Skocz do zawartości

Przyczepy Elddis


Skotnik

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku chciałbym się przywitać jako nowy użytkownik :-)

Po kilku latach wkońcu udaje mi sie spełnić marzenie i zakupić przyczepkę aby podrożować nią po świecie :-)

Dzisiaj obejrzałem kilkanaście przyczep i wpadla mi w oko jedna marki Elddis.

Sprawdziłem ją według zaleceń z forum i jest super. Piszę jednak z pytankiem odnoścnie panelu.

Mianowicie widziałem w kilku modelach przyczey marki Elddis guziki AUX 1 i AUX 2. Jedno gniazdo znajdowało się koło panelu a drugie pod łóżkiem. Nie widziałem w nich głośników przez co się zastanawiam co to jest.

Gdyby głośniki były wiedział bym że chodzi o urządzenia wejścia dźwięku. Czy głośniki są ale schowane gdzieś ?

Niestety sprzedawcy nie potrafili mi odpowiedzieć do czego to służy. Czy ktoś z Was wie ?

Jak oceniacie przyczepy tej firmy ? Ja jestem w szoku wyposażeniem jakie posiadają.

 

Pozdrawiam

post-19904-0-74118800-1440263708_thumb.jpg

Edytowane przez Skotnik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie sprawdź ją dokładnie. Do nas rzadko kiedy trafiają angielki w dobrym stanie. Przeważnie to są pudrowane trupki - ostatnio był wątek, który doakonale obrazował ten proceder - niektóre firmy wręcz się specjalizuje tylko w angielkach.

 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzona jest :-)

Kupuję od użytkownika z polski który jest forumowiczem bo na przyczepce są naklejki forumowe :-)

Może i pierdoła ale mnie ciekawi że niegdzie nie mogę się doszukać tego co to i po co te AUX :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może podaj linka z ogłoszenia. Tu się ludzie znają osobiście i może dostaniesz kontakt do właściciela, a wtedy wszystkie Twoje pytania znajdą odpowiedż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Może i pierdoła ale mnie ciekawi że niegdzie nie mogę się doszukać tego co to i po co te AUX :-P

To jak sprawdzona i wszystko ok to bierz i będziesz testować metodą prób i błędów co to za Aux :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisał że sprzedawca nie wie do czego to jest. :hmm:

Pisał sprzedawca a nie właściciel. Tak czy inaczej, widać, że decyzja zapadła o kupnie, więc życzę Skotnikowi dużo radości z nowego nabytki.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział że AUX dotyczy systemu audio?

 

Aux dotyczy "przyłącza spoza lub poza" w tym przypadku wyjść napięcia 12V w gniazdach np zapalniczkowych lub dodatkowej lampki. 

U Ciebie również jest typowe gniazdo 12V te ze skośnymi dziurkami, nie ma możliwości włożyć wtyczki w odwrotny sposób (odwrócenie polaryzacji) a są urządzenia dla których jest to bardzo istotne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Dzisiaj kupiłem już przyczepkę. Teraz szukam po internecie jak zapłacić podatek PCC-3.

Przyczepę kupiłem z kolegą. Sam jestem w umowie wymieniony jako 2 więc w dowodzie będę jako wspołwłaściciel.

Czy mogę sam na swoje dane wpłacić ten podatek czy wypisywać dane obojga kupujących?

Ma ktoś może jakiś wzór ? Wzory tego formularza przy kupnie auta znalazlem ale niestety od przyczepy nie :-(

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież formularz PCC-3 jest jeden i ten sam

Zgadza się. Z tego co wiem to PCC-3/A jest dodatkowo do PCC-3 jeżeli jest wspólwłaściciel. Ale zastanawiam się co podać tam poźniej. Kupując auto pisze marke, model, pojemność silnika a przy przyczepie nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.