Skocz do zawartości

HOBBY PRESTIGE 535 - Sochaczew


golec20

Rekomendowane odpowiedzi

W pierwszej kolejności - Witajcie :hej: . Przywitam się gdyż to mój pierwszy post, choć forum czytam już od dłuższego czasu.

 

I od dłuższego czasu szukam jakiejś sensownej przyczepki dla 5 osobowej rodziny (dwoje dorosłych + dzieciaki 6/5/1 lat).

Przyczepa będzie służyć w dwóch celach.

1) Wyjazdy wakacyjne

2) Miejsce do nocowania na działce w ciągu roku.

 

Budżet póki co ograniczony do 12 000 (lekko rozciągliwy do 14 000)

 

Z wymagań które są dla mnie najważniejsze do żeby przyczepka miała:

1) Pełną łazienkę (prysznic, ubikacja "stała" nie turystyczna) z ciepłą wodą

2) Dwie sypialnie

3) Kuchnie

4) Przedsionek.

 

Ogólnie celuję w coś powyżej 1995 roku. Najchętniej w coś w województwie mazowieckim.

W oko wpadła mi jedna z przyczep Hobby.

http://allegro.pl/przyczepa-kempingowa-hobby-prestige-535-i5565395317.html

 

I na szybko pytania trzy:

1) Czy warto wogóle jechać? (może ktoś ją już oglądał z forumowiczów, albo coś na zdjęciach od razu ją dyskfalifikuje?)

2) Czy w tym modelu nie było szyby z przodu? (Czy ta jakaś chałupnicza robota?)

3) Czy ew. byli by jacych chętni profesjonaliści którzy mogli by ze mną podjechać i obejrzeć ten sprzęt?

 

Inne pytania pewnie się jeszcze napatoczą. :hmm:

 

Z informacji dodatkowych, przyczepa będzie ciągnięta Oplem Vectrą C, 2.0T jeśli to ma dla Was jakieś znaczenie :huh:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem odpuść. Wyglada jak szrot - cos sie ze ścianą z drzwiami dzieje.

 

A takie coś? Co prawda daleko ode mnie, ale może?

http://allegro.pl/duza-zadbana-przyczepa-kempingowa-abi-2-sypialnie-i5575473919.html

 

lub to(to jest ideał jesli chodzi o rozklad wnetrza):

http://allegro.pl/knaus-azur-540-przedsionek-kutno-i5553024037.html

Edytowane przez golec20 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ona jest zadbana, to ja jestem Prezydent Elekt :] Jeszcze w ofercie sprzedawców przyczep (a sporo ich widziałem) nie spotkałem się z określeniem: "regularnie silikonowana"  :hehe:

Ale trzeba sprzedawcy przyznać, że nie ukrywa zacieków pod wszystkimi oknami i zacieków na listwach łączących.

Edytowane przez Robak (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ona jest zadbana, to ja jestem Prezydent Elekt :] Jeszcze w ofercie sprzedawców przyczep (a sporo ich widziałem) nie spotkałem się z określeniem: "regularnie silikonowana"  :hehe:

Ale trzeba sprzedawcy przyznać, że nie ukrywa zacieków pod wszystkimi oknami i zacieków na listwach łączących.

:oslabiony:  - cholera czuje ze ciezej bedzie kupic przyczepe niz mi sie wydaje. Liczyłem że jednak przy przyczepach handlarze nie bedą kombinować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A takie coś? Co prawda daleko ode mnie, ale może?

http://allegro.pl/duza-zadbana-przyczepa-kempingowa-abi-2-sypialnie-i5575473919.html

 

lub to(to jest ideał jesli chodzi o rozklad wnetrza):

http://allegro.pl/knaus-azur-540-przedsionek-kutno-i5553024037.html

 

Ta druga jest z Kutna - oni mają raczej przyczepy w dobrym stanie - choć relatywnie droższe niż gdzie indziej.

 

Pierwsza jest prawdopodobnie cała zgniła - ma zacieki pod oknami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie czytałeś za bardzo forum, najlepiej poświęć kilka wieczorów na lekturę, to Ci bardzo dużo ułatwi.

 

Nie no, trochę czytałem. Nawet w aucie mam liste od Jacekwwa z punktami do sprawdzenia przyczep (przy okazji jak coś oglądam). Nie mniej zawsze wolę zapytać przed przejażdżką czy szanowne grono osób które zna się na przyczepach lub z nich korzysta od jakiegoś czasu,  nie widzi przypadkiem jakiegoś "Ale".

 

Moja przygoda z przyczepami trwała zaledwie miesiąc z Niewiadowem n126 w 2001 roku, pożyczoną tylko na wakacje. :( A teraz z dzieciakami fajnie było by pojeździć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta druga jest z Kutna - oni mają raczej przyczepy w dobrym stanie - choć relatywnie droższe niż gdzie indziej.

 

Pierwsza jest prawdopodobnie cała zgniła - ma zacieki pod oknami.

 

Wole zapłacić więcej i mieć coś w stanie dobrym, niż nowszą w stanie "dobrym" :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem sporo opinii o komisie w Kutnie, zresztą byłem tam kilka razy przy okazji. Ludzie raczej sobie chwalą ten komis. Przyczepy poniżej 15k to u nich rzadkość i wynika to z tego, że klient zostawiał swoją w rozliczeniu. Sami sprowadzają raczej przyczepy nowsze.

 

Tydzień temu ze szwagrem kupiliśmy przyczepę, rzec można prawie ideał, w pełni wyposażoną, od handlarza z Gąbina, Burstnera '91 z 2 sypialniami i full łazienką za 6k. Najlepszy to handlarz, jest właścicielem 2 hoteli, campa i jeszcze innych atrakcji, a zajmuje się jeszcze handlem przyczepami i drobnymi rupieciami z Niemiec, na działce ma istny "dom rozpusty".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta druga jest z Kutna - oni mają raczej przyczepy w dobrym stanie - choć relatywnie droższe niż gdzie indziej.

 

Pierwsza jest prawdopodobnie cała zgniła - ma zacieki pod oknami.

druga też, oglądałem ją. :oslabiony:

Edytowane przez visitor1967 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu ze szwagrem kupiliśmy przyczepę, rzec można prawie ideał, w pełni wyposażoną, od handlarza z Gąbina, Burstnera '91 z 2 sypialniami i full łazienką za 6k. Najlepszy to handlarz, jest właścicielem 2 hoteli, campa i jeszcze innych atrakcji, a zajmuje się jeszcze handlem przyczepami i drobnymi rupieciami z Niemiec, na działce ma istny "dom rozpusty".

Mógłbyś rozwinąć ten wątek, o co dokładnie chodzi? A może jakieś namiary jeśli taki dobry lub okazje? A może całkowicie to inaczej odebrałem? Dlatego proszę o rozwinięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.