Skocz do zawartości

MKubic | Knaus 4106


MKubic

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Estetyczny to ja nie jestem, ale działa, jest zrobione zgodnie z instrukcjami kolegów z forum.

Antena dookólna za 40zł z pewnego marketu, działa bez większych zastrzeżeń, przepust przez dach klejony na dwa razy (rurka przez dach poklejona 1-2cm nad dachem, a potem całość poklejona na dystansie 3mm)

IMAG0098.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Muszę się pochwalić dzisiaj na dach wleciała nowa zabawka :)
 
Elektrownia w środku będzie budowana w przyszłym miesiącu, i tak wiem, zostało ładnie kable ułożyć w korytku :) i tu pytanie kleicie na taśmie dwustronnej do luster takie korytko czy klejem montażowym też ? :)
 
post-19130-0-15942100-1435168912_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Wstyd mi trochę że tak tylko ja sobie piszę w tym poście ale co tam, będę miał tak żeby samemu sobie popatrzeć..

 

Jako że się okazało iż nasi przyjaciele jadą z nami na urlop, postanowiłem dać im trochę własnego miejsca w czepce.

Spora prowizorka, ale ściągałem w domu stare karnisze więc się okazja nadażyła do wykorzystania to zrobiłem :)

 

 

post-19130-0-17070300-1438706092_thumb.jpg

post-19130-0-05730200-1438706093_thumb.jpg

post-19130-0-10055200-1438706094_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstyd mi trochę że tak tylko ja sobie piszę w tym poście ale co tam, będę miał tak żeby samemu sobie popatrzeć..

 

Jako że się okazało iż nasi przyjaciele jadą z nami na urlop, postanowiłem dać im trochę własnego miejsca w czepce.

Spora prowizorka, ale ściągałem w domu stare karnisze więc się okazja nadażyła do wykorzystania to zrobiłem :)

Wstyd raczej nie, piszesz sam, ale czytają też inni :D

 

Jak wrócisz z wakacji to weź znajomych i przyjedź do Podlesic na zlot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym sęk, że właśnie przed wyjazdem każdy pieniądz się liczy, a to przy okazji :)

Ale dzięki bardzo, z ciekawości jedynie możesz podesłać link :)

 

A co do zlotu Miodzio: Mocno się zastanawiam i jak czas i fundusze pozwolą to się postaram dotrzeć na zlot :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Estetyczny to ja nie jestem, ale działa, jest zrobione zgodnie z instrukcjami kolegów z forum.

Antena dookólna za 40zł z pewnego marketu, działa bez większych zastrzeżeń, przepust przez dach klejony na dwa razy (rurka przez dach poklejona 1-2cm nad dachem, a potem całość poklejona na dystansie 3mm)

IMAG0098.jpg

Gratuluję budki, mam jeszcze takiego Knausika tylko Azur 460 z 90r. Użytkowałem 4 sezony i byłem bardzo zadowolony, teraz idzie pod młotek :-).

Interesuje mnie ta podstawka pod anteną czy kupiłeś ją wraz z nią czy osobno? Mam podobną antenę tylko z uchwytem na maszt a chciałbym zamontować ją na budce jak Ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam sie, chce instalować antenę na dachu.

Sadzicie ze warsztaty które robią izotermy od podstaw, sa dobrym miejscem na montaż takich rzeczy?
Nie chce wiercić i zastanawiać sie czy dobrze uszczelniłem przepust kabla żeby nie było zacieków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.