Skocz do zawartości

"Wiosna z Malwiną " - wstępne pogaduchy i ustalenia wiosennego spotu


Rekomendowane odpowiedzi

Fruzia ta impreza jest za tydzień dopiero,a Wy już tam jedziecie ?12675144-ilustracja-z-%C5%BC%C3%B3%C5%82

wiesz Andrzejku nasz zaprzęg reniferów jest dość wolny ........do celu będzie zmierzał cały tydzień a powrót z to ok 2 tygodni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

wiesz Andrzejku nasz zaprzęg reniferów jest dość wolny ........do celu będzie zmierzał cały tydzień a powrót z to ok 2 tygodni

Oj tam oj tam... przyznaj się ze chcecie dobre miejsce zająć :D:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja Cie mogę już oficjalnie wpisać na listę ????  Czy tez Twój wyjazd owiany jest jakąś mgiełką tajemnicy  :ph34r:   

 

A pisz... bo kto Ci bagażnik przywiezie???  :yay:

Ale będziemy około 20:00-20:32 w piątek.  :blagac:  chyba ze kobita ucieknie z szkolenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie z innej beczki. Czy ktoś ma może ochotę na rowerową wycieczkę na Biskupią Kopę? Trasa nie jest długa, ok 15-16 km. Możemy ją zmodyfikować i np. pojechać na Zlate Hory?

 

http://mojrower.pl/trasa/934/pokrzywna-biskupia-kopa-jarnoltowek

 

PS.

Buda wyszorowana, można powiedzieć, że wygląda salonowo.

post-14545-0-87146900-1458900763_thumb.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrde, kiedy Wy macie czas na to szorowanie budy? Jak wracam z roboty, to muszę coś zjeść. Jakbym po tym umył przyczepę, to pewnie bym ją po omacku sprawdzał "czy się lepi". A pewnie jeszcze by zamarzła w nocy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie z innej beczki. Czy ktoś ma może ochotę na rowerową wycieczkę na Biskupią Kopę? Trasa nie jest długa, ok 15-16 km. Możemy ją zmodyfikować i np. pojechać na Zlate Hory?

 

http://mojrower.pl/trasa/934/pokrzywna-biskupia-kopa-jarnoltowek

 

komentarze pod trasa zachęcają....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrde, kiedy Wy macie czas na to szorowanie budy? Jak wracam z roboty, to muszę coś zjeść. Jakbym po tym umył przyczepę, to pewnie bym ją po omacku sprawdzał "czy się lepi". A pewnie jeszcze by zamarzła w nocy...

Jak to? Przed robotą! Ja dzisiaj o 7:15 już na drabinie stałem :)

Bartek! Dajesz, napijemy się piwka pod sklepem w Czechach!

Edytowane przez Robak (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 7:15 to ja wsiadam do auta. Wtedy się najbardziej cieszę, że mam garaż, bo auta nie muszę skrobać. A Ty nacierasz kostkami lodu przyczepę? Czy szorujesz szronem?

Dobry peeling nie jest zły :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam już nowki gumy wiec jestem gotowa :P

 

W gumie ? to podobnie jak z lizaniem loda przez szybę.... wygląda prawie tak samo ale smak zupelnie inny...

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtek szykuj gacie :lol:

 

Już daję do prania. Może nawet nowe zakupię na tą niepowtarzalną okazję ???  :hmm:  :P

 

 

W gumie ? to podobnie jak z lizaniem loda przez szybę.... wygląda prawie tak samo ale smak zupelnie inny...

 

Na szczęście to nie ja będę smakował  :lol:  Ale co racje to racją. W gumie to nie to samo  :zolta:  A tu jeszcze na dodatek cztery trzeba przetestować  :P  Zapowada sie długa kąpiel  :jump:

Edytowane przez Kajetan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.