Skocz do zawartości

prosba o ocenę


Arturo43

Rekomendowane odpowiedzi

http://olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-lmc-450-k1-lux-CID5-IDbwQ87.html

 

Witam Jak w temacie Znalazłem taką budke. Proszę może ktoś się wypowie odnośnie samej marki jak i przyczepy. ( z tego oczywiście co pokazują fotki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam na smartfonie.

Koła wchodzą w nadokla - dopytaj o oś. Układ jak w niektórych Adriach - ciężar skupiony z tyłu (kuchnia) i z przodu (bakista).

Zalecane badanie podłogi i ścian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam na smartfonie.Koła wchodzą w nadokla - dopytaj o oś. Układ jak w niektórych Adriach - ciężar skupiony z tyłu (kuchnia) i z przodu (bakista).Zalecane badanie podłogi i ścian.

Sugerujesz z tymi kołami ze juz zawieszenie wytluczone?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chowają się ,w TEC-u mam podobnie a w podlinkowanej dodatkowo ma plastiki na nadkolach i tu chyba nie ma problemu. Na taką LMC chorowalem nawet oglądałem ale niestety nie udalo sie kupic.Na Twoim miejscu ogladałbym oczywiscie bardzo doklaqdnie najlepiej z kims kto ma jakies doświadczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośniej tej przyczepy to moge Ci napisać ze znam troszeczką jej właściciela, który podczas jej użytkowania nie miał z nią zadnych niemiłych przygód. Z tego co widziałem to wyjeźdżał nia może ze dwa razy do roku. Tak stała czyściutka resztę czasy pod wiatą. Sądze że warto ją oglądnąć  i jak jest wszystko ok to się troche potargować i brać. Zaznaczam ze ja tej przyczepy nie oglądałem tylko widziałem  ją pobieżnie  z zewnątrz i nia było sie to czego przyczepić.

Edytowane przez Pyrek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwierdzasz mnie Kolego Pyrek nad koniecznością wycieczki do Oświęcimia :-).

Daleko nie masz . Chętnie bym Ci pomógł w oględzinach, ale tą przyczepę sprzedaje mój były sąsiad. Jak bym znalazł jakieś felery to mógłby to odebrać zbyt osobiście i miałbym niepotrzebie jakiś zgrzyty z nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwierdzasz mnie Kolego Pyrek nad koniecznością wycieczki do Oświęcimia :-).

to może w końcu kupisz bo z tego co pamiętam to już prawie dwa lata drazysz temat a kryteria wyboru co chwile inne...

Normalnie koła nie chowają się tak głęboko.

chowają chowają. ...lmc ma listwy 8cm poniżej linii podłogi, bo w większości mają podwójna podłogę ja jak swoją doładuje to błotnik jest na krawędzi góry felgi a do gumy na osi jest jeszcze ze 3 cm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daleko nie masz . Chętnie bym Ci pomógł w oględzinach, ale tą przyczepę sprzedaje mój były sąsiad. Jak bym znalazł jakieś felery to mógłby to odebrać zbyt osobiście i miałbym niepotrzebie jakiś zgrzyty z nim.

Jasne rozumiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może w końcu kupisz bo z tego co pamiętam to już prawie dwa lata drazysz temat a kryteria wyboru co chwile inne...

chowają chowają. ...lmc ma listwy 8cm poniżej linii podłogi, bo w większości mają podwójna podłogę ja jak swoją doładuje to błotnik jest na krawędzi góry felgi a do gumy na osi jest jeszcze ze 3 cm

Dzięki Kolego że zechciałeś się włączyć w mój temat ,chociaż nie było to konieczne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.