Skocz do zawartości

Caravelair antras 546


cicik

Rekomendowane odpowiedzi

witam ...

zaczynam sie rozglądać za wiekszą budką która ma miec :

pietrowe łóżko, łóżko "małżeńskie" ;) i jakiś stolik do przycupnięcia.

wstepnie spełnia to taka cepka ... ktoś coś moze o niej powiedzieć ?

http://allegro.pl/caravelair-antras-546-6-osobowa-1320kg-dmc-i5571193494.html

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obie które ma ten sprzedawca są po przejściach ale on sam o tym informuje. Jedna miała coś robione z przodu a w drugiej strzał opony wywalił nadkole.  Myślę że to powód niskich cen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obie które ma ten sprzedawca są po przejściach ale on sam o tym informuje. Jedna miała coś robione z przodu a w drugiej strzał opony wywalił nadkole.  Myślę że to powód niskich cen.

rozumiem ze rozmawiałeś ze sprzedawcą , bo w opisie na aukcji nic nie ma o "przygodach" ?

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cicik a z tyłu z lewej strony pod oknami piętrusa to co? Kratka na pewno nie jest fabryczna, a pod nią chyba naklejka założona - pewno coś maskuje. Nad kratką też jest jakiś ślad na szarej blasze. 

Pewno coś przymaskowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam.

Mi także się spodobała ta przyczepa oraz druga 6-cio osobowa Hobby u tego Pana, tak więc ze 2-3 tygodnie temu się tam przy okazji przejechałem. Mimo, iż jestem nowicjuszem (miałem tylko raz wypożyczoną cepkę) wzbudziły one moją nieufność. Caravelair oprócz naprawianego nadkola (które według mnie średnio wyglądało) miało wygiętą ramę w jednym czy dwóch miejscach. Tak więc to mnie co najmniej zaniepokoiło - nie wiem czy to od wywalonej opony czy od czegoś gorszego. Hobby znowu miał robiony przód, po otwarciu "komory na butlę i koło" widać było średnio wyglądającą naprawę środka.

Ogólnie stan przyczep z zewnątrz mnie zaniepokoił - być może jestem przewrażliwiony, ale wolę poszukać "perełki" niż się sparzyć za około 30 tysi. Dodatkowo przyczepy są wystawiane systematycznie od ładnych paru miesięcy, tak więc patrząc na w miarę atrakcyjną cenę oraz brak nabywcy od dłuższego czasu można sądzić, że nie tylko ja się przestraszyłem.

Jednak w tym wszystkim najgorszy był fakt, że ten Pan był typowym prywatnym handlarzem, który podobno prywatnie sprowadza przyczepy i samochody i je sprzedaje. I tu właśnie wyszła najgorsza rzecz, czyli traktowanie klienta jak człowieka, który marnuje mu czas, a nazwanie mnie pośrednio "oglądaczem", których podobno ma wielu, w ogóle mnie wkurzyło. Dla niego najlepiej by było jakbym kupił przyczepę, a dopiero wtedy ten Pan by mi wszystko pokazał. Tak więc decyzje pozostawiam Tobie. Drugi raz przypominam, że jestem nowicjuszem i moją opinię trzeba traktować z przymrużeniem oka. 

 

To mój pierwszy post, chociaż do kupna przyczepki zbieram się już od 2 lat, tak więc serdecznie pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.