Skocz do zawartości

Różnica w budowie przyczepy kempingowej w wersji zimowej.


schabo78

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega andrewa1 napisał kiedyś że zimowy karawaning szkodzi przyczepie do tego nieprzystosowanej.Pozwolę sobie zadać pytanie o różnice jakie zastosowano w budowie takich przyczep.

Jak wiemy w sprzedaży są przyczepy w wersji zimowej tyle że nie wiadomo do końca  jakie różnice w budowie zastosowano w porównaniu do przyczepy standardowej nazwijmy letniej.
Ciekawi  mnie jak i pewnie inne  osoby w jaki sposób taka przyczepa zimowa jest przystosowana do mrozu śniegu soli poza różnicami oczywistymi takimi jak:

 

-lepiej zaizolowane ściany,podłoga,sufit

-zastosowane wydajniejszego ogrzewania często dodatkowo podłogowego

-zapewnienie lepszej wetylacji

-zapewnienie dodatkowego miejsca na butlę gazową..

 

Jak się ma sprawa w takiej przyczepie do użytych plastików,materiałów i co mnie najbardziej ciekawi uszczelnień. 

Mam nadzieję że kolega andrewa1 mając bogatą wiedzę odnośnie budowy przyczep podzieli się swoimi spostrzeżeniami co do różnic zastosowanych w takich przyczepkach.
Z góry wielkie dzięki za zaspokojenie ciekawości..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.