Skocz do zawartości

VII Spotkanie Knajpowe Naszej Braci i Przyjaciół


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czas leci, a do wyjazdu to tylko Jacek wie ile ;) 

Rozmawiałem z właścicielem Pensjonatu odnośnie przyjazdu do hotelu z psem. ( MOŻNA ZABRAĆ ZE SOBĄ PIESKA )

 

Witam, poczułem się wezwany do tablicy i już odrabiam zaległości czasowo-informatyczne :]

 

A więc widząc co się dzieje w temacie i niecierpliwość jak dopada całe towarzystwo, aby się wyrwać ten pierwszy raz w tym  sezonie na spotkanie, nie tylko knajpowe ale również zalążki zlotu widzę się kroją. Nie wiem dokładnie ale to już zarys nowej mody aby spotkania knajpowe były połączone  z rozpoczęciem sezonu karawaningowego w pełni tego słowa znaczeniu. A ja zawsze powtarzam że wszystko co prowadzi do spotkań ludzi pozytywnie zakręconych trzeba popierać z całą stanowczością co też czynię w imieniu własnym.

 

Wracając do sedna sprawy i aby nie zanudzać moimi rozważaniami, to podaje oficjalny czas do tego wydarzenia jedynego takiego na globie ( mogę chyba użyć takiego sformułowania) 

 

235 godzin i 33 minut.

 

Pozdrawiam serdecznie. 

Edytowane przez California (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Czy może jest jakiś wolny pokój .

Pozdrowienia Glipo :swieca:

Witam

Z tego co wiem to wszystkie miejsca noclegowe są zajęte.

Najbliższe noclegi  to w Tucholi 17 km. od Piły-Młyn 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie

Czy spotkanie jest tylko dla zamkniętego grona , czy ktoś z potencjalnych  przyszłych miłośników karawaningu może do tego zacnego grona dołączyć.

Nosimy się z zamiarem kupna przyczepy , dlatego chetnie poznamy już doświadczonych.

Iza i Zbyszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym się wybrał, mam lekki niedosyt po wyprawie zimowej  "ferie wzdłuż Bałtyku". Na razie jestem na etapie pertraktacji z żoną( :P ). Niestety nie znam załóg które jadą więc chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z Was jedzie z dziećmi. Ja jeśli będę jechał zabieram córkę 8 lat i fajnie by było jakby miała z kim się bawić.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Tymar ,

Jako pierwszy , ale sądzę że w imieniu i za akceptacją  pozostałych zaprosiłeś nas do Waszego grona.

Pozwolisz że będziemy Cię traktować jako ,, wprowadzającego,, . Zarezerwowaliśmy pokój , ale dostępne są  tylko z piątku  na sobotę.

Czy Ty będziesz już w piatek i czy możemy skontaktować się z Tobą po przyjezdzie.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.