Skocz do zawartości

Montaż dodatkowych kontrolek w samochodzie.


fred77

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zamontować sobie dwie dodatkowe kontrolki w samochodzie.

Jedna odpowiadałaby za kierunkowskazy przyczepy, a druga informowałaby o tym, że wtyczka jest włożóna do gniazda.

 

Uniwersalnych kontrolek jest cała masa i jest z czego wybierać. Jednak ja bym chciał kontrolki, które miałyby na kloszu ikonkę haka lub kierunkowskazów przyczepy lub napis TEST.

 

Czy ktoś z Was trafił gdzieś na takie kontrolki, jakiś sklep czy coś podobnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie wiem jak jest u Ciebie w Terrano ,w Primerze po włożeniu wtyki do gniazda włączenie kierunkowskazu włącza sygnał brzęczka.Brak sygnału informuje ,że jedna z żarówek nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W volvo v70 jak włącze kierunkowskaz przy podłączonej przyczepie to migają mi dodatkowe strzałki kierunkowskazów ;) wiem, wiem, nie pomagam takim gadaniem więc potwierdzę bardzo dobry pomysł przedmówców: znajdź gotowca, najlepiej od Twojego modelu auta i wkomponuj w deske w wolne miejsce, będzie praktyczne i będzie ładnie wyglądało.

 

Pozdrawiam. Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie wiem jak jest u Ciebie w Terrano ,w Primerze po włożeniu wtyki do gniazda włączenie kierunkowskazu włącza sygnał brzęczka.Brak sygnału informuje ,że jedna z żarówek nie działa.

W Terrano do kierunkowskazów przyczepy mam kontrolkę taką dodatkowo zamontowaną. Jednak jest ona uszkodzona i co chwilę mi wypada z otworu, w którym jest zamocowana.

Jest też badzo malutka i słabo ją widać, szczególnie gdy jest słoneczny dzień.

W volvo v70 jak włącze kierunkowskaz przy podłączonej przyczepie to migają mi dodatkowe strzałki kierunkowskazów ;) wiem, wiem, nie pomagam takim gadaniem więc potwierdzę bardzo dobry pomysł przedmówców: znajdź gotowca, najlepiej od Twojego modelu auta i wkomponuj w deske w wolne miejsce, będzie praktyczne i będzie ładnie wyglądało. Pozdrawiam. Kamil

Ale to są kontrolki z konkretnego samochodu. Mi chodzi o to by drować coś uniwersalnego i zamontować.

Np.: coś takiego.

kontrolka-kierunkowskazow_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Terrano do kierunkowskazów przyczepy mam kontrolkę taką dodatkowo zamontowaną. Jednak jest ona uszkodzona i co chwilę mi wypada z otworu, w którym jest zamocowana.

Jest też badzo malutka i słabo ją widać, szczególnie gdy jest słoneczny dzień.

Ale to są kontrolki z konkretnego samochodu. Mi chodzi o to by dorwać coś uniwersalnego i zamontować.

Np.: coś takiego.

kontrolka-kierunkowskazow_1.jpg

Powiedzmy, że kontrolka z ikonką kierunkowskazó już jest, jak na powyższym zdjęciu.

Przydałaby mi się jeszcze taka sama kontrolka z symbolem haka lub napisem "TEST".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.