Skocz do zawartości

Karawaningowe (i nie tylko) artykuły i ciekawostki znalezione w sieci


BJoe

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, jacek00 napisał:

Dwupiętrowy kamper emoji2.png

Witam,

Czy aby na pewno Will Smith posiadał taki pojazd? :)

1489404151_WSCaravan1.thumb.jpg.75bf9a775799cbc6b02da5ccb0416a98.jpg

Jak podają źródła, mówił o nim "Gorączka" albo nawet "Dziewczynka" ;)

Jestem głęboko przekonany, że W.Smith jest fanem tej poprawnej, jedynie słusznej formy karawaningu :D

Więc jak miał sprawić sobie jakieś cudeńko z segmentu RV, to musiała to być ... PRZYCZEPA KEMPINGOWA ! :hej:

887443502_WSCaravan2.thumb.jpg.b1124e315c04ea6b1c68944c384bf94f.jpg

A na plan filmowy to on sobie zapewne śmigał holownikiem.:yay:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż się ciśnie na usta żeby napisać parę słów na ale się powstrzymam bo nie chce wchodzić na tematy polityczne .

 

Nie mniej jednak trzymam kciuki za firmę z Kutna bo widać za chłopaki mają potencjał

 

a Izera ? ciekawe ile jeszcze setek milionów utopią

 

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet Elon Musk będący najbogatszym człowiekiem świata, mimo że był pierwszym z seryjnym dużym i mocnym samochodem elektrycznym ma coraz trudniej. Wielcy światowi gracze spokojnie poczekali aż Musk, ze swoją ciekawą, nowoczesną, ale jakby nie patrzeć bardzo tandetnie wykonaną Teslą przetrze szlaki.  Teraz oni spokojnie wchodzą ze swoimi wielkimi markami i i Teslę coraz bardziej spychają. A mowa o gościu którego majątek wynosi 750 miliardów złotych! Przypomnę że wpływy do budżetu w Polsce, mają wynieść w 2022 roku 491 miliardów złotych. Więc nawet gdyby dać miliard, dwa lub trzy do Kutna, to i tak byśmy mieli co najwyżej manufakturę robiącą kilkanaście super samochodów rocznie. Znaczy super samochodów z wyglądu, bo technicznie to i tak by była mieszanka kilku innych pojazdów.  A przy najwyższym szacunku i ukłonach dla Damiana Wolińskiego, to projektantów czy rysowników jego pokroju i w jego wieku jest na świecie z setka przynajmniej. 

Tak więc niech w Kutnie zabiorą się za produkcję fasiągów elektrycznych, zarobią kasę, zrobią coś wysoce pożytecznego i będzie git.

Edytowane przez Cathay (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow. Mamy już wizualizację, czyli 0,05% sukcesu. Idę spać, obudźcie mnie jak już będzie model z laminatu. 

PS. Wentylów nie ma więc jak napompować koła :D

Ja się biorę za wizualizacje promu kosmicznego. A co tam. Będziemy potęgą w wizualizacjach. Zresztą już jesteśmy, wystarczy pooglądać pewne kanały TV. :mlot: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.12.2021 o 16:49, Tofel napisał:

Witam.

Końcówka roku sprzyja do podsumowań. Zatem...

Nic nie stoi w miejscu, ewolucja to stale obecny obok nas proces...

Tak się dzieje również w karawaningu: za młodu - namiot i śpiwór, w wieku dojrzałym - buda i fura, a na stare lata - kam...o kurka! sorki, to nie ten dział....:D

Ale my sami też jesteśmy częścią procesu ewolucyjnego. 

Bywa, że z chęci przebywania w grupie "znajomych" wstępujemy w szeregi większego forum.

Gdy zaś - z biegiem czasu - potrzeba nam więcej przestrzeni i możliwości kreowania (wymarzonej) rzeczywistości - sami stajemy się twórcą czegoś innego (forum?).

Nadal jednak poszukiwać będziemy sposobu dotarcia do szerszego grona odbiorców (słuchaczy), szczególnie w sytuacji wewnętrznej - i często nie skrywanej - potrzeby (chęci) przekazywania innym swojego punktu widzenia (czyt. udzielania porad).

Tak jakoś przy okazji, udało mi się zaobserwować przebieg takiego procesu ewolucji. Z pomocą przyszedł - jak to często ostatnio bywa - "serwis informacyjny" (;)) FB.

I zdałem sobie wówczas sprawę, że...

Przemycana ukradkiem, wsród innych poruszanych kwestii, chęć niesienia pomocy tym wiekowym, zmęczonym życiem karawaningowym przyczepom musiała w końcu przybrać postać realnego tworu. Gdy nadchodzi wreszcie ten moment, gdy po trudach karawaningowego tripowania należy pomyśleć o zdrowiu naszych budek, wówczas słusznym miejscem (według co po niektórych) na przywrócenie przyczepom pełnego blasku i sprawności (czyt. zdrowia) jest nic innego jak:

Kempingowe Sanatorium

 Poniżej przykład jednej z zalecanych kuracji

sanatorium.thumb.png.aa9b7e6dd6444f0d75d6424d392d151e.png

#1 Ciekawostki. Opony , zimowanie przyczepki

Dla zainteresowanych kompleksowym procesem przywrócenia przyczepki do zdrowia i utrzymania jej w doskonałej formie - adres sanatorium poniżej.

Kempingowe Sanatorium

Zatem: gdy Twoja budka chora, zapraszam do pana doktora.

Ciekawe ile to nowe sanatorium ma pacjentów (przepraszam: kuracjuszy)

Pozdrawiam

ps. W nadchodzącym 2022 roku wszystkim forumowiczom życzę dużo zdrowia a ich mobilnym domkom - wyśmienitej kondycji.

 

Nie wiem czy nie masz nic innego do roboty. Ale trudno oprzeć się wrażeniu ze to sprawia Ci przyjemność. Weź sie ogarnij bo nie masz pojęcia kim jest i dlaczego to robi.

Ironizujesz chcąc zyskać aprobatę kolegów z forum czy jak mam to rozumieć ? 

Ktoś coś robi bo to lubi , każdy ma swój sposób na spędzanie czasu. Przeczytaj sobie opis tego kanału , poznaj człowieka. I dopiero wypowiadaj się o nim.  

 

Edytowane przez Dsfpk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dsfpk napisał:

Nie wiem czy nie masz nic innego do roboty. Ale trudno oprzeć się wrażeniu ze to sprawia Ci przyjemność. Weź sie ogarnij bo nie nie masz pojęcia kim jest i dlaczego to robi.

Ironizujesz chcąc zyskać aprobatę kolegów z forum czy mam to rozumieć ? 

Ktoś coś robi bo to lubi , każdy ma swój sposób na spędzanie czasu. Przeczytaj sobie opis tego kanału , poznaj człowieka. I dopiero wypowiadaj się o nim. 

Część Darek. 

Fajny akronim ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super pomysł :D Jak tylko zaczniemy jeżdzić znowu tylko we dwójkę, to kupuję... Bez stresu wrzucam do tyłu motor, RIBa z silnikiem i wreszcie wakacje pełną gębą....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.