Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 24 czerwca wybieramy sie do Chorwacji w okolice Dubrownika, molunatu, 38,40 lat dzieci 2,5-9 lat

Nie mamy nic zaplanowanego liczymy na niski sezon i w miarę wolne pola. Moze ktoś cos podpowie a moze ktoś wybiera sie w podobnym terminie.

 

Pozdrawiam

Tritrans

666 666 246

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy te ceny są realne w sezonie? Bo patrzę z niedowierzaniem niedowierzaniem.

Jak najbardziej, dotychczas korzystając z tego serwisu ceny kempów się pokrywały ze stanem faktycznym. Tu akurat są z 2014 r. ale dla pewności masz odnosniki do stron www i tam można spr. aktualne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na Molunacie 3 lata temu. Kamp Monika reklamuje się od północy i południa w odległościach 150km od miejscowości, ale faktycznie jest jest fajny.

Poniżej, przy samej drodze jest bardzo fajny prywatny kemping: MARINERO i zaraz obok drugi AUTOKAMP ADRIATIC.

 

My byliśmy przy samym murku, przy drodze, którą dwa razy dziennie przejeżdża autobus do Dubrovnika (rano jedzie, wieczorem wraca) i bardzo rzadko jakieś auto. 

 

Cen nie pamiętam bo dawno to było. My Zawsze jeździmy w ciemno i nic nie planujemy więc byliśmy bez rezerwacji.

 

Na google maps widać dokładnie kamp, plaże itp. Sanitariaty Ok, ciepła woda - czasem brakowało. Miejsce spokojne, urokliwe. Bez tłumów itp. Na tym kampie spotkaliśmy polaka, który przyjeżdża tam od 15 lat na cały lipiec i sierpień.

 

Sklep z podstawowymi art żywnościowymi jest blisko, po poważniejsze zakupy trzeba jechać do miasteczka (rowerami nie polecam - przeprawa kilkukilometrowa przez góry)

 

Zapomniałem jeszcze dodać, że rano słychać kutry jak wracają / wypływają na połów.

Edytowane przez cichy (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na Molunacie 3 lata temu. Kamp Monika reklamuje się od północy i południa w odległościach 150km od miejscowości, ale faktycznie jest jest fajny.

Poniżej, przy samej drodze jest bardzo fajny prywatny kemping: MARINERO i zaraz obok drugi AUTOKAMP ADRIATIC.

 

My byliśmy przy samym murku, przy drodze, którą dwa razy dziennie przejeżdża autobus do Dubrovnika (rano jedzie, wieczorem wraca) i bardzo rzadko jakieś auto. 

 

Cen nie pamiętam bo dawno to było. My Zawsze jeździmy w ciemno i nic nie planujemy więc byliśmy bez rezerwacji.

 

Na google maps widać dokładnie kamp, plaże itp. Sanitariaty Ok, ciepła woda - czasem brakowało. Miejsce spokojne, urokliwe. Bez tłumów itp. Na tym kampie spotkaliśmy polaka, który przyjeżdża tam od 15 lat na cały lipiec i sierpień.

 

Sklep z podstawowymi art żywnościowymi jest blisko, po poważniejsze zakupy trzeba jechać do miasteczka (rowerami nie polecam - przeprawa kilkukilometrowa przez góry)

 

Zapomniałem jeszcze dodać, że rano słychać kutry jak wracają / wypływają na połów.

 

Na podstawie opisu, to już mi się chce tam jechać  :slina:  kilka razy już się przymierzałem, badałem teren ale zawsze jakoś schodziło na inne tory  :oslabiony:  Teraz coraz bardziej dojrzewam... może za rok   :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:piaskownica: Jak dobrze widze z street view Adriatic nie ma plaży tylko ulica I odrazu chlup do wody z krawężnika.

A i z wjazdem tam jakieś wąskości są...

A zamiast Molunatu jak się okazać będzie że nie damy rady ktoś poleci inny kemping na trasie Dubrownik Czarnogóra? przelotowy na dwie nocki.

 

Cytrus a ty byłeś na kótrym?? i czy jeszcze Adrią 502 czy wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Street view bardzo dokładnie pokazuje jakie tam są warunki, tak właśnie jest, że trzeba przejść przez drogę 

Przewyższenia są, jak mój były kamper dał rade to sprawny holownik i ogon też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiaaaa :nono:  Cichy też pisał że jest fajnie a wyszlo ze nie jest fajnie... hahahaha sorrki ale dopiero wstałem I badam czujność.

a co sądzicie o alternatywie http://www.avtokampi.si/kampi.asp?drzava=2&obmocje=&otok=17&vrsta=&izbor=3

zamiast Molunatu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecie nie był a dopiero się wybiera :D

 

dokładnie dopiero się wybieram :)

mi zależy aby odwiedzić ostatnią zatoczkę w Chorwacji,

 

na CT znalazłem już w Czarnogórze parking tranzytowy nad morzem, podobno 3 Euro

Muszę jeszcze Gusia powtórzyć Twoją relację

jak tu wjechać aby Dubrovnik z góry zobaczyć :hmm:

post-9045-0-09332600-1435486263_thumb.png

Edytowane przez Cytrus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.