Skocz do zawartości

Hobby 425


sebanoo

Rekomendowane odpowiedzi

witam przymierzam się do zakupu mojej pierwszej przyczepy i wybór padł na hobby prestige 425 http://olx.pl/oferta...html#8e81d54a13dokładnie o tą mi chodzi,może nie jest zbyt nowa ale mam do dyspozycji tylko 8500zl no i podoba mi sie ten środek.Co na to znawcy czy na początek może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest dość prosta. Trzeba jechać i obejrzeć. Jeżeli taki układ Ci pasuje, a przyczepa jest przede wszystkim sucha to nie ma przeciwwskazań żeby kupić. Lata swoje ma więc nie ma co liczyć, że wszystko będzie w niej idealne i sprawne. Pewnie tu i tam będzie trzeba coś naprawić czy dokręcić ale jak się ma dwie ręce i podstawowe narzędzia to wszystko można zrobić. Wiem, bo mam o rok starszą. Niby wszystko działa ale cały czas coś w niej dłubię i poprawiam. Jedyne co mi się nie podoba to opis, że to rodzinny kemping. Dla mnie taki układ dla rodziny to pomyłka. Dla dzieciaków musi być osobne łóżko, bo wiadomo jak to jest. Dzieci chodzą wcześniej spać a dorośli nie mają wtedy co ze sobą zrobić, o innych sprawach :sex: nie wspomną. Pewnie ktoś powie, że da się przeżyć ale jak tu przeżyć jak się jedzie na 3 tygodniowe wczasy :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest salonka, raczej wybieraj coś z dwoma miejscami do spania, nawet jak jeździcie we dwoje

to jest to wygoda. W hobby na pewno przednia ściana do sprawdzenia, na zdjęciach widać na tyle

jakieś zacieki (no ale ma swoje lata) drzwi jakby dokładane :hmm:

jak napisał kolega wyżej trzeba jechać i sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam przymierzam się do zakupu mojej pierwszej przyczepy i wybór padł na hobby prestige 425 http://olx.pl/oferta...html#8e81d54a13dokładnie o tą mi chodzi,może nie jest zbyt nowa ale mam do dyspozycji tylko 8500zl no i podoba mi sie ten środek.Co na to znawcy czy na początek może być?

W hobby z tych lat sprawdź podłogę opd spodu w narożnikch-lubią gnić, prawie pewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto podjechać i zobaczyć. Masz bardzo blisko i plusem jest to, że sprzedaje ją osoba prywatna. Dowiedz się jak długo jest w posiadaniu tej przyczepki, bo jak ma ją krótko np. jeden sezon, to może się okazać, że powodem sprzedaży może być niezadowalający stan, o którym właściciel dowiedział się w trakcie użytkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam po dłuższej przerwie no i po wczorajszych oględzinach z kolegą Marko6 mojej upatrzonej przyczepki zrezygnowałem z jej kupna-powody: zgnita podłoga od spodu , wymiana przedniej ściany,siłowniczki w oknie niesprawne no i amortyzator na dyszlu do wymiany-za dużo tego złego,ale rąk nie załamuję mam jeszcze coś na rezerwę w łaziskach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam forumowiczów po dłuższej nieobecności,no i postanowiłem zrezygnować z kupna HOBBY i przytaszczyłem sobie takie coś z drugiego końca śląska,myślę że z 2-3 latka mi posłuży nic tylko czekać na sezon.pozdrawiampost-20073-0-05419100-1446138797_thumb.jpg

post-20073-0-99135100-1446138828_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.