Skocz do zawartości

Pomoc przy zakupie przyczepy


kurro56

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie.Jestem tu po raz pierwszy.Potrzebuję pomocy przy zakupie przyczepy czteroosobowej

 Dmc najlepiej do 1215 kg ale nie wykluczam zmiany holownika. Budżet hm..20? a może kilka dołoże.
Przyczepa ma być z dwoma spaniami dla czterech osób a i pięterko dla najmniejszego wnuka by nie zaszkodziło.
koniecznie z podgrzewaczem wody.Najlepiej el/gazowy ale zdaję sobie sprawę że cięzko
 będzie a angielskie same takie zmęczone i trochę się zraziłem.Żonie bardzo podoba się hobby 440
 w Center-Camp w Bieruniu z roku 1999 z el.bojlerem,namiotem,mowerem.DMC-1200.
Tylko cena wydaje mi się za wysoka 22 900 po upuście zimowym 2000 PLN.Zdjęcia gdzieś zapodziałem
 a w ogłoszeniach jej nie wystawiają.Czy jest warta tych Pieniędzy?? Za kilka dni może ich znowu odwiedzę
 to zrobię trochę zdjęć.Ogłądałem też LMC w Oświęcimiu wydaje mi się solidna.z 1999r za 20 800.DMC-1200Jest na OLX.
Wybieram się też do Bełchatowa jest tam Wilk z 2001r za19 PLN.ale na razie nie mam czasu.Nie wydaje się wam za tania??
No i DMC 1400kg.Mnie się wydaje ze Wilk,LMCczy TEC są takie solidniejsze od HOBBY.
Podoba mi się jak jest możliwość wyciągnięcia prysznica za okno a w hobby tak jest.
Przedsionek uważam za rzecz niezbędną ale to można dokupić.Bagażnik na rowery też ale zawsze to z budżetem ciężko
 będzie nadążyć.Pozdrawiam wszystkich i z góry dziękuję za pomoc.
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką przyczepkę, która podoba sie Twojej żonie: Hobby Excelent 440 SFR z 2010 r. Oto link do oferty: http://otomoto.pl/oferta/hobby-440sfr-excellent-ID6ybSK1.html?action=show&id=6002024453&utm_source=serviceletterManageAd&utm_medium=email&utm_campaign=diplayLink#xtor=EREC-55-[id1]-20151007-[diplayLink]-2767083@1-20151007125253.Szczegóły tel.:602 630 499, cena do atrakcyjnej negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką przyczepkę, która podoba sie Twojej żonie: Hobby Excelent 440 SFR z 2010 r. Oto link do oferty: http://otomoto.pl/oferta/hobby-440sfr-excellent-ID6ybSK1.html?action=show&id=6002024453&utm_source=serviceletterManageAd&utm_medium=email&utm_campaign=diplayLink#xtor=EREC-55-[id1]-20151007-[diplayLink]-2767083@1-20151007125253.Szczegóły tel.:602 630 499, cena do atrakcyjnej negocjacji.

Chyba nie czytałeś mojej prośby ale nie tylko mnie ją proponowałeś.

Ale nie ma żadnego podgrzewacza wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namolne anonse Nineda trzeba rozumieć wprost - zaproponuj mu to co napisałeś w pierwszym poście a On się zgodzi na taką kwotę. Napisałeś dokładnie jakim budżetem dysponujesz a w jego poście jest wyraźnie napisane "do atrakcyjnej negocjacji".

No chyba, że post Nineda to niezgodne z regulaminem ogłoszenie, to wtedy muszę to wywalić do kosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem ze jak bym miał 20K to nie było by problemu z kupnem przyczepki ;) a jednak to nie jest kwestja kasy ;)

A może kupić starszą tańszą w dobrym stanie ale dobrze wyposażoną bo te nowe to takie delikatne.Ale taką jeszcze trudniej znaleźć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.