Skocz do zawartości

VIII Spotkanie Knajpowo-Karnawałowe 16-Styczen 2016 rok


Rekomendowane odpowiedzi

http://rozklad-pkp.pl/pl/tp?queryPageDisplayed=yes&REQ0JourneyStopsS0A=1&REQ0JourneyStopsS0G=5100053&REQ0JourneyStopsS0ID=&REQ0JourneyStops1.0G=&REQ0JourneyStopover1=&REQ0JourneyStops2.0G=&REQ0JourneyStopover2=&REQ0JourneyStopsZ0A=1&REQ0JourneyStopsZ0G=5100066&REQ0JourneyStopsZ0ID=&date=16.01.16&dateStart=16.01.16&dateEnd=16.01.16&REQ0JourneyDate=16.01.16&time=21%3A07&REQ0JourneyTime=21%3A07&REQ0HafasSearchForw=1&existBikeEverywhere=yes&existHafasAttrInc=yes&existHafasAttrInc=yes&REQ0JourneyProduct_prod_section_0_0=1&REQ0JourneyProduct_prod_section_1_0=1&REQ0JourneyProduct_prod_section_2_0=1&REQ0JourneyProduct_prod_section_3_0=1&REQ0JourneyProduct_prod_section_0_1=1&REQ0JourneyProduct_prod_section_1_1=1&REQ0JourneyProduct_prod_section_2_1=1&REQ0JourneyProduct_prod_section_3_1=1&REQ0JourneyProduct_prod_section_0_2=1&REQ0JourneyProduct_prod_section_1_2=1&REQ0JourneyProduct_prod_section_2_2=1&REQ0JourneyProduct_prod_section_3_2=1&REQ0JourneyProduct_prod_section_0_3=1&REQ0JourneyProduct_prod_section_1_3=1&REQ0JourneyProduct_prod_section_2_3=1&REQ0JourneyProduct_prod_section_3_3=1&REQ0JourneyProduct_opt_section_0_list=0%3A000000&existOptimizePrice=1&existHafasAttrExc=yes&REQ0HafasChangeTime=0%3A1&existSkipLongChanges=0&REQ0HafasAttrExc=&REQ0HafasAttrExc=&REQ0HafasAttrExc=&REQ0HafasAttrExc=&REQ0HafasAttrExc=&REQ0HafasAttrExc=&REQ0HafasAttrExc=&REQ0HafasAttrExc=&REQ0HafasAttrExc=&REQ0HafasAttrExc=&REQ0HafasAttrExc=&REQ0HafasAttrExc=&existHafasAttrInc=yes&existHafasAttrExc=yes&wDayExt0=Pn|Wt|%C5%9Ar|Cz|Pt|So|Nd&start=start&existUnsharpSearch=yes&came_from_form=1#focus

Można wracać glistą... nawet szybko jedzie... 1h20min.

Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pewnie że nie! Przecież świruję z tym pociągiem. Jeśli chodzi o mnie, to do Warszawy mam 35km, w okolice Sokołowa 75... Ja chętnie odwiedzę tamte strony. Jak Gusia napisała to też jest Mazowsze :], no może woj. maz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To jest akurat firma z Sokołowa - 8 km od miejsca proponowanego spotkania.

 

Oni organizują też transport indywidualny - liczą 2,5 za km - szkopuł w tym, że musieliby trasę pokonać 4x (Sokołów-Wawa, Wawa-miejsce spotkania, odwózka do Wawy, powrót do bazy) a to zamiast 200 km się robi 400 więc te 200 km i co za tym idzie połowę kosztów się nadkłada.

Największy bus u nich na 24 os. to Merc. Sprinter 519 TDI - jeszcze ciepły.

 

Trzeba szukać w Wawie czegoś podobnego, nawet gdyby liczyli po 3 zł/km to już wyjdzie taniej bo tylko 200 km (tam i nazad) albo organizować się na auta prywatne i zapewnić kierowców. 

 

Pierzastobus jest pojemny :D paka na tirze też pomieści  :]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Jeśli chodzi o mnie, to do Warszawy mam 35km, w okolice Sokołowa 75... Ja chętnie odwiedzę tamte strony ...

 

Gosia ja na tak.

Będą chętni, będziemy ogarniać podróż. Tak że fajna przygoda, a jeszcze w takim towarzystwie.  :skromny:  

 

Tradycja. :]  

 

Pierwsi chętni się zadeklarowali, proszę zatem pozostałych o wypowiedzenie się ... czy są chętni na spotkanie 23.01.2016 r. w zaproponowanej przeze mnie lokalizacji ? Uważam, że przy obecnych cenach paliwa to nie ma nad czym myśleć ;) Nikt nie wyjdzie głodny, co najwyżej nie napity ;)  :] losować kto :drive: Ja mogę przyjąc pod dach 2 os. na nocleg - więcej łóżek nie posiadam :(

 

Ewentualnie istnieje możliwość noclegu - 100 m od miejsca spotkania są pokoje gościnne.

2 pok. - 2 os. - 110 zł za pokój

2 pok. - 3 os. - 150 zł za pokój

1 pok. - 4 os. - 180 zł za pokój

2 pok. - 5 os. - 200 zł za pokój

 

Wszystkie pokoje z łazienkami, tv. 

 

Mielibyśmy salę do wyłącznej dyspozycji - obiad dwudaniowy serwowany dla każdego, pozostałe przekąski i napoje na stołach, przy których zasiadamy. Dodatkowo w podgrzewaczach jakiś bigosik, pierogi czy kartacze - menu szczegółowe do omówienia przy założeniu za os. 40-50 zł, dzieci da radę taniej a maluchy wieku Jasia free.

Jakieś 500 m od zajazdu facet zbiera stare pojazdy wojskowe, czołgi i takie tam - ewentualnie można by było odwiedzić jakby byli chętni ale to trzeba po widnemu.

 

Tyle na razie z mojej strony, czekam na odzew :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są jeszcze goście :ok:   w poniedziałek będę miał info. z zeszłorocznej Firmy SMAK. odnośnie Spotkania  w WA-wie.

 

:miga:   Ale czy będą jeszcze chętni. :smirk: po takich manewrach. :skromny:

Są!!! Tylko że od 22-24.01.2016 R. jest UNIEJÓW.

Comsio, trzymaj się

Edytowane przez Janwil (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.