Skocz do zawartości

do oceny - przyczepa w Wilamowie


Zbyszek

Rekomendowane odpowiedzi

interesuje mnie ta /  taki model przyczepy.  Jestem po rozmowie z "braćmi"  z Wilamowa. Import z Holandii.   Naturalnie bezwypadkowa, nie naprawiana, sucha, w dobrym stanie wizualnym,  ale najlepiej przyjechać i samemu ocenić. Może  "wnikliwe"  oczy kolegów podpowiedzą szczegóły ze zdjec

http://olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-sterckman-2001-pietrowe-lozko-wilamow-kolo-szadku-CID5-IDcwTD5.html#227660ae94

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sucha mówisz? Oni chyba suchej przyczepy jeszcze nie mieli. Oczywiście może się okazać, że to perełka ale w cuda bym nie wierzył.

 

Poczytaj najpierw to, oni raczej pozytywnych opinii nie mają http://www.forum.karawaning.pl/index.php?/topic/3278-Wilamów-k/Szadku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia robione wodą po ogórkach - strasznie niska rozdzielczość.

Wymagane badania organoleptyczne - to pewnie.

Niemniej zwróć uwagę na szklaną płytę kuchenki - jakoś dziwnie podniesiona z lewej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli stoi na zewnątrz to może być SUCHA te cirknące odrazu wstawia na chale.

 

Pan sprowadza sporo przyczep uszkodzonych i sam je naprawia nie zawsze profesjonalnie 

 

byłem parę razy szukając przyczepy i w każdej było coś nie tak a pan nie jest za bardzo chętny do negocjacji cen ponieważ przyczepy stojące są nie zarejestrowane więc nie przynosza kosztów związanych z magazynowaniem

Edytowane przez piotr05 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdej firmie może się trafić coś ładnego. W tej prawdopodobnie też. Ale szanse są małe przy modelu biznesowym właścicieli.

 

Wskazana jest podwójna uwaga!

Gdy mój kuzyn mieszkający stosunkowo niedaleko szukał dla siebie przyczepy to do Wilamowa jeździł gdy był jeszcze zielony i uczył się na co zwracać uwagę. Tam była wówczas na placu galeria felernych budek z najrozmaitszymi maskowanymi uszkodzeniami więc wspaniały poligon doświadczalny by się zapoznać z tym czego należy unikać.

 

A ta konkretna przyczepa? Ze zdjęć jest trudno ocenić, ale z takich zdjęć to niemożliwe. To nie jest przypadek - zdjęcia są celowo robione bardzo marnie by nie było widoczne nic.

 

Ciekaw jestem czy drzwi wejściowe są oryginalne od tej przyczepy, bo jakoś dziwnie wyglądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez potwierdzam opinie kolegów - bardzo złe mamy wspomnienia z wizyt poszukiwawczych. Nawet ceny akcesorii mają zaporowe za uzywkę chcą więcej niż nówka.

Wejdź dalej do drugiego garażu zobacz jak wyglądają przyczepy które później stoją na hali.

Cyt:"moja zone" nie jade tam bo szkoda czasu :(

co do przyczepy - brak pokrętła do pieca (moze po przejsciach)

lewy bok przerysowany (zagniecony)

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.