Skocz do zawartości

Szukam nie dużej przyczepki, może ktoś z was coś ma, albo jakaś ciekawa oferta wpadła?


grzesiuzak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak w temacie szukam małej przyczepki. Myślałem o Einfellandzie z okolic Poznania ale poczytałem forum. Szukam sobie na olx, lub alle.. przyczepek ale nic sensownego nie wpadło w moje oczy. Na przyczepkę chciałbym wydać 12-15 tysi chciałbym żeby była w miarę młoda ( nie 1991), Dmc mnie ogranicza bo 1000kg. Może komuś wpadło coś fajnego, albo może ktoś z forumowiczów sprzedaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5-cio metrowa przyczepa z DMC 750? Kto takie rzeczy zatwierdza? Jak udało się to zarejestrować? Przecież to przekręt jakich mało!!! Jeśli ta przyczepa nie powinna mieć 1300 kg to już będzie dobrze. Bzdura na kółkach i pytanie, czy da się to z sensowne pieniądze odkręcić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, przecież najlżejsze Niewiadki miały problem, żeby zmieścić się w 750. A tu przyczepa, która ma prawie 5 metrów długości zabudowy z wyposażeniem znacznie bogatszym od niewiadówki - przekręt jakich mało. Ktoś to kupi, a potem będzie się tłumaczył przy pierwszej z brzegu kontroli. Ktoś, żeby zaoszczędzić na corocznym badaniu w kwocie kilkadziesiąt złotych zrobił przekręt, za który można beknąć na znacznie większą kwotę niż zaoszczędzona gotówka na przeglądach. Pomijam fakt, że w tym układzie nie robił żadnych badań od momentu wejścia przyczepy na polski rynek. Kto uwierzy, że ta przyczepa do ubiegłego roku jeździła "u Niemca"? Dobra, zgryźliwy się zrobiłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś takiego? Ktoś oceni, albo widział już? 

http://allegro.pl/hobby-495-bardzo-ladny-suchutki-dmc-750kg-zobacz-i5843686145.html

Tak - widziałem ją już.

Jakiś miesiąc temu czy dwa przeglądając oferty zwróciłem uwagę na tą przyczepę bo cena była bardzo niska. O ile dobrze pamiętam 8500 - 9000 zł. Zdjęcia przyczepy wszystko wyjaśniły. Przyczepa bez przedsionka, zaniedbana wewnątrz, brudna, częściowo zdekompletowana i zdewastowana.

Wtedy była sprzedawana na otomoto przez kogoś z Krotoszyna. Jak widać kupił ją handlarz z Szczecinka i podszykował do dalszej sprzedaży.

Niżej kilka jej zdjęć znalezionych w sieci. Wtedy jeszcze z wysokim kominkiem i przed ''picowaniem''. DMC tej przyczepy to 1300 kg.

post-2288-0-50192900-1449766369_thumb.jpg

post-2288-0-09211600-1449766383_thumb.jpg

post-2288-0-84567300-1449766399_thumb.jpg

post-2288-0-69629600-1449766447_thumb.jpg

post-2288-0-32841900-1449767258_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta Adria na pierwszy rzut oka wygląda ładnie.

Toaleta i jej montaż nie będzie problemem ale będzie kosztowało parę plnów ... zobacz koszt używanej toalety na aledrogo. Jeśli to Wasza pierwsza przyczepka to rozważyłbym wstawienie na początek toalety przenośnej.

 

Z minusów to brak zaczepu stabilizującego :( IMO warto doliczyć do ceny ~300-400zł i go dołożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

]Kaseta jest szersza niż miejsce na 99% a poza tym kasetę montuje sie na podłodze i potrzebny inny brodzik,wydaje mi sie że pozostaje tylko przenośna .

post-17516-0-12237200-1450181628_thumb.jpg

post-17516-0-23570900-1450181702_thumb.jpg

Edytowane przez Andrzejo19 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.