Skocz do zawartości

"Wiosna z Malwiną " - wstępne pogaduchy i ustalenia wiosennego spotu


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

Lista chętnych na zwiedzanie kopalni

 

1. Kielek

2. Kajetan

3. Malwa89 ? Się zobaczy czy moja reszta wyrazi chęć zwiedzania :)

4. Jożin ( bardzo wstępnie - zobaczymy co czas przyniesie)

 

Pertraktuję datę osiemnastki chrześniaka, może coś wyjdzie ale nie ode mnie to zależy  :oslabiony:

wierzę w Twoją siłę przekonywania i mam nadzieję na wypicie w Wami pysznej nalewki Mareczka :] :] :] :] :] :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i wyjaśniam pije kiedy chce i z kim chce, umie sie zachować po wypiciu dlatego się nie boje

że coś nawywijam, Bartek napisał co napisał może ma złe doświadczenia ze spotkań, nie wiem  :niewiem:

Ale tu nie oto chodzi, post napisałam niefortunnie i w złym miejscu o skreśleniu z listy i się narobiło :wacko:

Roboty ma mnóstwo i tyle, chodzi tylko o to że w tych dniach będzie miał 18 lat mój chrześniak i już

a niestety tego odłożyć nie mogę, i to tyle wyjaśnień, sorki jeżeli znowu namieszałem. :blagac:    :blagac:    :blagac:

Z tym piciem to faktycznie niepotrzebna dyskusja, bo ja sam też pić nie muszę, ale chce z moimi dobrymi

znajomymi których mam coraz więcej  :yay:   :yay:   :yay:

A na tą wycieczkę mogę Was sam zawieźć jak załatwicie autobus  :ee:

 

O i to tyle lub aż tyle  :hmm:

 

P.S

Pertraktuję datę osiemnastki chrześniaka, może coś wyjdzie ale nie ode mnie to zależy  :oslabiony:T

Tomek z każdej sytuacji jest zawsze " wyjście awaryjne"-nawet taki film nakręcili :)

Poproś o zmianę daty,chyba,że zlot robimy u chrześniaka-to tez jest plan :yay: :yay: :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek z każdej sytuacji jest zawsze " wyjście awaryjne"-nawet taki film nakręcili :)

Poproś o zmianę daty,chyba,że zlot robimy u chrześniaka-to tez jest plan :yay: :yay: :yay:

Dla jednego chrześniaka nie warto przenosić zlotu do niego - niech on zrobi 18-kę u nas na zlocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla jednego chrześniaka nie warto przenosić zlotu do niego - niech on zrobi 18-kę u nas na zlocie

Dobrze to wymyśliłeś :yes: 

 

Widzisz Stefan-co dwie głowy,to nie jedna  :)

Edytowane przez belmondo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do łapania rybek to przed wejściem na teren hotelu Gorzelanny (Rosenau) jest fajne łowisko pstrągów. Dla ambitnych wędkarzy jest możliwość upolowania samemu rybki, którą chce się zjeść (można mieć swoją wędkę lub wypożyczyć cały zestaw za chyba 5 zł  wędka, podbierak, kukurydza, wiaderko i taka fajna plastikowa rurka do walenia złowionej rybki w łeb ).  Można poprosić, żeby naszą zdobycz przyrządzili na miejscu co polecam, szczególnie pyszna jest  z pieca albo za opłatą zabrać ze sobą ( w tamtym roku kilogram kosztował coś około 17 lub 18 zł). Dla mniej ambitnych dobra informacja można też zamówić gotową rybkę bez łapania.

Ale my i tak wolimy sami złowić co zresztą nie zajmuje zbyt dużo czasu średnio co 3 minuty jest branie a jaka przyjemność ze złowionego obiadku nie mówiąc o waleniu plastikową pałą w łeb... w młodości chciałam być policjantką i mam trochę braków :lol:

http://www.lowiskopokrzywna.pl/

Edytowane przez malwa89 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa..... chwilę mnie nie ma i potem nadrabiaj zaległości... Co do wieku pociech, to wybaczcie, ale moja pociecha już się załapuje na permanentne 18 lat. Bardziej mój pies wpasowuje się w lata, bo on dopiero 10-cio latek.

Tomek szuka miejsca na 18-tkę chrześniaka - przecież na kempingu jest dość miejsca. A w dobrych warunkach, to jeszcze będzie się potem chwalił, że miał najlepszą 18-tkę ze wszystkich kolegów.

Kopalnia? Ano wstępnie, to może byśmy i my się załapali? Ale to takie bardzo wstępne. Bardziej myślałem o potuptaniu na ten spacerek, którego mapki tu pokazywaliście, a obawiam się, że jak to się u nas mawia "z jedną dupą na dwóch kiermaszach" to się nie bardzo da.

Będę się starał wybrać tak, żeby jechać w piątek. Im wcześniej, tym lepiej. Ale... tu już poza moim urlopem, musi jeszcze córa urlop załapać, a to już zaczynają się problemy.

 

Co do łowienia ryb, to ja należę do tych, co to nie uspokaja mnie moczenie kija. Nawet nie próbowałem, bo już patrząc na tych stojących zaczyna we mnie wzbierać agresja. Zapewne należałbym do tych, co to stwierdzają, że "żebym nie wiedział, że to uspokaja, to połamałbym te cholerne patyki, wpier... do wody i poszedł do domu". A patrząc na sugestie skutków łowienia, to nie w marcu...

 

Dobra - już nadrobiłem? Chyba tak....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.