej samej zasadzie możesz twierdzić, że kupno przyczepy to głupota bo można w tej cenie mieć samochód.

 

Nowa przyczepa to koszt ok 60k zł, to czemu Cię dziwi, że wynajem tyle kosztuje? Kampery są jeszcze droższe.

 

 

Ps. Mój brat w zeszłym roku wypożyczył. Za trochę ponad 4k miał przyczepę prawie na miesiąc. Przyczepa nówka Sterckeman Starlett 470 z łóżkiem piętrowym. Ale wypożyczał w DE.

 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego nie lubie nic wypożyczać - bo potem trzeba oddawać :)

 

czasem trzeba pożyczyć , np zamiast marnować czas na dojazd do Portugalii lecisz na miejsce i wypożyczasz , albo chcesz spróbować nowego układu  

 

Jak możesz porównywać mieszkanie w hotelu do podróżowania z przyczepą?

 

Ale wypożyczał w DE.

 

niektórzy nie potrafią tego przeskoczyć, ale w tym przypadku kolega chyba chce spróbować jak to jest w przyczepie i czy chce to kupić (skoro w opisie ma "namiot") 

 

ogólnie przy wypożyczaniu czegokolwiek w PL trzeba mieć oczy i uszy szeroko otwarte , jednak jest kolosalna róznica w podejściu do klienta i w kulturze i mentalności nasze nacji w porównaniu do innych 

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ceny w wypożyczalniach są zaporowe, bardziej się opłaca nocować w hotelach, kwaterach, bungalowach itp lub kupić własną przyczepę... Wysadzić 4000zł na dwa tygodnie - dla mnie przegięcie. Fakt, że przyczepy nowiuśkie, ale za taką kwotę można mieszkać bez problemu gdziekolwiek w bardzo przyzwoitych warunkach i nie przejmować się ponad toną balastu na ogonie.

pieniądze trzeba wydać, ale jest w zamian prestiż na placu i assistance na drodze, czasem nawet hotel. A ze starym sprzętem rożnie bywa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat

 

Potrzebuję pożyczyć przyczepę dla znajomych na majówkę. Wyjazd do HU. Wypożyczalnie sprawdzałem - cena za dobę porównywalna z ceną pobytu na kempingu (czyli wyjazd robi się dwukrotne droższy) Oczywiście, wiem, że za darmo nikt nie da ale może ktoś z szanownych Forumowiczów ma takie mozliwości i wynajmie za ludzką kwotę  :blagac:

 

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam  :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz na olx (np.: http://olx.pl/oferta/wynajem-przyczepy-kempingowej-CID619-ID356Ir.html, http://olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-wynajem-wypozyczalnia-CID619-IDbjEPR.html#5ddbbd2e19),Wydaje mi się, że taniej niż 60zł nie znajdziesz.

A tu jest nawet forumowa, przynajmiej na jednym zdjęć da się wypatrzeć logo tego forum (flaga(?)) 

http://olx.pl/oferta/wynajem-przyczepy-kempingowej-dmc-1000kg-CID619-IDbb9mx.html#5ddbbd2e19

 

Dzięki

 

Co Forum to Forum. Zawsze pomogą  :blagac:  :blagac:  :yay:  :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nie chcę zakładaś nowego tematu.

 

Znajomy z Wrocławia chce wynająć przyczepę na 2 tygodnie na początku sierpnia.

 

2+2

 

Wiem, że są osoby z forum które oferują wynajem swoich przyczep :)

 

Jak ktoś coś to poproszę PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.