Skocz do zawartości

Hobby 460-2002 r. Wyjście antenowe


m198989

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam taki problem. Zakupiłem przyczepę Hobby de luxe 460 z 2002 r. Posiada ona w środkowej części przy półce gniazdo antenowe jak na zdjęciu. Lecz anteny na dachu żadnej nie ma i wyjścia antenowego z zewnątrz też nie znalazłem. Z tego co zauważyłem na tyle, ile mogę zobaczyć to przewód antenowy  od tego wyjścia ant. przy półce idzie ku dołowi pod łózkiem i dalej chowa się w łazience. Z racji, że tam już wszystko jest ukryte nie wiem, gdzie by mógł dalej wychodzić. Widziałem, ze w niektórych przyczepach było wyjście koło wtyczki 230v, ale u mnie jak widać na drugiej fotce niestety nie ma. Więc nie wiem czy jest jeszcze jakaś inna opcja gdzie by można poszukać, czy po prostu muszę samemu przeciągnąc kabel przez jakieś okienko, choć wolałbym tego uniknąć. Ma ktoś jakiś pomysł?

post-9937-0-50937200-1434398042_thumb.jpg

post-9937-0-45822300-1434398641_thumb.jpg

post-9937-0-15424900-1434398847_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam taki problem. Zakupiłem przyczepę Hobby de luxe 460 z 2002 r. Posiada ona w środkowej części przy półce gniazdo antenowe jak na zdjęciu. Lecz anteny na dachu żadnej nie ma i wyjścia antenowego z zewnątrz też nie znalazłem. Z tego co zauważyłem na tyle, ile mogę zobaczyć to przewód antenowy  od tego wyjścia ant. przy półce idzie ku dołowi pod łózkiem i dalej chowa się w łazience. Z racji, że tam już wszystko jest ukryte nie wiem, gdzie by mógł dalej wychodzić. Widziałem, ze w niektórych przyczepach było wyjście koło wtyczki 230v, ale u mnie jak widać na drugiej fotce niestety nie ma. Więc nie wiem czy jest jeszcze jakaś inna opcja gdzie by można poszukać, czy po prostu muszę samemu przeciągnąc kabel przez jakieś okienko, choć wolałbym tego uniknąć. Ma ktoś jakiś pomysł?

Maszt antenowy powinien być w szafie na ubrania, chyba, że ktoś zdemontował. Zobacz pod podłogą, albo w kasecie WC, bo może być taka opcja, że poprzedni właściciel korzystał z satelity ktōrą montował na zewnątrz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słusznie prawisz pepe6. Często w przyczepach jest rozprowadzona instalacja antenowa z podejściem do anteny satelitarnej. Czasami jest gniazdo na zewnątrz przyczepy. Niekiedy końcówki kabla trzeba szukać w schowkach pod siedzeniami lub w bakiście. Musisz dokładnie spenetrować przyczepę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie przewód antenowy był schowany w szafie za piecykiem gazowym nad kołem ( tam była wolna przestrzeń ) i wyciągałem  na zewnątrz przez mały otworek w gnieździe przyłączeniowym bo przechodziło na wylot do tyłu piecyka

post-10030-0-63120800-1434484651.jpg

Edytowane przez marcin123 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam identyczną przyczepę i wyjście antenowe jest w gniazdku po stronie łazienki.Tam też jest gniazdko na 220v.To gniazdko,które ty sfotografowałeś jest po stronie kuchni.Reasumując-zamykane puszki z gniazdkami są po dwóch stronach przyczepy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach, dopiero za tydzień sobie dokładnie sprawdzę, bo nie mam jej pod domem.

Bo tak najbardziej to mi właściwie chodziło, o to żeby się dowiedzieć czy od tego wyjścia przewód można jakoś wyprowadzić na zewnątrz, tak żeby nie ciągnąć dodatkowo przewodu do zewnętrznej anteny przez okienko w przyczepie.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.