Skocz do zawartości

Spalanie przy 180km/h z przyczepą ,ile obstawiacie?


piotrekbb

Rekomendowane odpowiedzi

Może przyczepa była też od Porsche :look: .

Tomek spokojnie połknął 50 l/100. Znajomy ma Cayenne Turbo S - 550 KM. Miasto 35 litrów trasa 25 litrów  :] .

Pytamy się kiedyś znajomego ile mu pali Range Rover Sport silnik V8 nie wil ile koni ale 400 na pewno, odpowieź

była taka, pali tyle ile musi i nigdy mniej :]   tam 20 w tą czy w tą nie gra roli :look:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba duchy  kierowały bo kierowca miał mozg spalony ,(co to słonce moze uczynic z człowieka) lub jechał tak szybko bo drogi kiepskie ,taki tekst słyszałem na CB-a musi zdąrzyć    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tankuje na fakturę to faktycznie spalanie nie gra roli... 

Jak ktoś ma cajenkę, to firma dla której idą faktury jest na 99% jego, więc tak jakby lał za swoje. 

Oczywiście w tym przypadku zużycie jest ani tyci nie istotne. Istotne jest to że to po prostu debil. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zmienił tytuł postu na "ile wypalił kierowca, żeby tak jechać?"

Najwyraźniej właściciel zestawu nie był świadomy jakie zagrożenie stwarza. Moc silnika to jedno, a prawa fizyki to drugie. Dobrze, że nikomu nic sie nie stało. W sieci pełno jest filmów pokazujących jak przyczepa wyprzedza debila jadącego za szybko.

Spalanie auta nie ma tu znaczenia. Zgadzam się z Tom3653. Jak ktoś jeździ z silnikiem V8 czy V12 to spalanie nie jest dla niego kluczowym parametrem. Podniecają się tym właściciele Fiata Pandy 1.3 w dieslu, dla których wszystko, co pali więcej niż 3litry/100km budzi zdziwienie i sensację.

W tym przypadku właściciel Porsche był typowym niedorozwojem, który kwalifikuje się do natychmiastowego zabrania uprawnień do kierowania pojazdami innymi niż koszyk w markecie, który może prowadzić warunkowo pod nadzorem osób trzecich.

Edytowane przez Skorzak (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas takiej dyskusji o spalaniu z gościem któremu auto prawie oddaje paliwo . Po tym jak stwierdził,że auto pali mu 3 litry ,spytałem czy przypadkiem nie jest to spalanie oleju. Myślałem ,że mnie zagryzie i obedrze ze skóry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe... ja zawsze z uśmiechem na ustach odpowiadam ze moj to poniżej 20l nie pali ... (trochę kłamstwo ale zabawne)

i te miny Januszów bezcenne.

acha .. czasami następuje kolejne pytanie - a jaki to silnik ? 3 litry ?? ... prawie 5 odpowiadam i widze jak kolesie licza coś na palcach ... tak ze 3 razy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe... ja zawsze z uśmiechem na ustach odpowiadam ze moj to poniżej 20l nie pali ... (trochę kłamstwo ale zabawne)

i te miny Januszów bezcenne.

acha .. czasami następuje kolejne pytanie - a jaki to silnik ? 3 litry ?? ... prawie 5 odpowiadam i widze jak kolesie licza coś na palcach ... tak ze 3 razy :)

 

 

E tam przesadzacie z tym spalaniem

U mnie prawie 6 l - 5.9 benzynka

Mój pali 30 no może 40 i nie na fakturę . Ale ........

jak się nie pali nie pije nie gra w karty i na dziewuchy nie jeździ

to na paliwko trzeba wydać :]

Taki to już ten karawaning

Edytowane przez zundapp600 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zundapp, fajny motor masz w tym Jeepie. Rzadko montowali w nich 360tki, chyba, że przekładałeś z RAMa...

 

Ja mam auto idealne do karawaningu, duże, wygodne, bezpieczne... Chevy Van G20, z 350tką pod maską, ale... DMC=3450 i w tym miejscu kończy się rozmowa.

Ciągam więc przyczepę Voyagerem, bo mniejszy i zestaw mieści się w socjalistycznych przepisach.

 

I zawsze jak jestem za Atlantykiem to z nieukrywaną zazdrością i smutkiem patrzę czym można u nich jeździć na zwykłe prawko kategorii B

http://rv-roadtrips.thefuntimesguide.com/images/blogs/Large-5th-Wheel-RV-and-Truck-by-Larry-Page.jpg

U nas to pewnie byłoby już C+E do tego ViaToll, tablice wyróżniające, tachograf, zaświadczenie z ITD o przewozie niezarobkowym i radość, że nie wymagają oznakowanego pilota jadącego przed zestawem... No i ciekawe jaka cena za przejazd na bramce na A2 ;-) Chciałbym to kiedyś sprawdzić. :)

Edytowane przez Skorzak (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.