Skocz do zawartości

Nowe miejsce nad Śniardwami


Jacek89

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli udowodnisz że to z jego zaniedbania to jest jego wina. Czy z ubezpieczenia dostaniesz to zależy czy je wykupił. Nie ma takiego obowiązku, wtedy ścigasz z jego majątku.

 

Jeżeli natomiast są to działania natury a nie jego zaniedbania to niestety ale nic Ci się nie należy. Nie odpowiada wtedy za szkody. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 257
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Była juz o tym mowa przy okazji nawałnic.

Niestety tak jest. Jedyne zabezpieczenie to własne AC :(.

 

Ja osobiście raczej pod takimi drzewami/gałęziami nie parkuję. Zawsze mniejsze ryzyko. 

 

Podobnie jest np na drodze czy parkingu w mieście. Jak drzewostan był zdrowy, przycinany itd a wichura przewróci drzewo na auto to trudno, miasto nie ponosi odpowiedzialności. 

Edytowane przez strus251 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Byliśmy na weekend i tak nam się spodobało, że zostawiliśmy tam przyczepę. Jedziemy na długi weekend. Jak dla nas czyli rodziców z rocznym niemowlakiem miejsce wręcz idealne. Zjeździliśmy masę kempingów i dopiero tutaj zastaliśmy ciszę i spokój o jaki nam chodziło. Jak kolega wyżej napisał 19-20 i na kempingu cisza. Wiadomo ktoś pali ognisko, ktoś pije piwo z sąsiadem ale jest bardzo spokojnie żadnej muzyki z samochodów czy śpiewów do rana. Zejście do wody super kilkanaście metrów od brzegu i woda po kolana. Łazienki w porządku jest nawet pralka. Polecamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.08.2019 o 14:45, Simon KCN napisał:

Byliśmy na weekend i tak nam się spodobało, że zostawiliśmy tam przyczepę. Jedziemy na długi weekend. Jak dla nas czyli rodziców z rocznym niemowlakiem miejsce wręcz idealne. Zjeździliśmy masę kempingów i dopiero tutaj zastaliśmy ciszę i spokój o jaki nam chodziło. Jak kolega wyżej napisał 19-20 i na kempingu cisza. Wiadomo ktoś pali ognisko, ktoś pije piwo z sąsiadem ale jest bardzo spokojnie żadnej muzyki z samochodów czy śpiewów do rana. Zejście do wody super kilkanaście metrów od brzegu i woda po kolana. Łazienki w porządku jest nawet pralka. Polecamy!

Właśnie pilnuję ci przyczepy,stoi ode mnie 30 m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 9 miesięcy temu...

Witam wszystkich. 

Pozwole sobie opisac moj pobyt na biwaku pod sosnami.

Gosciłem co prawda tylko jedną noc pod namiotem z moimi synami ale nam sie spodobało . Miejsce zaciszne , nie ma zgiełku,  dużo cienia, atmosfera fajna.

Pomysł z kinem zawalisty - miałem trochu wolnego. Obsluga mila , jesli dobrze pamiętam to chyba pani Małgosia rządzila . Bardzo uprzejma, ALE miała swoje granice :)) , otóż kiedy tak sobie z nia pogadałem o funkcjonowaniu biwaku wyszły pewne  niesnastki bo pani byla mocno zdenerwowana na uzytkowników kibelka gdyz w ciągu jednej doby WC zapchalo sie dwa razy , a od czego ??? A no właśnie od głupich chusteczek nawilżajacych ( tak, tak to zmora szambiarzy ) niestety nie rozpuszczaja sie w wodzie , pani M. Była zbulwesowana na kobitki niestety co nie umieją czytac instrukcji obslugi kibelka ( w każdym bylo napisane by pod zadnym pozorem nie wrzucać ich do kibla) , sa kosze do załatwiania kobiecych spraw ale niestety lenistwo poszlo górą.

Pisze bo wiem cos o tym poniewaz mam oczyszczalnie przydomową i mialem takie zdażenie czyli przy wypompowywaniu zbiornika zapchala sie rura (chusteczką) ssąca przy tak silnej pompie. Cala rodzina dostała reprymendę i sie skończylo. To tylko dla przestrogi.:))

Teraz apel dla pana Jacka co brakuje by poprawic.

1 Ciepla woda w przy myciu garów - koniecznie solary by sie przydaly.2.wiecej kabin przysznicowych i WC ( na taka ilość ludzi jest za mało , to sie robi nie zgodne z BHP)  3. Moze niech pan pomyśli by postawic w cześci dolnej biwaku tam gdzie stają kampery , bliżej tego Toj Toja ale na słońcu przebieralnię z prysznicem solarnym , to by odciązylo łazienki.   4. Nie wiem czy u pana mozna pozyczyc takie paleniska pod indywidualne ognisko ,to tez fajne.

Ogólnie mi sie podobalo, zaszczepiłem sie karawaningiem i zakupilismy w lutym  Fendt Diamant :)) TO WSZYSTKO Pana JACKA WINA :))) 

zapewne odwiedzę ten biwak z rodzinką tylko nie wiem gdzie taką naklejkę z forum mozna sobie sprawic A tak przy okazji zapraszam na Pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie , jest gdzie zakotwiczyc na dziko.

pozdrawiam wszystkich serdecznie

Cwietek z Lubartowa.

Gonzo29 

Edytowane przez Gonzo29 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Gonzo29 napisał:

 nie wiem gdzie taką naklejkę z forum mozna sobie sprawic A tak przy okazji zapraszam na Pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie , jest gdzie zakotwiczyc na dziko.

pozdrawiam wszystkich serdecznie

Cwietek z Lubartowa.

Gonzo29 

zamówisz w dziale 

 

 
Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.