Skocz do zawartości

04-07.06.2015 Roztocze i Ziemia zamojska - Ponownie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam zapytanie czy jakaś załoga planuje przyjazd w środę . Chciałbym przyjechać w środę około 16-17godz. , ale jak mam być sam to nie bardzo to widzę . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam , mam zapytanie czy jakaś załoga planuje przyjazd w środę . Chciałbym przyjechać w środę około 16-17godz. , ale jak mam być sam to nie bardzo to widzę . Pozdrawiam

 

maka ja planuję przyjechać w środę tak więc nie będziesz sam. co do godziny to nie wiem czy się wyrobię tak szybko bo nie wiem o której żona się z pracy urwie. Ale ja mam tylko 15 km tak więc mogę w sumie na dwa razy pojechać :przyczepa::hop1:

 

Wszystko wskazuje na to, że i ja będę mogła pojawić się pierwszy raz na spotkaniu karawaningowym :)

Znajomi zdecydowali się do mnie dołączyć, choć jeszcze nie wiadomo na pewno w jakim będą składzie.

 

Nie mogę jednak przyjechać tak, jak wszyscy planujecie, bo w piątek po Bożym Ciele pracuję i wyjadę dopiero w po południu (16.00? 17.00?)

Za to będę mogła zostać do poniedziałku.

 

Mam pytania dotyczące planów na te dni.

 

Jeśli chodzi o  Szumy na Tanwi - planujecie przejście całego szlaku, czy tylko fragmentu? Byliby chętni na przejście całego?

 

 

1. Zundapp600
2. AA73 - 2+2
3. Pathrow - 2+2 (Maja 5, Kuba 10)
4.Szaraja
5.Stico 2+2
6.MISIO_PRZYTULAK
7.maka 2+2
8.norka9 2+2
9.ttaber 2+2
10.AdamH 2
11.Jolantka - Jola i Andrzej
12.Konserwa9 + Jola
13. Seba222 2+3 (11 lat, 6 lat, 1,5 roku)
14. globens 2+1  (3 lata )
15. pawlofionaN126ea
16.tacho
17.Endi 2+1
18. JolaR

 

 

JolaR bardzo miło że się pojawicie. Co do tego jak będzie planowane przejście Szumów nad Tanwią to niech się Henio wypowie.

 

Ja będę miał do zaproponowania transport zbiorowy na sobotni dzień jeżeli będą chętni i uda się uzgodnić kwestie kasowe.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja teZ mogę być w środę . Nawet pewnie wypadałoby jako organizator . Maka dawaj nie marudź , będzie ok !!!!!!!!!!

Co do trasy - Szumy

Pewnie się wstyd przyznać , ale co rozumiecie całą a część ???

Edytowane przez zundapp600 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja teZ mogę być w środę . Nawet pewnie wypadałoby jako organizator . Maka dawaj nie marudź , będzie ok !!!!!!!!!!

Co do trasy - Szumy

Pewnie się wstyd przyznać , ale co rozumiecie całą a część ???

Właśnie się dowiedziałem że żona musi być w środę w pracy do 17 lub 18 godz. , a miała być do 14.00. Pani dyrektor w pracy żony zorganizowała w środę piknik dla dzieci i niestety bedę około 20.00. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My na pewno wyjeżdżamy w środę, ale .... mamy 350 km, więc nie wiemy o której będziemy, zwłaszcza, że toż to "długi weeeeeekend" będzie. Najprawdopodobniej późno w nocy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co do trasy - Szumy

Pewnie się wstyd przyznać , ale co rozumiecie całą a część ???

Kiedyś, 7 lat temu, przeszłam kilka kilometrów wyłącznie Ścieżką dydaktyczną. https://picasaweb.google.com/jolaryd1/SzumyNadTanwia8062008?noredirect=1

 

Teraz chciałabym przejść całe 17 km włącznie z Szumami na Jeleniu.

Fajnie jest to opisane i pokazane tu:

 

http://www.roztocze-agroturystyka.pl/szlaki-turystyczne-piesze/qszlak-szumow.html

Edytowane przez JolaR (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To myslę że płyn mi się nie zdąży odmrozić za dwie godziny jazdy.

 

 

Miejmy nadzieję że nic im się nie stanie :-D

 

 

My na pewno wyjeżdżamy w środę, ale .... mamy 350 km, więc nie wiemy o której będziemy, zwłaszcza, że toż to "długi weeeeeekend" będzie. Najprawdopodobniej późno w nocy :)

 

 

Będziemy dla was trzymać miejsce tak więc aby dojechać bez problemów biedzie ok.

 

 

Kiedyś (chyba z 10 lat temu) przeszłam kilka kilometrów wyłącznie Ścieżką dydaktyczną. https://picasaweb.google.com/jolaryd1/SzumyNadTanwia8062008?noredirect=1

 

Teraz chciałabym przejść całe 17 km włącznie z Szumami na Jeleniu.

Fajnie jest to opisane i pokazane tu:

 

http://www.roztocze-agroturystyka.pl/szlaki-turystyczne-piesze/qszlak-szumow.html

Noo Jola widzę że plan ambitny, no niestety moje dzieci to chyba rowerami by nie dały rady. Ale już jestem ciekawy twojej relacji z tej wycieczki.

 

Zapowiada się ciekawe spotkanie. Już się nie mogę doczekać!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak , dobra zabawa zależy od dobrej integracji . Morał taki że w przyczepie się tylko śpi a resztę czasu spędza się ze wszystkimi uczestnikami spotkania. :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :pub: :pub:

Edytowane przez maka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś, 7 lat temu, przeszłam kilka kilometrów wyłącznie Ścieżką dydaktyczną. https://picasaweb.google.com/jolaryd1/SzumyNadTanwia8062008?noredirect=1

 

Teraz chciałabym przejść całe 17 km włącznie z Szumami na Jeleniu.

Fajnie jest to opisane i pokazane tu:

 

http://www.roztocze-agroturystyka.pl/szlaki-turystyczne-piesze/qszlak-szumow.html

 

Powiem tak

O matko 17 km , nie będzie chyba tyle czasu - mam dobrą wymówkę :]

Ale może zaplanujecie sobie ta wycieczkę na niedzielę , większość będzie zbierała się do wyjazdu

No a Wy macie ten komfort że możecie zostać do poniedziałku

.

.

Wstyd pisać ale nad wodospadem Jeleń też jeszcze nie byłem :oslabiony:

Edytowane przez zundapp600 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek po spływie kajakowym można się wybrać na spacer na Bukową Górę i wracając naokoło wstąpić na stawy Echo.

 

W sobotę proponowany wyjazd na Józefów, szumy i koniecznie spacer po nowych alejach spacerowych w Krasnobrodzie nad zalewem.

Alternatywnie dla chętnych w sobotę może być wyjazd do Zamościa na starówkę, można zwiedzić ZOO i zobaczyć jak pięknieją okolice starówki po renowacji.

 

Odnoszę się do tych planów.

Jest Józefów i są Szumy, alejki spacerowe to trochę mało, lubię sobie dać w kość ;)

Powiem tak

O matko 17 km , nie będzie chyba tyle czasu - mam dobrą wymówkę :]

Ale może zaplanujecie sobie ta wycieczkę na niedzielę , większość będzie zbierała się do wyjazdu

No a Wy macie ten komfort że możecie zostać do poniedziałku

.

.

Wstyd pisać ale nad wodospadem Jeleń też jeszcze nie byłem :oslabiony:

17 km po prostym nie jest dla mnie problemem. ;)

A i tak najlepsza integracja jest przecież wieczorem :D

 

Ale o wszystkim zadecyduję na miejscu, jestem bardzo elastyczna i lubię działać spontanicznie - się zobaczy ;)

Być może zdecydujemy się na spływ, bo za tym przepadam, choć spływałam Wieprzem już z 15 razy i zdarzało się, że nawet do Szczebrzeszyna. Wy będziecie spływać w piątek i Wam zazdroszczę ;):D

Edytowane przez JolaR (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy będziecie spływać w piątek i Wam zazdroszczę ;):D

 

A jaki to problem odwrócić kolejność ?

Spływ w sobotę , inne atrakcje w piątek . Po to jest ten watek aby dyskutować , krytykować radzić .

Jasne że spływ w grupie to jest przednia zabawa , a poczekać na Was to czysta przyjemność

Jak się bawić to się bawić ...........................

RAZEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki to problem odwrócić kolejność ?

Spływ w sobotę , inne atrakcje w piątek . Po to jest ten watek aby dyskutować , krytykować radzić .

Jasne że spływ w grupie to jest przednia zabawa , a poczekać na Was to czysta przyjemność

Jak się bawić to się bawić ...........................

RAZEM

Spływ byłby super! A tylko do zalewu, czy więcej odcinków planujecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.