Skocz do zawartości

Spot w Lubaszu 09.10 - 11.10.2015


Alinka

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry! 

Jestem nowym użytkownikiem i tydzień temu poznałem część ekipy z  karawaning.pl ;) ...właśnie w Lubaszu! 

Szkoda, że dopiero teraz się zarejestrowałem ponieważ chętnie wpadłbym na to spotkanie... ostatnio nie mogłem się nawet pożegnać gdyż awaria zmusiła mnie do wczesnego wyjazdu z GOK Lubasz.

Pozdrowienia i do zobaczenia ;) 

Jakby co to służę informacją na temat atrakcyjnych, dzikich ale bezpiecznych miejsc w Trzciance nad jeziorami Logo lub Sarcz (ten sam powiat co Lubasz).. W razie pytań zapraszam na profil FB - Stowarzyszenie Baza PCT - turystyka i podróże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dlaczego nie ma zdjęć?  :nono: Pozdrawiam  :hej:, życzę przedniej zabawy :pub:  :piwo:  :banan:

 

Stasiu, zdjęcia są tylko muszą przejść przez cenzurę :nono:  i wtedy Dorcia zrobi fotorelację. A działo się działo :yay: :yay: :yay:były tańce, hulanki, swawole ....szkoda, że Was nie było :oslabiony:

Dziękuję Wszystkim za mile spędzony czas, wspaniałą zabawę i pyszne jedzonko :ok:

 

A tu zdjęcie takie tam z zaskoczenia :]

post-14744-0-35706600-1444574318_thumb.jpg

Dzień Dobry! 

Jestem nowym użytkownikiem i tydzień temu poznałem część ekipy z  karawaning.pl ;) ...właśnie w Lubaszu! 

Szkoda, że dopiero teraz się zarejestrowałem ponieważ chętnie wpadłbym na to spotkanie... ostatnio nie mogłem się nawet pożegnać gdyż awaria zmusiła mnie do wczesnego wyjazdu z GOK Lubasz.

Pozdrowienia i do zobaczenia ;)

Jakby co to służę informacją na temat atrakcyjnych, dzikich ale bezpiecznych miejsc w Trzciance nad jeziorami Logo lub Sarcz (ten sam powiat co Lubasz).. W razie pytań zapraszam na profil FB - Stowarzyszenie Baza PCT - turystyka i podróże

Witamy Witamy i następnym razem zapraszamy :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze na koniec serdeczne podziękowania dla GOK Lubasz, za promocyjny cennik oraz udostępnienie kawiarni "Relaks" :ok::bukiet:                                                                 :dzieki:  :dzieki:  :dzieki:  :dzieki: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meldujemy się z domku i dziękujemy wszystkim za towarzystwo, śmiech i zabawę :yay:  Dziękujemy Piotrkowi za poranne świeże bułeczki na śniadania (normalnie lepiej, niż u mamy   :slina:  ), za zorganizowanie wszystkiego i dopięcie na ostatni guzik :yes: . 

Pozdrawiamy i liczymy na to, że wiosna przyjdzie baaaardzo szybko, bo  :balwanek:  :balwanek:  jakoś średnio służą wyjazdom  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry! 

Jestem nowym użytkownikiem i tydzień temu poznałem część ekipy z  karawaning.pl ;) ...właśnie w Lubaszu! 

Szkoda, że dopiero teraz się zarejestrowałem ponieważ chętnie wpadłbym na to spotkanie... ostatnio nie mogłem się nawet pożegnać gdyż awaria zmusiła mnie do wczesnego wyjazdu z GOK Lubasz.

Pozdrowienia i do zobaczenia ;)

Jakby co to służę informacją na temat atrakcyjnych, dzikich ale bezpiecznych miejsc w Trzciance nad jeziorami Logo lub Sarcz (ten sam powiat co Lubasz).. W razie pytań zapraszam na profil FB - Stowarzyszenie Baza PCT - turystyka i podróże

A czy w tych stronach są zorganizowane formy dla karawaningu, np.: kampingi, agroturystyka z kampingiem lujb tzw.noclegownie karawaningowe....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie! Znowu trzeba było się pożegnać :'( i wracać :drive:  do rzeczywistości.  Żal :sciana: się rozstawać i wracać do domu. Zabawa była przednia :dzieki:  bo w doborowym towarzystwie :dzieki:  :pub: .

post-15623-0-22791700-1444580655_thumb.jpg

post-15623-0-96860600-1444580770_thumb.jpg

post-15623-0-43609000-1444580821_thumb.jpg

 

Były tańce :gitara: i hulańce :jump:  :bevil: do upadłego ,

 

post-15623-0-25848600-1444580704_thumb.jpg

post-15623-0-23488900-1444581041_thumb.jpg

wszyscy tańcowali

wywijali

był też kankan w wykonaniu Panów

post-15623-0-27700300-1444580876_thumb.jpg

Nasz DJ puszczał super muzę!Buziaki dla Niego!! :calus:

Był też młody wirtuoz! :gitara:

post-15623-0-13456300-1444581391_thumb.jpg

  Wschód słońca w Lubaszu też jest piękny ale widział go tylko paparazzi :ph34r: .

post-15623-0-98478900-1444581550_thumb.jpg

post-15623-0-39038400-1444581587_thumb.jpg

Był tez znajomy łabądek.

post-15623-0-18129900-1444581598_thumb.jpg

Wygrzewaliśmy się na słonku! :yay:

post-15623-0-87583600-1444581808_thumb.jpg

post-15623-0-55506400-1444581837_thumb.jpg

post-15623-0-73980400-1444581870_thumb.jpg

post-15623-0-17574300-1444581920_thumb.jpg

Jest też nowy karawaningowy pies a właściwie suczka INKA!!! :przytul: Taki do przytulania!

post-15623-0-37842300-1444582044_thumb.jpg

I stały bywalec karawaningu!!!

post-15623-0-43817900-1444583907_thumb.jpg

 

Na koniec jeszcze wspólna fotografia! :yay:

post-15623-0-80778700-1444582183_thumb.jpg

 Jak zwykle było superaście :ok: i bombowo! Szkoda,że tak krótko! Niech żałują ci co nie dojechali!

Mamy nadzieję spotkać się jeszcze na "Rogalu" :slina:  w listopadzie. 

Dziękujemy :thank:  wszystkim za wspólne biesiadowanie :jesc:  :piwko:   :kawa:  i do miłego zobaczenia!!! :yay:  :hej:

 Załoga Dorcia czyli Dorcia, Tomaszek i Matik. :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I my również meldujemy się w domciu cało i zdrowo.Wszystkim dziękujemy za wspólną zabawe :yay: oczywiście jak zawsze było zaje fajnie nic ująć,nic dodać poprostu super doborowe towarzystwo :winner: I tak trzymać!!! Podziękowania dla Piotrusia za codzienne świeże pieczywko z dostawą do czepek. :blagac: .Pozdrawiamy i do zobaczenia na Rogalu,jak się uda. :hej: Całusy dla nieobecnej Ewuni. :calus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy w tych stronach są zorganizowane formy dla karawaningu, np.: kampingi, agroturystyka z kampingiem lujb tzw.noclegownie karawaningowe....?Dzień 

Dzień Dobry.

Postaram się w najbliższym czasie przedstawić jakieś ciekawe miejsca z opisem i zdjęciami. 

Jedyne miejsce jakie przyjmowało w sposób zorganizowany karawaningowców to Camping Góral w Smolarni jednak w tej chwili ciężko ocenić czy ośrodek jest czynny czy też nie ponieważ jest wystawiony na sprzedaż.

 

Proponowane miejsca do postoju (Gmina Trzcianka) to Przystań HOW nad Sarczem (prowadzimy rozmowy z tamtejszymi żeglarzami o szerszym udostępnianiu) oraz przy mini-stanicy wędkarskiej przy Barze u Zbyszka nad jeziorem Logo (tu akurat teren jest prywatny a właściciel przyjaźnie nastawiony do tej formy turystyki). Ciekawym miejscem do postoju wydaje się być Przystań Yndzel w Drawsku (Gmina Drawsko) .Bezpieczny nocleg możliwy na parkingu przed Nadleśnictwem Potrzebowice (gmina Wieleń) - ciekawe miejsce gdyż położone tuż przy ścieżce przyrodniczej "Dziewanna" oraz Arboretum. 

...

Zdjęcia i koordynaty niebawem :)

Edytowane przez Baza PCT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.