Skocz do zawartości

VIII Spotkanie Knajpowo-Karnawałowe 16-Styczen 2016 rok


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A ja proponuję z jedzeniem jednak więc i tak wychodzi na plus ;)

 

Wstępnie za taką kwotę od osoby mielibyśmy pełen obiad z 2 dań porcja dla każdego a nie kto doleci. Do tego kilka przystawek na zakąski (jakie i konkretnie ile to do ustalenia), dodatkowo na ciepło np. bigos+pierogi, napoje zimne i ciepłe, ciasto. To jest szkic. 

 

Zdaję sobie sprawę z odległości dla większości z Was :( ale mnie też dojazd do Wawy kosztuje i to nie tylko pieniądze :ee: - jedno z nas musi nastawić się na abstynencję :foch: i już tego nie liczę. Lublin to miałby nawet sporo bliżej - Łódź niestety już nie ...

 

Nie ma kto autobusiku w garażu  :hmm:  :]

Zostawiam do przemyślenia pomysł i termin :)

Powitać szanowne grono.

:miga: :miga: :miga: :miga: :miga: :miga: :miga: :miga: :miga: :miga:   Ruszamy z tematem :miga:  Spotkania VIII - Bis proponowana data na ogarnięcie się to jest 30- Stycznia. (Sobota).

Gospodarzem Spotkania Jest Guśia-s :ok: tak że zmieniamy klimat, i kierujemy się wskazaniami Guśi-s :smirk:

Ja ze swojej strony przepraszam za zamieszanie, :pad: moderatora poproszę o posprzątanie w temacie.

 

Guśia-s :hej:

 

Tak że zapraszam do Tematu VIII- Spotkania Bis dnia 30- Stycznia (Sobota).

 

 

 

 

 

I już otwieram listę :tuptup:

 

1. Comsio 2

Edytowane przez comsio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy ...

Ponieważ spotkanie wyjazdowe w moim rewirze nie cieszy się zbytnim zainteresowaniem jestem zmuszona odwołać swoją propozycję :(

Być może dojazd Was zniechęca albo może termin? :niewiem:  rozpoczynają się już ferie mazowieckie. 

 

Wiesio mimo, że w trasie próbował szukać jeszcze czegoś w Warszawie, bo pewnie ta lokalizacja byłaby najdogodniejsza dla większości - niestety albo cena zaporowa albo sala zajęta - trwa karnawał.

 

Jeśli ktoś ma w Wawie jakąś miejscówkę godną polecenia to niech rzuca propozycje.

Zostały właściwie 2 soboty karnawału (poza najbliższą 23.01), w które moglibyśmy się spotkać na knajpowym - 30.01. i 06.02 z czego ta 06.02 wypada w środku ferii więc pewnie też odpada, dla mnie napewno.

 

Ja nie znam zupełnie rynku warszawskiego więc się nie podejmę polecenia jakiegoś fajnego miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żarło żarło i :pad: co za rok. :smirk:

Wyskakiwać z propozycjami, jak już to myślę o 30 Stycznia. :ok:

 

Rozmawiałem z Turkiem z Araratu http://www.ararat.warszawa.pl/index.html

 

Ma wolną salę 31- Stycznia (Niedziela)

Edytowane przez comsio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero wolny weekend w marcu :(

Wiesiu ten turek przecież 2 lata temu nas orznal :( , chciał aby mu zapłacić bo się już goście zbierają i jak dostał kasę to się zmyl. Zostawił coś tam na stole i poprostu wyszedł. Pracownicy nic nie chcieli wydać bo szefa nie ma. To byl niewypał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można się pobujać , aby tylko pogoda pozwoliła.

 

 

Araratowi odmówiłem, dzwonił .

Coś ogarniemy na mieście. :yes:

 

To można jakieś propozycję wycieczki wrzucać, a lokal to może troszkę  muzyczny, co by się pokręcić.  :hmm: 

Edytowane przez comsio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.