Skocz do zawartości

Apetyt rośnie.


dorotak97

Rekomendowane odpowiedzi

 

Na zdjęciach wygląda bardzo ładnie, czysto! Pomijając składanie i rozkładanie łóżka oraz zlew to bardzo mi się podoba. Przynajmnien na zdjęciach wygląda na mało używaną i zadbaną. Rocznik tez fajny :-) Zastanówcie się jednak czy nie lepiej trochę poczekać i czy nie kupić z bardziej wygodnym układem wnętrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Na dłuże wyjazdy łóżko byłoby raz rozłożone i raz złożone (leniuchy). Oczywiście że czekamy. Pan ma do mnie zadzwonić jak będzie coś z francuskim łóżkiem. On sprowadza na zamówienie przyczepy.

A Chateau rzeczywiście bardzo zadbana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest jeden minus rozłożonego na stałe łóżka. Nie będzie gdzie usiąść. Przy tym rozmiarze myślę, że salonka nie jest najlepszym rozwiązaniem. Zwłaszcza jak jedna osoba będzie chciała się położyć a druga jeszcze coś zjeść i kicha :-)

 

Ale cepka bardzo ładna, zwłaszcza patrząc na wiek.

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy z nas ma różne zwyczaje. Ja nie po to jadę za miasto żeby kisić się w przyczepie. Jak jedno chce poleżeć, a drugie coś zjeść, to od czego jest przedsionek lub przestrzeń przed nim?

Edytowane przez dorotak97 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba nie trafiliście nigdy na krótkotrwałe przelotne opady ( takie ze 2 dni), gdzie jakoś nie widzę was siedzących w przedsionku, albo tak jak mówisz przed nim po kostki w wodzie...dlatego właśnie drugie łóżko, a w zasadzie stolik z niego zrobiony, staje sie nieocenioną wygodą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafialiśmy na opady kilkudniowe pod namiotem i każde wyjście do kibelka wydawało nam się wyczynem. Z każdej sytuacji jest wyjście, trzeba go tylko szukać a nie lamentować ;)

Oczywiście że dwa łóżka a tym samym drugi stolik przydałby się. Więc szukamy takiego układu, ale nie ukrywam, że Chateau podbiła moje serce :) Normalnie zakochałam się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorota naprawdę salonka nie jest wygodna. Tzn. na swój sposób na pewno lepsza od namiotu.

Ja jeżdżąc nawet z synem na weekendy we dwójkę bardzo chwaliłem sobie kipa z dwom oddzielnymi łóżkami. Spanie rozłożone na stałe na dziobie i jadalnia z tyłu. Na 2 dni nie chciało mi się rozstawiać przedsionka, nawet letniego daszku. Po prostu stajesz i jesteś. Nawet nie mówię jak poprzednicy o przejazdach i nocowaniu po drodze a o 2-3 dniowych wyjazdach. 

Jak pada deszcze to nie musisz rozkładać przedsionka, a potem kombinować jak go suszyć po powrocie.

Wiem, że u Was zawsze przedsionek był rozłożony i bardzo fajnie się w nim siedziało. Ja mając niewiadówkę też zawsze rozkładałem przedsionek - bo nie było innego wyjścia. Przy KIPie się z tego wyleczyłem i rozkładałem tylko na dłuższe postoje. Natomiast przy kamperze to już w ogóle się wyleczyłem z przedsionka.

Te kilka metrów więcej w przyczepie naprawdę znaczy niewiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale my na razie zostajemy bez przyczepy, nie będziemy kupować tylko dlatego że spodobała się. Od początku celujemy w dwa spania i tego się trzymamy. Do wiosny jest sporo czasu, a najbliższy weekend spędzimy pod namiotem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://olx.pl/oferta/przyczepa-beyerland-CID5-IDbnpnr.html#e0fd00975bbyło blisko, więc pojechaliśmy obejrzeć. Przyczepa sucha, kupiona 11 lat temu w chwalonym na forum komisie http://www.przyczepy-campingowe.bialystok.pl/

Niby wszystko ok. ale nie "porwała" nas, nie było ochów i achów jak w przypadku Chateau z Ostrołeki. A i było coś dziwnego, czego jeszcze nie widziałam w przyczepie. Nad dużym łóżkiem wisiała sobie szafa, mniejsza niż ta tradycyjna w przyczepach. Dość nisko nad nogami, więc osoba śpiąca od jej strony zahaczałaby nogami przy każdej zmianie pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.