Skocz do zawartości

TEC 390 - OCENA


globens

Rekomendowane odpowiedzi

Przyglądnij się narożnikom podłogi pod przednimi łapami. Blacha bocznej ściany jest fabrycznie mocno zaginana do podłogi przy bakiście i tam lubi woda nasączać sklejkę podłogi.

 ok dzięki za radę ,dokładnie pooglądam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bo angielki z reguły (jeszcze te starsze) są mniej solidnie wykonane (niż europejskie) plus angielska pogoda i jest co jest.

Ale szrot się może zdarzyć zawsze czy to w angielkach czy innych przyczepach.

Miałem Elddisa 95 rok byłem nią na paru campingach w różnych krajach. Nie zauważyłem aby odstępowała poza innym wyglądem przyczepką zachodnioeuropejskim w tym samym rocznik. Przyznaje się bez bicia, że nie miałem innej jak angielska  i nie jestem specjalistą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Troszke czasu minęło ... ale stało sie tak że kupiłem tego TECA , podczas oglądania nie znalazłem ze znajomym czegoś przez  co mógłbym zbić cenę , okazała sie w bardzo dobrym stanie , nawet w domu po przeglądnięciu bardzo dokładnym nie znalazłem nic niepokojącego,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Również gratuluję zakupu! Chciałbym się podpiąć pod temat ponieważ też poszukuje przyczepki jak w temacie. Jestem zupełnym nowicjuszem ale już trochę poczytałem forum :P 

 

Chciałbym spytać czy ktoś jest w stanie ocenić poniższego TEC'a?

http://olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-tec-390-4-osob-toaleta-bardzo-ladna-CID5-IDasqCt.html

 

Pasuje mi układ tej przyczepy (łóżko dla 2 +stolik) i DMC 1000. Dodatkowo mam pytanie - czy w świetle nowych przepisów, gdy moje auto (wg dowodu) ma masę 1344kg to maksymalne DMC przyczepy jaką mogę ciągnąć to 1344kg/1,33 czyli 1010kg ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym spytać czy ktoś jest w stanie ocenić poniższego TEC'a?

http://olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-tec-390-4-osob-toaleta-bardzo-ladna-CID5-IDasqCt.html

 

 

Wygląda mi na niezły ulep... poskładana z kilku i cena jak ze spozywczego  :]  :]  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby tak, tylko do przelicznika bierzemy pod uwagę DMC auta i DMC przyczepy.

Ty podałeś chyba MW auta a to nie ta wartość ;)

Dzięki za uwagę :) To z wyliczeń wychodzi ze przy DMC auta 1944 maksymalna DMC przyczepy to ~1400.

Z drugiej strony mam info w dowodzie ze maksymalna masa przyczepy z hamulcem to 1200. Rozumiem ze powinienem wybrać niższą wartość i szukać cepki o DMC max 1200?

 

 

Wygląda mi na niezły ulep... poskładana z kilku i cena jak ze spozywczego  :]  :]  :]

To szkoda... a mógłbyś powiedzieć cos więcej żebym na przyszłość wiedział na co zwracać uwagę?

 

 

Jest jeszcze inny TEC 390, trochę starszy. Widziałem opinie o sprzedającym na forum i są raczej pozytywne. Mógłby ktoś skomentować ta:

http://olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-tec-390-dwa-spania-namiot-lazienka-CID5-IDcGgzZ.html#252a3a7e8d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ze zdjec nie widze nic niepokojącego , jednak musisz pamiętać ze to są handlarze , jeśli chodzi o mnie jak ja szukałem przyczepy i była jakas wmiare ze zdjec ale u handlarza to nawet sie nią nie interesowałem ,  jak bedziesz kupował musisz ktoś doświadczony oglądnąć, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To szkoda... a mógłbyś powiedzieć cos więcej żebym na przyszłość wiedział na co zwracać uwagę?

 

 

Plastiki łazienki w rożnych odcieniach, rożne rocznikowi, sama zabudowana toaleta, drzwi wejściowe po wymianie - inna klamka i przetloczenie wentylacyjne? przednia bakista, widać ślady po naprawie / załamania na profilach aluminiowych, brak malowania zielonego pasa i modelu nad bakista - porównaj sobie zdjęcia on-line tego rocznika i tego modelu...

 

@kmtaxi 

nie bądź frustratem - odpisuje gdy zobaczyłem prośbę o rozwiniecie a "kartę" to sobie w dupę wsadź a ni mi tu na ekranie wymachujesz...

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.