Skocz do zawartości

zakup pierwszej przyczepy


angus

Rekomendowane odpowiedzi

szukam przyczepy 4-6 osobowej  na jednej osi z przedsionkiem  w promieniu 100km od Warszawy  w kwocie 20000-28000zł co byście polecili  dzisiaj ogladałem http://olx.pl/oferta/wilk-c1-sport-620-wilk-c1-sport-620-ladna-okazja-CID5-IDbPKcp.html#8ec38d982f tylko nie znalazłem numerów na ramie a właściciela nie było w komisie, gdzie powinny być i jak ustalić rocznik przyczepy ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Kolego "angus", a czy to przypadkiem nie Ty sam sprzedajesz tą przyczepę ;)

:hehe: :hehe: :hehe:

 

Skoro ją oglądałeś:

nic poza brakiem możliwości odnalezienia numerów nie wzbudziło Twoich wątpliwości?

"ładna i okazja"  - nic, tylko brać ...
Choć na żywo jej nie widziałem, to moim zdaniem, jest to jakiś "ulep".
Przyczepa chyba po jakiejś przygodzie, wężykowaniu lub nawet jeszcze czymś poważniejszym.
Prawa ściana robiona, nakładka lewego, przedniego narożnika chyba poklejona i pomalowana, tylny zderzak podobnie.
Ściana przednia robiona (brak oryginalnych malowań (część jest tylko na pokrywie bakisty),  inny kolor uchwytów manewrowych z przodu (nieoryginalne) i zamontowane w innym miejscu i na ukos, zamiast pionowo przy listwie krawędziowej. Być może ściana tylna też coś przeszła, skoro zderzak malowany.
Wszystkie okna są otwierane, ale dziwnym trafem, jedno jest stałe i zupełnie inne (przednie na prawej ścianie) - oczywiście nie powinno takie być.
To tak na szybko, a decyzja i tak zawsze należy do kupującego, jeśli się taki znajdzie ...

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się wydaje, że przednia ściana jest po naprawie: braki w malowaniu, czarne rączki manewrowe zamiast szarych (z tyłu), różne odcienie plastików (chociaz czasem może to wynikać z nasłonecznienia), inny odcień i ramka przedniej szyby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za opinie już ja sobie odpuszczam ,wczoraj jeszcze oglądałem przyczepe prestge delux 2007r to dopiero ulep więc szukam dalej może byście polecili na jakich markach się skupić

Na szczelnych i zadbanych markach :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a o takiej co sądzicie http://allegro.pl/przyczepa-kempingowa-caravelair-ambiance-460-2010r-i5698720993.htmlwiem że ta firma jest z tańszych ale chyba nie jest to najgorszy chłam

Popatrz na zdjęcie z drzwiami i odpowiedz sobie na pytanie czy chcesz mieć pęknietą przyczepę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję nie ograniczać się kilometrowo. Takie założenie to błąd. Czasem warto pojechac dalej, albo zajrzeć do wątku o pomocy w oglądaniu przyczep. W zasadzie w całej Polsce są osoby, które chętnie, obejrzą budkę, którą znajdziesz i o to poprosisz (zapewne najlepiej by PW lub @).

jeden z naszych Kolegów z forum spod Krosna (KiM) zastanawia sięnad sprzedażą dużego Hobby w podobnych pieniądzach jak piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam przymierzam się do zakupu mojej pierwszej przyczepy i wybór padł na hobby prestige 425 http://olx.pl/oferta/kamping-hobby-prestige-okazja-CID5-IDb93aZ.html#8e81d54a13dokładnie o tą mi chodzi,może nie jest zbyt nowa ale mam do dyspozycji tylko 8500zl no i podoba mi sie ten środek.Co na to znawcy czy na początek może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam przymierzam się do zakupu mojej pierwszej przyczepy i wybór padł na hobby prestige 425 http://olx.pl/oferta/kamping-hobby-prestige-okazja-CID5-IDb93aZ.html#8e81d54a13dokładnie o tą mi chodzi,może nie jest zbyt nowa ale mam do dyspozycji tylko 8500zl no i podoba mi sie ten środek.Co na to znawcy czy na początek może być?

 Witaj, nie zaśmiecaj nikomu tematu załóż swój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.