Skocz do zawartości

Dzień Niepodległości Tuliszów 11-15.11.2015


Rekomendowane odpowiedzi

Patrząc na harmonogram spotkań na południu Polski , okazuje się, że w rocznicę odzyskania niepodleglości niewiele się dzieje w temacie spotkan. Wymyśliliśmy więc spotkanie w Tuliszowie nad Zalewem Przeczyckim. Jest to pole namiotowe, o tej porze już nieczynne, ale ogólno dostępne, dlatego też jest to propozycja dla karawaningowców samowystarczalnych, nie ma o tej porze dostępnego zaplecza sanitarnego, ale nie ma też opłat za pobyt :]

 

https://www.google.pl/maps/@50.4439944,19.2009994,340m/data=!3m1!1e3?hl=pl

 

Dojazd do pola jest bardzo prosty, z drogi S1 jest zjazd w ulicę Jeziorną i prosto , aż do podniesionego szlabanu przy wjeździe.Za szlabanem ok. 200 metrów drogą w prawo. Mamy tam przetestowaną polankę, da się rozpalic ognisko, drewna nie brakuje. Jeżeli ktoś czuje się na siłach, to serdecznie zapraszam

 

1) Mesert- 1

2) Regan- 2

3) Marco69-2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Noo Moher, jak Ty mnie miło zaskoczyłeś, tylko gitary nie zapomnij :] Koncert akustyczny mamy zaklepany. Zabiorę przedsionek, noce chłodne,ale pod namiotem można biesiadować. Teraz czekam na akces znanych producentów kulek rybnych w zalewie słodko kwaśnej.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa pozytywne myslenie. Zdajemy sobie sprawę , że środa nie jest idealnym dniem na długi weekend. Kto da radę w środę - ten będzie, a kto nie ma wolnego, to dojedzie w piątek, nie ma dramatu. Jesli będę miał dobry humor , to coś upichcę w piątek :] Betoniarę zabiorę, dodatkowy akumulator, więc prądu do niej nie zabraknie. Brakuje jedynie trójnogu z patelnią, bo mam coś do smażenia. 

Brakuje mi tu jeszcze niejakiego Trafki Marcina, naszego ,,Słońca Roczyn " :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem stawimy się w piątek po południu.

 

Taaa bardzo ładnie - dostatecznyy :] Muszę się jutro spakować, ciekawe co zapomnę zabrać?

 

1) Mesert- 1

2) Regan- 2

3) Marco69-2

4) Janbas - 1

5) Dobrawa 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa bardzo ładnie - dostatecznyy :] Muszę się jutro spakować, ciekawe co zapomnę zabrać?

 

1) Mesert- 1

2) Regan- 2

3) Marco69-2

4) Janbas - 1

5) Dobrawa 2

Siebie nie zapomnij  :miga:  ,bo z tym ostatnio miałeś największy problem  :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wódkę weź, wystarczy:)

 

Lucuś, jaką wódkę, przecież każdy wie , że nasze spotkania są  bezalkoholowe- noo , najwyżej piwo na dwóch :]

 

 

Siebie nie zapomnij  :miga:  ,bo z tym ostatnio miałeś największy problem  :] 

 

Cicho mi tam , bo do klasztoru wyślę :]

Buda spakowana, jutro tylko furaż i mogę startować. Teraz na spokojnie mogę się zastanowić czego nie zabrałem :hmm:

Ps. przypomniałem sobie- flagi zabrać, jest to w końcu święto.

Edytowane przez mesert (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.