Skocz do zawartości

Boże Ciało 4 - 7.06.2015 - kemping "u Sikory" - Niedźwiady Małe


Rekomendowane odpowiedzi

Do organizatórów i nie tylko.

Bardzo proszę o zostawienie wolnej miejscówki w miejscu jak w załączniku  :ok:

 

ps. tu ze Strusiem brudera żeśmy ładowali :bukiet:   a teraz już zloty organizuje...  :miga:

ladna miejscowka....jak bedzie wolne to tam sie rozbije..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

@BiA, super ze bedziecie.

 

@majtasz, kac z Wami to czysta przyjemnosc ;).

 

Robert, swietnie ze czesio znajdzie chwilke aby Nas odwiedzic. Wiem ze chlop zalatany tym bardziej teraz wybory jedne, wybory drugie juz niebawem a o bezpieczenstow P.Poz w kraju dbac trzeba niezaleznie.

 

Co do zlotu, ja tylko napisalem ze sie spotykamy, zaden zlot ;).

A miejscowka fajna, jak zesmy brydka walili to bardzo Nas dziwilo co ta woda taka jasna, dopiero po chwili Nas kobiety uswiadomily ze to juz swita i slonce sie w niej odbija. Ach, to byly czasy :D.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BiA, super ze bedziecie.

 

@majtasz, kac z Wami to czysta przyjemnosc ;).

 

Robert, swietnie ze czesio znajdzie chwilke aby Nas odwiedzic. Wiem ze chlop zalatany tym bardziej teraz wybory jedne, wybory drugie juz niebawem a o bezpieczenstow P.Poz w kraju dbac trzeba niezaleznie.

 

Co do zlotu, ja tylko napisalem ze sie spotykamy, zaden zlot ;).

A miejscowka fajna, jak zesmy brydka walili to bardzo Nas dziwilo co ta woda taka jasna, dopiero po chwili Nas kobiety uswiadomily ze to juz swita i slonce sie w niej odbija. Ach, to byly czasy :D.

moze se wroci..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Majtasz nie mam jak sprawdzic, nie mam termotermu. Goraca nie jest, ale kapiemy sie z mlodym codziennie ☺

 

@ Ryba jesli ustawisz sie tak jak na tym zdjeciu, bedziesz mial dalej do ogniska, jest przeniesione na druga strone alejki.

 

@ Strus no my tez sie cieszymy. Bedzie wreszcie okazja sie poznac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BiA zabierales cepke czy zostawiles juz na miejscu?

Została. Nie opłacało mi się z nią wracać na 2 dni, bo my startujemy w środę z samego ranka.

 

2w3nvhi.jpg

 

Edit - aktualna lista:

1. strus251 + strusia + Klaudia (7lat)

2. ryba78

3. Orzeszki

4. CIN CINO

5. balthur - być może   ;) ale jeszcze się nie zapisuje   ;)

6. AKISSJG

7. mafik

8. majtasz 

9 .liski  ...domek

10. mój kumpel z dziewczyną + ich znajomi = 4os. ( jeszcze nie zalogowany na k.pl )

11. Bartek i Agnieszka + Kuba (13) + Bartek (11) + Napo.

Edytowane przez BiA (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

jak uda nam się uporać z oświetleniem w przyczepie to też będziemy, aby Was poznać:)

 

Darek, Marzena, Senior Wacek   i Mateusz (15)

 

Do zobaczenia w czwartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

jak uda nam się uporać z oświetleniem w przyczepie to też będziemy, aby Was poznać :)

 

Darek, Marzena, Senior Wacek   i Mateusz (15)

 

Do zobaczenia w czwartek.

To tym bardziej przyjeżdżajcie, gdyż nie ma lepszych napraw jak te na zlotach czy spotkaniach. W takim razie zabieram miernik i lutownice.

Edytowane przez AKISSJG (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, tylko latarke wez aby wstepnie byla na pierwszy wieczor, a reszt do ogarniecia.

Kurcze ja wystartuje chyba dopiero o 18:00, wiec na miejscu troszke pozniej bo jakies 2,5 godziny bede jechal :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualna lista:

1. strus251 + strusia + Klaudia (7lat)

2. ryba78

3. Orzeszki

4. CIN CINO

5. balthur - być może    ;) ale jeszcze się nie zapisuje    ;)

6. AKISSJG

7. mafik

8. majtasz 

9 .liski  ...domek

10. ryba78 (dod. załoga) - mój kumpel z dziewczyną + ich znajomi = 4os. ( jeszcze nie zalogowany na k.pl )

11. Bartek i Agnieszka + Kuba (13) + Bartek (11) + Napo.

12. dz74 (Darek, Marzena, Senior Wacek   i Mateusz (15))

Edytowane przez strus251 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, tylko latarke wez aby wstepnie byla na pierwszy wieczor, a reszt do ogarniecia.

Kurcze ja wystartuje chyba dopiero o 18:00, wiec na miejscu troszke pozniej bo jakies 2,5 godziny bede jechal :(.

Akurat dotrzesz na dobrze schlodzona zupe chmielowa.

 

P.S. Lutownice i miernik mam w przyczepie jak cos ☺

Edytowane przez BiA (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualna lista:

1. strus251 + strusia + Klaudia (7lat)

2. ryba78

 

3. Orzeszki

4. CIN CINO

5. balthur - być może    ;) ale jeszcze się nie zapisuje    ;)

6. AKISSJG

7. mafik

8. majtasz 

9 .liski  ...domek

10. ryba78 (dod. załoga) - mój kumpel z dziewczyną + ich znajomi = 4os. ( jeszcze nie zalogowany na k.pl )

11. Bartek i Agnieszka + Kuba (13) + Bartek (11) + Napo.

12. dz74 (Darek, Marzena, Senior Wacek   i Mateusz (15))

 

13.

14. Roobertino 1+1

 

Mam nadzieje ze się zmieścimy ?? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13.

14. Roobertino 1+1

 

Mam nadzieje ze się zmieścimy ?? :-)

 

trzeba będzie ze 4 stoły złączyć na biesiadę :smirk:   :gitara:    :jesc:    :pub:   :przytul:     :yay:     a budki to raptem w jednej alejce się zmieszczą. Pewnie jeszcze niezrzeszeni będą  :ok:

To tym bardziej przyjeżdżajcie, gdyż nie ma lepszych napraw jak te na zlotach czy spotkaniach. W takim razie zabieram miernik i lutownice.

 

Już to widzę, konsylium się zbierze... sami eksperci, fachoFcy i konsultanci  :piwo:   a światła nadal nie będzie   :palacz:  

 

ps. jaka temp. wody, wie ktoś ?

Edytowane przez Spablo1 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pewno zajade na czwartek z rana, bo zanim sie pozbieram, to bedzie już strasznie pozno. Biorę quada, więc uwaga, będę halasowal. Do końca nie potwierdzalem, bo nie widziałem, czy mi sie jakaś Turcja nie urodzi albo Egipt. Niestety Kaska ma pogrzeb w rodzinie i z zagramanicznych wakacji dupa. Nie wiem, czy nie przyjade sam, ale to jeszcze dam znac - przynajmniej odpocznę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.