Skocz do zawartości

czy ktoś zna czy ktoś widział


pawel-i-aga

Rekomendowane odpowiedzi

trochę czasu i poszukiwania

czy może ktoś widział czy tez zna te obiekty - niestety po przeciwnych stronach mojego miejsca zamieszkania... ale na sobote muszę coś wybrać... no i teraz co ???

http://allegro.pl/przyczepa-kempingowa-tec-560-super-stan-i5756865080.html

http://allegro.pl/przyczepa-kempingowa-hymer-eriba-nova-491-1996rok-i5758800874.html

no ta druga wiadoma sprawa ładniejsza ale niekoniecznie w lepszym stanie

ta pierwsza z zewnątrz niczym sobie myszą nie trąci ... no ale zawsze słabiej doposażona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozycja nr 1:

- brak przedsionka ( spory koszt jeśli chcesz dokupić )

- brak jednej półeczki w drzwiach lodówki

Zdjęcia mocno poglądowe ale jeśli faktycznie drugi właściciel może być w całkiem niezłym stanie

 

Pozycja nr. 2: ( galeria zdjęć )

Na pierwszy rzut oka dużo bardziej interesująca propozycja ale:

- zdjęcie 3 - mocno obleziony zderzak na pewno malowany dlaczego ? Mógł być uszkodzony

- zdjacie 14 - pod sufitem wisi choinka zapachowa ! Tak handlarze maskują zapach zgnilizny UWAGA !!!

- zdjęcie 16 - środkowe lustro górny lewy róg ?

 

Jeżeli właściciel pierwszej zgodził by się na lekką korektę ceny w dół to ja oglądał bym TEC-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o fotki już poprosiłem, cenne uwagi co do handlarzyny, kibelek ujdzie przenośny, zaraz spróbuję poszukać tego śmierdziucha na forum

w sobotę wycieczka do poznania tak więc uderzę do tego tec-a, a po drodze jeszcze to znalazłem http://olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-knaus-sudwind-485-gaz-lodowka-ogrzewanie-CID5-IDb7Trd.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Brak zaczepu ze stabilizatorem ( jednak duża przyczepa ).

Nieoryginalne poszycie gąbki na siedzeniach - dlaczego ?

Brak przedsionka 

A z opisu: 5-osobowa, 2 miejsca do spania he,he,he

Beznadziejne fotki tak w ogóle   :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 1300 bez stabilizatora i przy normalnej prędkości prowadzi się spokojnie.

Zauważyłem opony z białym paskiem, chyba nie było takich z dużą nośnością.

Osobiście nie jestem fanem schowków za osią, aż sie prosi coś tam zapakować i rozbujać zestaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś blisko lub po drodze Złotniki pod Poznaniem ? Tak żeby podjechać i rzucić fachowym okiem ! Oglądałem przyczepkę i właściwie nie miałbym obiekcji ale jedno miejsce mnie zaniepokoiło - a mianowicie uszczelka ( łączenie sufitu z bokiem w szafie i szafce w kuchni ) nie dochodzi do końca, jest jakby wysunięta. Handlarz twierdzi że to może fabryka spartoliła...no nie wiem czy fabryka bo z zewnątrz nic nie widać - małe wgniecenie ale z tyłu przyczepy i otarcie nad oknem w kuchni, boki twarde sufit też.

http://olx.pl/oferta/dethlefs-510-tk-lozka-pietrowe-przedsionek-gleboki-3-metry-bagaznik-CID5-IDcsw5d.htmlnie stoi w Obornikach tylko w Złotnikach

Niestety fotek nie zrobiłem bo aparatu nie zabrałem... pojechałem w pośpiechu

Edytowane przez pawel-i-aga (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mogło się stać...dzwonisz, pytasz, jedziesz... i co... lekki zaciek bo klient nie domknął okna, podłoga podgnita... pan nie zauważył , narożnik uderzony pod plastykowa obudową... przemilczał, zaciek na tylnej ścianie od przykręconej drabinki...stwierdził że klej bo wczoraj przykręcał piętrowe łóżko bo niemiec przykleił na klej do ściany - wtedy wyszedłem, nie z siebie tylko z przyczepy i do domu. Dlatego jak mam blisko to podjadę, a tak szukam dalej i powoli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.