Skocz do zawartości

Kemping Pila na wyspie Krk


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Szukając kemping na tegoroczne wakacje znalazłem kemping jak w temacie: http://www.hoteli-punat.hr/en/campsite-pila/about-campsite-24/

 

Nic na forum nie mogę o nim znaleźć. Może ktoś z Was był tam i może coś powiedzieć, jakieś opinie zdjęcia?

Podróż z dziećmi więc zależy mi na bliskości sklepu i placu zabaw oraz plaży.

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szukając kemping na tegoroczne wakacje...

... zależy mi na bliskości sklepu...

 

@stef  > na miejscu lokalne sklepy czekają na Ciebie/Was od rana do wieczora...

Jak będzie mało (wątpimy) Twoja marszruta do KONZUM polecamy (czynny 7 dni w tygodniu)

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

PS

My zawsze korzystamy z sieci KONZUM.

Tak od serca Wasza trasa & kemping polecamy

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stef > na miejscu lokalne sklepy czekają na Ciebie/Was

Jak będzie mało (wątpimy) Twoja {style_image_url}/attachicon.gif s-2.gif marszruta do KONZUM polecamy (czynny 7 dni w tygodniu)

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

PS

My zawsze korzystamy z sieci KONZUM.

Tak od serca Wasza trasa & kemping {style_image_url}/attachicon.gif s-1.gifpolecamy

Mówiłeś żeby unikać Czechy?! A ta trasa przez Czechy prowadzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@witus

Jest to poglądowa trasa (Googlemap), końcowa na pewno będzie przez SK.

CZ ominiemy + noclegi tranzytowe ustalimy po wyrażeniu zgody na camping Medulin.

Wiem że [stef] chce jechać przez Węgry (szara trasa), jego wybór. My tylko sugerujemy.

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Szukając kemping na tegoroczne wakacje znalazłem kemping jak w temacie: http://www.hoteli-punat.hr/en/campsite-pila/about-campsite-24/

 

Nic na forum nie mogę o nim znaleźć. Może ktoś z Was był tam i może coś powiedzieć, jakieś opinie zdjęcia?

Podróż z dziećmi więc zależy mi na bliskości sklepu i placu zabaw oraz plaży.

Z góry dziękuję.

Sklepy na pewno się jakieś znajdą w okolicy, ale odpowiada Ci betonowe nabrzeże?

Nie byłam tam ale może opinie z tej stronki trochę pomogą. Są tam również fotki.

 

Mówiłeś żeby unikać Czechy?! A ta trasa przez Czechy prowadzi.

W dodatku prowadzi na Istrię a nie na KrK   ;) Kemping Pila mieści się nieco dalej niż wyznaczył to Ired - wjazd

 

Odnośnie Medulina - wszystkie opinie z jakimi się spotkałam na temat tego miejsca były kiepskie. Ludzie narzekali, że woda jak w bajorze, plaże brzydkie - zupełnie nie chorwackie :/ prawda? fałsz?  :niewiem:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ired wiedziałem, że od razu mapka rzucisz :) (w pozytywnym znaczeniu :) ) My jedziemy z Białegostoku przez Lublin, Słowację, Węgry. Jak dla nas odległość ta sama, a kamperem + znajomi z przyczepę to i tak nie pogonimy po autostradach.

 

gusia-s dzięki za info... faktycznie, chyba szukam dalej. Chcemy pobyć na Krk'u bo podobno tam tak fajnie. ale potrzebujemy kempingu w niewielkiej odległości od miasteczka i z placem zabaw.

 

Jeszcze raz dziękuję za wszelkie informacje !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 czerwca w nocy lub 29 - poniedziałek za dnia. Jedziemy w dwie załogi: Ja, Aga+ Piotrek 6lat i Gabrysia 2 lata - kamperek, oraz Leszek z Asią i Kubą (5lat) - przyczepa.

Niestety nie możemy ruszyć 28 rano, gdyż moja żona ma egzamin i ruszymy na noc lub rano w poniedziałek.

Jak ktoś ma chęć to zapraszamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stef

Załoga: Agnieszka, Stefan oraz Piotuś i Gabrysia. < problemy zdrowotne, szpital Pula...

Zakupy na kempingu + Premantura < apteka + przychodnia lekarska... + lody

Grubsze zakupy Pula, jeździliśmy na targ, czynny każdego dnia do godz.12:00 !

Riviera  < info  >  Kamenjak

 

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

PS

Ewentualna zmiana kempingu > trasa

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stef jak chcesz wyspy a żeby do tego były atrakcje dla dzieci to może spróbuj Cres i kemp Cikat http://www.camp-cikat.com/Nie byłem tam ale wygląda bardzo zachęcająco, szczególnie że na terenie mają otworzyć od lipca aquapark. Chcieliśmy w tym roku zahaczyć o tą wyspę ale wyszło inaczej i jedziemy bardziej na południe. W przyszłym roku napewno tam zakotwiczymy na dłuższy czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.