Skocz do zawartości

Knaus dla 100igniewa


100igniew

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/knaus-sudwind-500-2003r-bedlno-k-kutna-i5932756678.html

 

W/w przyczepa po wstępnych oględzinach. Nie wzbudziła naszych zastrzeżeń. Czy wg. Was występują jakieś czynniki dyskfalifikujące tą przyczepę. Za wszelkie sugestie z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/knaus-sudwind-500-2003r-bedlno-k-kutna-i5932756678.html

 

W/w przyczepa po wstępnych oględzinach. Nie wzbudziła naszych zastrzeżeń. Czy wg. Was występują jakieś czynniki dyskfalifikujące tą przyczepę. Za wszelkie sugestie z góry dziękuję.

 

Ja mam zasadę że od Handlarza nie kupuje, czy to  przyczepa czy  auto 

 

ze zdjec nie widać nic niepokojącego

Edytowane przez globens (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/knaus-sudwind-500-2003r-bedlno-k-kutna-i5932756678.html

 

W/w przyczepa po wstępnych oględzinach. Nie wzbudziła naszych zastrzeżeń. Czy wg. Was występują jakieś czynniki dyskfalifikujące tą przyczepę. Za wszelkie sugestie z góry dziękuję.

przybyłem,zobaczyłem,nie kupiłem.Dziękuje kolegom z forum za pomoc ,jednak po dokładnych oględzinach...?myŚlę że dach z dwóch częŚci to raczej z fabryki nie wyjechał ,dziwne zagięcia i pęknięcia od Środka a w rogu inny odcień dorobionej sklejki i chyba brak jej częŚci ,to jak dla mnie za dużo szczególnie że sprzedawca nie chciał nawet negocjować.szkoda przejechanych kilometrów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się panowie aż tak bardzo na temacie przyczep, ale akurat tego konkretnego Knausa poznałem dość dobrze bo w wakacje go wypożyczałem i byłem nawet bliski jej zakupu.

Nie kupiłem bo jednak nie do końca jestem pewien czy chcemy mieć własny "problem".

 

Co do stanu technicznego - milem czas żeby potestować i pooglądać ją dokładnie. Jest wiec tak:

Wszystkie systemy działają. Przyczepa jest szczelna - jechaliśmy w takiej ulewie że 30km/h to był max. Potem już nawet tyle nie dało rady więc przeczekaliśmy na stacji robiąc sobie przy okazji obiad wewnątrz. Woda do środka dostała się jedynie po antenie (w szafie było lekko mokro).

Co do dachu to faktycznie coś było robione. Nad lampą w salonie zauważyłem zaciek (suchy) i sprawdziłem że na dachu w przedniej części jest jakby ślad po naprawie/klejeniu.

Po ulewie nic się nie zmieniło więc skutecznie naprawione.

Miałem drobny problem z tylnymi podporami - jedna za głęboko weszła i nie mogłem rozłożyć. Po podważeniu i przesunięciu lekko w bij się udało. Prosta do naprawienia sprawa.

 

Poza tym nie mam zastrzeżeń. Zapach bez zastrzeżeń, prowadzenie bardzo dobre.

 

Tak jak wspomniałem - chciałem ją nawet kupić. I tak jak zastrzegłem może to co zobaczyłem to nie wszystko ale dla mnie była bardzo w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się panowie aż tak bardzo na temacie przyczep, ale akurat tego konkretnego Knausa poznałem dość dobrze bo w wakacje go wypożyczałem i byłem nawet bliski jej zakupu.

Nie kupiłem bo jednak nie do końca jestem pewien czy chcemy mieć własny "problem".

 

Co do stanu technicznego - milem czas żeby potestować i pooglądać ją dokładnie. Jest wiec tak:

Wszystkie systemy działają. Przyczepa jest szczelna - jechaliśmy w takiej ulewie że 30km/h to był max. Potem już nawet tyle nie dało rady więc przeczekaliśmy na stacji robiąc sobie przy okazji obiad wewnątrz. Woda do środka dostała się jedynie po antenie (w szafie było lekko mokro).

Co do dachu to faktycznie coś było robione. Nad lampą w salonie zauważyłem zaciek (suchy) i sprawdziłem że na dachu w przedniej części jest jakby ślad po naprawie/klejeniu.

Po ulewie nic się nie zmieniło więc skutecznie naprawione.

Miałem drobny problem z tylnymi podporami - jedna za głęboko weszła i nie mogłem rozłożyć. Po podważeniu i przesunięciu lekko w bij się udało. Prosta do naprawienia sprawa.

 

Poza tym nie mam zastrzeżeń. Zapach bez zastrzeżeń, prowadzenie bardzo dobre.

 

Tak jak wspomniałem - chciałem ją nawet kupić. I tak jak zastrzegłem może to co zobaczyłem to nie wszystko ale dla mnie była bardzo w porządku.

a mnie zapewniał że nie była wypożyczana.ale jak mówisz że dla ciebie "była bardzo w porządku" to brać.Systemy oczywiŚcie działają ,wszystko było przygotowane na mój przyjazd tzn.prąd gaz ,wszystko ładnie zaprezentowane,sprzedawca cierpliwie czekał aż wszystko sprawdzę nawet przyniósł drabinę -to wszystko na plus.Przyczepa ładna ale jeżeli chodzi o naprawy wszystko na zasadzie zauważy lub nie zauważy ,a ja bym chciał wiedzieć jak coŚ było robione i albo to akceptuje albo nie.Najgorsze jest to że musiałem zrobić 320km x 2 żeby poznać prawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.