Skocz do zawartości

silne parcie na przyczepkę


pawel-i-aga

Rekomendowane odpowiedzi

Rezygnacja z angielki była szybka. I dziękuje wszystkim że mnie, nas uświadomili - dobrzy jesteście :]

Teraz czas na coś innego http://olx.pl/oferta/burstner-ventana-avangarde-stan-idealny-piekna-CID5-IDb2TY7.html

http://olx.pl/oferta/sprzedam-przyczepe-kempingowa-CID5-IDagxT7.html

Ktoś widział ktoś oglądał

Tu daleko i tam też, ale ten z gdańska bardzo nam się spodobał

Proszę mnie uświadomić co do przejechania 330 km i powrocie bez niczego

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Adrii jest nieoryginalna lodówka (Candy), prawdopodobnie działa tylko na 230V a nie na trzy rodzaje zasilania - a to bardzo duża różnica i w użytkowaniu i w cenie.

 

Choć całkiem ładnie zabudowana....  :hmm: Mnie martwią tez te naklejki "Racing Team"... mogła byc wykorzystywana jako baza noclegowa dla jakiejś ekipy rajdowej.....  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Proszę mnie uświadomić co do przejechania 330 km i powrocie bez niczego

 

popytaj lokalesów o możliwość pierwszego rzutu okiem - wielu kolegów chętnie Ci pomoże 

 

i prawda jest taka, ze jak trafi się cos rewelacyjnego to nie zdazysz , a średniaki poczekają i nie ma sie co za bardzo napalać 

 

poszukaj czegoś w ofertach sprawdzonych ludzi którzy mają dobre opinie na forum 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Piotr "citroen" ( dawny login z alledrogo) to od lat handlarz pracujący w salonie francuzów, dorabiający sobie na boku , łapie różnego rodzaju okazje i próbuje pchnąć je dalej, jego ogłoszenia są albo to z Gdańsk-Orunia-Lipce albo z Elbląga , w tym roku próbował wcisnąć mojemu koledze ( totalnemu laikowi w temacie ) Hobby 400 z papierami od SAM-a od przyczepyciężarowej z przespawaną ramą z numerami  i z zastępczą tabliczką znamionową ,i tłumaczył , że większość przyczep u nas w kraju ma takie wałki w papierach i nie ma się czym przejmować...sami sobie odpowiedzmy czy to prawda... Na szczęście tuż po zakupie ( jeszcze pod citroenem) kolega zadzwonił do mnie aby się pochwalić nabytkiem i dobrze że od razu pojechałem uświadamiając co to za przekręt nie wart tej ceny.  Pan na szczęście nie robił problemów i wyszedł z twarzą oddając kasę zamykając w ten sposób temat .

Szybko jednak przyczepa zeszła z ogłoszeń więc być może znalazł się inny nieświadomy ( lub świadomy za odpowiednio obniżoną cenę) tematu.........

Edytowane przez NOBOCAMP (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo no i się wyjaśniło :)

Tomek to ten sam gość, który trzymał przyczepy na parkingu obok Ciebie :)

tak wiem. i ten sam, który w zeszłym roku ogłosił się, że przyczepę mu skradziono, podczas gdy stała u niego na parkingu ;)

 

http://forum.karawaning.pl/topic/20152-skradzione/?p=378743

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.