Skocz do zawartości

Szóste Mocarzowe Spotkanie Panowe


Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia z Gdańska . Impreza super - aż nudno . Piotruś , miejsce bardzo fajne . Na wszystkie pory roku. Do zobaczenia . Dużo zdrówka dla Wojtusia .Dziękujemy kolegom z sekcji za przybycie .

Edytowane przez maciekzal (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 223
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

My z Tytanic`em też w domciu od dawna.

Piotruś dzięki za organizację, pozostałym za przyjęcie ;).

Dodatkowe podziękowania dla marfiego za "hasło zlotu" - przynajmniej dla mnie. Już żonie sprzedane, przyznała rację, że tak właśnie jest.

 

Droga spokojna (chodź inna bo aż do DK10 polecieliśmy bokami), a dzięki bokom spotkaliśmy autostopowiczkę Monikę.

Oj to dziewczę było pozytywnie zakręcone jak żadne, wystarczyło się tylko zatrzymać i odwieźć do domu :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Ja również dotarłem w określonym czasie do domku , już rozpakowany i gotowy do następnego wyjazdu :yay: .\

 

Serdeczne podziękowania dla organizatora i całej ekipy tegoż spotkania będzie co wspominać w zimowe wieczory.

 

a tak dla potomnych małe wspomnienie, choć dopatrzyłem się że nie wszyscy są uwiecznienie na tej fotce.

 

post-1979-0-26642400-1447622394_thumb.jpg

 

nie można zapomnieć i trzeba również wspomnieć o atrakcji jaka była podczas tego spotkania

 

post-1979-0-17644800-1447622542_thumb.jpg

 

Należ również pochwalić się jedyną w swoim rodzaju naklejką/ brelokiem jaki będzie przypominał o tym spotkaniu.

 

post-1979-0-88790500-1447622656_thumb.jpg

 

Pozdrawiam serdecznie i do następnego.

 

Edytowane przez California (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj,chlopaki...macie co wspominac....a ja ddzieki splotowi nieogczekiwanych okolicznosci,pomimo,ze wykuplembilet do polski,nie bylem w stanie sie pojawic na tym spotkaniu.Ale ,co tam,moze odrobievto w przyszlym roku...moze.......Tego bym sobie zyczyl....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chłopaki nie płaczcie , za rok będzie następna edycja i wszystko do nadrobienia  :drive:  :przyczepa: . Wiadomo "życie" pisze swoje scenariusze dla naszego czasu co nie zawsze pokrywa się z naszymi planami i chęciami :oslabiony: .

 

A tak dla przypomnienia, jeszcze kilka chwil z tego spotkania, dzięki sporemu dopingowi końcowy rezultat był po naszej myśli :yay:

 

post-1979-0-49909900-1447775435_thumb.jpg

 

post-1979-0-93726400-1447775529_thumb.jpg

 

Jak zawsze nie mogło również zabraknąć trzaskającego drewna w płomieniach, smażonej kiełbaski czy karkówki :biwak:

 

post-1979-0-75015500-1447775903_thumb.jpg

 

Pozdrawiam serdecznie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek , po Twoich zdjęciach będą jeszcze bardziej płakać .

Tak na prawdę , to do wiosny nie daleko . Czas myśleć o rozpoczęciu sezonu  :yay: . Reflexes - kuruj siebie i rodzinę aby coś  do Was znowu nie przywędrowało .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuruję, kuruję tylko, że ten cholerny wyrostek okazał się nie być tylko wyrostkiem i sprawa się trochę przeciąga ale do wiosny musi być ok więc z niecierpliwością na otwarcie czekamy. Krupniczek się przegryzie to będzie tylko lepszy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Macieju masz rację :] , lecz muszą wiedzieć co stracili - wiem RODZINA i PRACA najważniejsza i z tym nie dyskutuje. Nie mniej gula można zrobić tym co nie byli i przypomnieć tym co byli.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... lecz muszą wiedzieć co stracili - wiem RODZINA i PRACA najważniejsza i z tym nie dyskutuje. ...

 

 

No ja ubolewam że nie byłem :'(  ale jak już pisałem wcześniej, była opcja na długi weekend więc zabrałem rodzinke na mały wyskok  ;)   

 

Szkoda że Panowe było właśnie w długi weekend,  :niewiem:  może w przyszłym roku przypadnie w innym terminie  :hmm:  to znów się zamelduje  :ok: 

 

 

Dawajcie fotki :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, fotek zbyt dużo nie ma , bo nic nadzwyczajnego się nie działo po prostu wypoczynek  :] . Gdyby warunki były inne to i zdjęć było by więcej, ciekaw jestem kiedy takie będą podczas Panowego https://youtu.be/ev-8xOlbDf0

 

Pozdrawiam serdecznie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.