Skocz do zawartości

Zakończenie lata Wdzydze 11-13 wrzesień 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Na spotkanie zapisały się nowe osoby . W związku z tym chciałbym poinformować , że :

 

- spotkanie organizowane jest przez " Naszą Brać " i nie ma konkretnej osoby odpowiedzialnej . Każdy odpowiada za siebie . 

- jeśli dopisze pogoda , to na pewno będzie wspólna biesiada do późnych albo wczesnych  godzin - możliwe , że z tańcami ( jeśli Krzysiu przywiezie piecyk )

- będzie kilka czworonogów , które nie zawsze są na uwięzi - szczególnie moja Chili ( są to łagodne pieski ) .Oczywiście każdy sprząta po swoim pupilu .

- dzieci przeważnie bawią się grupami , więc czasami mogą być głośne . Są w różnym wieku .

- myślę , że w tym terminie nie powinniśmy być uciążliwi dla obcych

- na kempingu w Tawernie , w każdy piątek i sobotę odbywają się koncerty na żywo , które czasami kończą się późno .

 

A teraz kilka słów o atrakcjach

 

- możemy zorganizować spływ ( jeśli będą chętni ) - na miejscu są kajaki

- kilka osób będzie chciało pójść da wycieczkę do skansenu ( ok. 0.5 godz.spacerkiem z kempingu )

- na terenie kempingu jest super wieża widokowa i miejsce na ognisko

- w sobotę , jak zwykle będziemy gotować żurek ( u kogo jest garnek ? )

 

To chyba na tyle . Pozostaje tylko  liczyć na ładną  pogodę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 144
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Maciek dziękuję, my także radzi jesteśmy, że jeszcze w tym sezonie z Wami wszystkimi się spotkamy. Do końca sierpnia tradycyjnie koczujemy U SIKORY. Wcześniej planowaliśmy wyruszyć do Wdzydz lecz niestety nie wyszło. Tym razem jednak się to ziści. Zrobimy rekonesans by w przyszłym sezonie móc tam zagościć na dłużej.

Pozdrowienia dla Tereni, Parzusi i Aronów ☺

Pozdrowionka ślemy także dla Przemków i Tymarów ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek dziękuję, my także radzi jesteśmy, że jeszcze w tym sezonie z Wami wszystkimi się spotkamy. Do końca sierpnia tradycyjnie koczujemy U SIKORY. Wcześniej planowaliśmy wyruszyć do Wdzydz lecz niestety nie wyszło. Tym razem jednak się to ziści. Zrobimy rekonesans by w przyszłym sezonie móc tam zagościć na dłużej.

Pozdrowienia dla Tereni, Parzusi i Aronów ☺

Pozdrowionka ślemy także dla Przemków i Tymarów ☺

 

Co się odwlecze , to nie uciecze :yay: . Do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na spotkanie zapisały się nowe osoby . W związku z tym chciałbym poinformować , że :

 

- spotkanie organizowane jest przez " Naszą Brać " i nie ma konkretnej osoby odpowiedzialnej . Każdy odpowiada za siebie . 

- jeśli dopisze pogoda , to na pewno będzie wspólna biesiada do późnych albo wczesnych  godzin - możliwe , że z tańcami ( jeśli Krzysiu przywiezie piecyk )

- będzie kilka czworonogów , które nie zawsze są na uwięzi - szczególnie moja Chili ( są to łagodne pieski ) .Oczywiście każdy sprząta po swoim pupilu .

- dzieci przeważnie bawią się grupami , więc czasami mogą być głośne . Są w różnym wieku .

- myślę , że w tym terminie nie powinniśmy być uciążliwi dla obcych

- na kempingu w Tawernie , w każdy piątek i sobotę odbywają się koncerty na żywo , które czasami kończą się późno .

 

A teraz kilka słów o atrakcjach

 

- możemy zorganizować spływ ( jeśli będą chętni ) - na miejscu są kajaki

- kilka osób będzie chciało pójść da wycieczkę do skansenu ( ok. 0.5 godz.spacerkiem z kempingu )

- na terenie kempingu jest super wieża widokowa i miejsce na ognisko

- w sobotę , jak zwykle będziemy gotować żurek ( u kogo jest garnek ? )

 

To chyba na tyle . Pozostaje tylko  liczyć na ładną  pogodę

To, że nowi to nie oznacza, że bez zlotowego doświadczenia. Wiem jak to wygląda, wiemy z czym to się je i akceptujemy, inaczej byśmy się nie zapisywali.

My może weźmiemy rowerki i w sobotę zaliczymy jakąś przejażdżkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie rozliczam z doświadczenia . Chcę abyście byli zadowoleni ze spotkania . Lepiej aby wszystko było jasne .

W takim razie do zobaczenia .

No tak, masz racje. Ja wypowiedziałem się za siebie ale inni przecież mogą doświadczenia nie mieć. :blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Bracia i Siostry.

Uwaga! Dziś jade po przyczepke 1100 DMC i to az do Tych. Czego o my nie robimy, aby móc się z Wami spotkać. Jak wrócę z ciepką  to dam znać

Robert trzymamy kciuki, żebys kupił coś fajnego. Do zobaczenia we Wdzydzach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualna lista :

 

1.Maćki 2 + Chili

 2.tymar 2szt

 3.aron 3szt +Li

 4.Jaskółki 2+2

 5.Przemek70 3szt

 6.Muzolfina1 2+2+Tola

 7. reflexes 2+2

 8. Orion 2

 9.CIN CINO 2 + Chico

10. Parzusie 3 + .......

11.bwold z familią

12.Kruszony 2+1

13.SylwekSylwia

 

 


 

 

Witajcie Bracia i Siostry.

Uwaga! Dziś jade po przyczepke 1100 DMC i to az do Tych. Czego o my nie robimy, aby móc się z Wami spotkać. Jak wrócę z ciepką  to dam znać i się dopiszemy

 

Powodzenia :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Maćki 2 + Chili

 2.tymar 2szt

 3.aron 3szt +Li

 4.Jaskółki 2+2

 5.Przemek70 3szt

 6.Muzolfina1 2+2+Tola

 7. reflexes 2+2

 8. Orion 2

 9.CIN CINO 2 + Chico

10. Parzusie 3 + .......

11.bwold z familią

12.Kruszony 2+1

13.SylwekSylwia

14.Mileniusz

15.Orzeszko 1+1

 

MACIEJ WEZME NAGLOSNIENIE 2X 500 WAT CHYBA WYSTARCZY ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna grupa się szykuje! A my jeszcze nie możemy się dopisać

Pojechałem ja do Tuchowa za Kraków a tu przyczepa była bita łanie naprawiona, ale podłoga juz gnije. I jak tu się nie wkurzyć. Mamy jeszcze szanse na Wilka 1998r od kolegi z forum ze śląska. Jak tylko się do niego dodzwonię to szanse na przyjazd wracają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam nadzieję, że tym razem nie stanie nam nic na przeszkodzie i pojedziemy z Wami wszystkimi na super weekend. Pozdrawiamy i się dopisujemy.

1.Maćki 2 + Chili

 2.tymar 2szt

 3.aron 3szt +Li

 4.Jaskółki 2+2

 5.Przemek70 3szt

 6.Muzolfina1 2+2+Tola

 7. reflexes 2+2

 8. Orion 2

 9.CIN CINO 2 + Chico

10. Parzusie 3 + .......

11.bwold z familią

12.Kruszony 2+1

13.SylwekSylwia

14.Mileniusz

15.Orzeszko 1+1

16. Bobry 187 2+2

Edytowane przez bobry187 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.