Skocz do zawartości

Wypożyczenie przyczepy


michal95

Rekomendowane odpowiedzi

Na olx widziałem ogłoszenie wynajem przyczepy i na zdjęciach, w przyczepie leżało logo tego forum (to był albo wydruk, albo flaga, albo jakiś inny gadżet). W sumie muszę przemyśleć taką opcję :-) Może by było warto wynająć przyczepkę i wypróbować jak się jeździ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla większości osób domek na kółkach to rzecz osobista - po zakupie jakiejkolwiek używanej przyczepy patrząc na to forum ludzie spędzają dużo czasu aby przyczepa była właśnie taka jak chcą, czysta, sucha i pachnąca. Kiedy po raz pierwszy pojechałem do komisu z przyczepami i zobaczyłem w jakim stanie są w środku - a sprzedawca zaczął uśiadamiać że to normalka - to przez chwile myślałem że zrezygnuje z jakiegokolwiek zakupu. Obawiam się że te do wypożyczenia będą właśnie w takim stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na olx widziałem ogłoszenie wynajem przyczepy i na zdjęciach, w przyczepie leżało logo tego forum (to był albo wydruk, albo flaga, albo jakiś inny gadżet). W sumie muszę przemyśleć taką opcję :-) Może by było warto wynająć przyczepkę i wypróbować jak się jeździ?

 

a po co chcesz brać czyjąś przyczepę, są od tego wypożyczalnie gdzie bez problemu dostaniesz co chcesz na dowolny okres 

 

 

 

 Obawiam się że te do wypożyczenia będą właśnie w takim stanie.

 

zależy co chcesz i gdzie pójdziesz  , ja w zeszłym roku pożyczałem dwa razy kampera - raz rocznego , drugi raz dwulatka , oba i idealnym stanie jak z fabryki 

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co chcesz brać czyjąś przyczepę, są od tego wypożyczalnie gdzie bez problemu dostaniesz co chcesz na dowolny okres 

 

Ceny w wypożyczalniach są zaporowe, bardziej się opłaca nocować w hotelach, kwaterach, bungalowach itp lub kupić własną przyczepę... Wysadzić 4000zł na dwa tygodnie - dla mnie przegięcie. Fakt, że przyczepy nowiuśkie, ale za taką kwotę można mieszkać bez problemu gdziekolwiek w bardzo przyzwoitych warunkach i nie przejmować się ponad toną balastu na ogonie.

 

Ceny od osób prywatnych są przystępne - nawet pięciokrotnie niższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny w wypożyczalniach są zaporowe, bardziej się opłaca nocować w hotelach, kwaterach, bungalowach itp lub kupić własną przyczepę... Wysadzić 4000zł na dwa tygodnie - dla mnie przegięcie. Fakt, że przyczepy nowiuśkie, ale za taką kwotę można mieszkać bez problemu gdziekolwiek w bardzo przyzwoitych warunkach i nie przejmować się ponad toną balastu na ogonie.

 

Ceny od osób prywatnych są przystępne - nawet pięciokrotnie niższe.

 

to nie kwestia ceny tylko preferowanego sposobu wypoczynku, a to jest bezcenne

 

na przykładzie kampera powiem ci, że nie da się za podobne pieniądze zwiedzić tyle i w takim czasie mieszkając w hotelach czy kwaterach 

do tego dochodzi to "coś" czego nie zaznasz dopóki nie spróbujesz kampera czy przyczepy 

 

oczywiście zakładając, że chcesz tym podróżować , bo jak chcesz postawić przyczepę na dwa tygodnie nad morzem to faktycznie szkoda pieniędzy i nie o to chodzi w tej zabawie 

 

4000 to znośna cena , wolę nie myśleć co ludzie oferują za 4000/5=800 za dwa tygodnie  :]

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nad morzem wytrzymuję max jakieś 2 godziny, proszę mnie tu nie obrażać :-D

 

Oczywiście pojazd sypialny daje więcej możliwości  wagabundzkiego włóczęgowania. Ale pytałeś dlaczego od osoby prywatnej a nie z wypożyczani. Mam nadzieję że mniej więcej przybliżyłem dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nad morzem wytrzymuję max jakieś 2 godziny, proszę mnie tu nie obrażać :-D

 

Oczywiście pojazd sypialny daje więcej możliwości  wagabundzkiego włóczęgowania. Ale pytałeś dlaczego od osoby prywatnej a nie z wypożyczani. Mam nadzieję że mniej więcej przybliżyłem dlaczego.

 

dla mnie wypożyczalnia ma jeden plus - jasne zasady, regulamin, umowę, ubezpieczenie , dla mnie niektóre rzeczy sa ważniejsze niż parę zł oszczędzonych i ewentualne późniejsze nerwy 

a pare razy naciąłem się przy wypożyczaniu "po okazyjnej cenie" , co prawda nie przyczep i kamperów a samochodów i więcej nie popełnię tego błędu 

 

ale to oczywiście moje zdanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie wypożyczalnia ma jeden plus - jasne zasady, regulamin, umowę, ubezpieczenie , dla mnie niektóre rzeczy sa ważniejsze niż parę zł oszczędzonych i ewentualne późniejsze nerwy 

a pare razy naciąłem się przy wypożyczaniu "po okazyjnej cenie" , co prawda nie przyczep i kamperów a samochodów i więcej nie popełnię tego błędu 

 

ale to oczywiście moje zdanie 

 

Ja też wolę jasne zasady - dlatego kupiłem przyczepę - jak mi się znudzi to sprzedam - ot całe moje podejście. Kilkuletnie przyczepy wcale za bardzo nie tracą na wartości ważne aby była w dobrym stanie. Nie wiem dlaczego nie lubie nic wypożyczać - bo potem trzeba oddawać :)

Edytowane przez kopczyn (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.