Skocz do zawartości

Flaga Polski


elaola

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłam na zagranicznych campingach,że wielu Niemców,Holendrów,Włochów ...... zaraz po przyjeżdzie na camping wywiesza flagi. Często jakąś klubową a dodatkowo flagę swojego kraju.Polacy raczej nie.Jak myślicie dlaczego? A jak u Was wozicie naszą flagę?

Ja w tym roku przygotowałam sobie 2-jedną naszą klubową/sama wyhaftowałam jet fajniutka tylko nie mam jak pokazać -zepsuł mi się aparat/ a drugą biało-czerwoną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A ja pod wpływem tego tematu też właśnie sobie kupiłem flagę w Tesko za 7,99zł :-]

Taką małą chybryde flagi państwowej z godłem

Narazie po domu biega z nią syn jak bawi się w rycerzy ale docelowo też będzie powiewać na przyczepie :ok:

post-43649-imported-afca8c9c-61b1-4b2e-9303-2303a7273d90_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za.Własnie na mazurach zauważyłem,że wszystkie inne nację podkreślają wręcz kraj pochodzenia,a szczerze dopiero ten temat można powiedzieć mi uświadomił,że jeszcze nie widziałem na campingu polskiej flagi,jak byśmy się wstydzili.

Uwazam,że to powinie być taki nasz nie pisany cichy układ,zasada:Flaga na każdej forumowej przyczepie.

Na dodatek nasze super naklejik.

Przecież to może być nawet znak rozpoznawczy w śród karawaningowej braci,gdy się zobaczy na campingu najpierw flagę i potem nalepeczkę,idzie się jak w dym i dwa słowa i wiadomo z kim się rozmawia.

możemy przecież najzwyczajniej w świecie koczować obok siebie gdzieś w terenie i nie wiedzieć o swoim istnieniu,mijać się.

Flaga bardzo ważna sprawa!(naklejki forumowe również)

Ps.mam na szybie z przodu samochodu,na klapie tylnej i na oknie głównym przyczepy naklejki.Jutro jadę do Tesco po flagi. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Zlocie będę miał wywieszone 4 flagi ! A CO ! :przyczepa: Taką mam zachciewajkę
Rysiaczku napisz jakie 4 flagi będziesz miał, to ja wywiesze 5 flag. te z Tesko to dobra sprawa bo te maszty mogą być do innych flag. :piwo::blagac::hop1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dla chcacych jeszcze mieć w posiadaniu flage narodowa Polski, to informuję iz jest do kupienia w sieci sklepów Carrefour w cenie 9,95 zł za szt z maszcikiem do zaczepienia o szybę w aucie. :)

 

Polecam moja została przeyestowana na trasie na zlot Sandomierski i spokojnie wytrzymała trud 600km-trów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.