Skocz do zawartości

szukam sterckeman starlett 370


buchaj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie szukam przyczepki sterckeman starlett 370 lub coś tego typu.  http://olx.pl/oferta/przyczepa-sterckeman-2004-rok-CID5-ID9SkU1.htmlta była w mojej okolicy ale chyba się sprzedała bo nieaktualne . Miałem kupić coś tańszego ale jak by się coś takiego trafiło jak z linka to 15000 bym dał .,Może ktoś coś słyszał o takim sprzęcie najlepiej z południa polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj są małe, a zamiast toalety pakują dodatkowe łóżka. Już kiedyś sie zastanawiałem czemu Sterckeman jest tak bardzo drogą firmą? Te przyczepki są nie zniszczalne czy jak? Ktoś wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.